}
 • Zapraszamy na Open House Programu studiów MBA

  W imieniu Organizatora, mamy przyjemność zaprosić na otwarte spotkanie informacyjne dotyczące Programu studiów MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. To wyjątkowa okazja, aby z bliska poznać wszystkie aspekty tego programu. Rejestracja na wydarzenie już trwa! Spotkanie odbędzie się 8 maja 2024 roku o godzinie 17.00 na platformie MS Teams.

  czytaj więcej...

 • Rozwijaj swoją sieć. Rozwijaj swój umysł. Rozwijaj swoją karierę.

  “Premier EMBA” to seria bezpłatnych wydarzeń mających na celu dostarczenie wskazówek i zasobów doświadczonym menedżerom, którzy optymalnych nowych punktów w rozwoju swojej ścieżki kariery. Zapraszamy na spotkanie 25 kwietnia 2024 roku, w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

  czytaj więcej...

 • 22. Międzynarodowa Konferencja BMDA - Gdańsk 25-26.04.2024

  W imieniu Organizatorów - Zarządu BMDA i Collegium Prometricum, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 22. Międzynarodowej Konferencji BMDA (Baltic Management Development Association) pod hasłem "Mastering the Future: AI Impact on Business Models and Practice". Konferencja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w dniach 25-26 kwietnia 2024 r.

  czytaj więcej...

 • VII Kongres HR 2024 - 10.04.2024

  Zbliża się najważniejsze wydarzenie branżowe tego roku – VII Kongres HR 2024! Wyjątkowa możliwość, aby wzbogacić swoją wizję zarządzania zasobami ludzkimi, poznania najnowszych trendów i nawiązania nowych relacji z czołowymi ekspertami 
  w dziedzinie HR.

  czytaj więcej...

 • Access MBA event w Warszawie, 21 listopada 2023

  Chcesz podnieść poziom swojej kariery i stylu życia? Znamy na to sposób. Studia MBA to najbardziej zrównoważona droga rozwoju kariery i prawdziwie transformacyjne doświadczenie. Access MBA prowadzi profesjonalistów biznesowych takich jak Ty od 20 lat. Skorzystaj z porad ekspertów podczas swojej podróży MBA. Wybierzemy najlepsze opcje MBA. Poprowadzimy Cię na indywidualne spotkania z przedstawicielami szkół biznesu. Wskażemy Ci drogę do przyjęcia na studia MBA.

  czytaj więcej...

 • XXI konferencja Kurs na HR – Nowa Epoka HR: uwolnij niewykorzystany potencjał!

  Różnorodność rynku pracy, cudzoziemcy, generacje, kobiety, osoby z ukrytą niepełnosprawnością, sztuczna inteligencja, analityka w HR, jak odkryć i uwolnić ich potencjał? To pytanie, na które odpowiedź poznamy już 19 października br. w trakcie kolejnej – XXI edycji bezpłatnej konferencji Kurs na HR.

  czytaj więcej...

 • QS Connect MBA odwiedzi Warszawę - 5.10.2023

  Firma QS, znana z QS World University Rankings i TopMBA.com, organizuje swoje pierwsze wydarzenie QS Connect MBA w Warszawie. Zapoznaj się z ofertą programów MBA i porozmawiaj z reprezentantami szkół biznesu o swoich planach. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 października 2023 w godz. 18:00-21:00 w hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie

  czytaj więcej...

 • Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA na UŁ

  W imieniu organizatora Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA na Wydziale Zarządzania UŁ zapraszamy do udział w Open House. Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 14.09.2023 o godz. 17:00 i będzie wspaniałą okazją by uzyskania szczegółowe informacje dotyczących programu studiów MBA i nie tylko. Patronem wydarzenia jest MBA Portal.

  czytaj więcej...

 • GFKM LEADERSHIP CONFERENCE 2023: ORGANIZACJA JUTRA

  GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów i liderów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. Tej jesieni skupimy się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie — jak będzie wyglądać organizacja jutra?

  czytaj więcej...

 • Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA UŁ

  Zapraszamy serdecznie na Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA, organizowanego przez Wydział Zarządzania UŁ. To doskonała okazja, aby bliżej poznać ofertę uczelni oraz szczegóły programu studiów.

  czytaj więcej...

 • Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA

  W imieniu organizatorów zapraszamy w dniu 23.02.2023 o godz. 17:00 na OpenHouse Polsko-Amerykańskiego Programu MBA na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Access MBA One-to-One w Warszawie - 15.11.2022

  Czy potrzebujesz rozwinąć swoją karierę w tych trudnych czasach? Stopień MBA jest szansą na rozwój wiedzy, umiejętności oraz kariery. Na nadchodzącym wydarzeniu Access MBA One-to-One otrzymasz pełen pakiet wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszą szkołę biznesową dla Twoich potrzeb. Zanotuj, Warszawa, 15 listopada 2022 roku.

  czytaj więcej...

 • GFKM Leadership Conference 2022: PRZYWÓDZTWO WŁĄCZAJĄCE

  W imieniu organizatorów zapraszamy na tegoroczną edycję GFKM Leadership Conference 2022: PRZYWÓDZTWO WŁĄCZAJĄCE. GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. Konferencja odbędzie się w dniu 23 września 2022 roku w Olivia Sky Club na terenie Olivia Centre.

  czytaj więcej...

 • 17te Seminarium "W drodze do menedżerskiej doskonałości" pt.: „Cyrkularne biznesy”

  W imieniu organizatorów zapraszamy na 17te Seminarium "W drodze do menedżerskiej doskonałości", pt.: „Cyrkularne biznesy”, które odbędzie się on-line (platforma clickmeeting) w dniu 19 maja 2022, godz. 17.00-18:30.

  czytaj więcej...

 • Interaktywne spersonalizowane spotkania z najlepszymi szkołami biznesu - 19.05.2022

  Szukasz bezpiecznego środowiska do rozwijania umiejętności biznesowych i sieci kontaków? MBA jest Twoją ścieżką dla pewnej kariery!

  Dołącz do profesjonalistów w branży biznesowej, biorąc udział w wirtualnym spotkaniu ze studiami MBA.
  Szkoły biznesowe z całego świata z cieszą się, że będą mogły Cię poznać na spotkaniu on-line w dniu 19.05.2022 od godz. 16:30

  czytaj więcej...

 • QUO VADIS HR? WOJNA, PANDEMIA, MIGRACJE, PRAWO – XIX EDYCJA KONFERENCJI KURS NA HR

  Gdy wszyscy zaczęli dostosowywać się do „nowej normalności”, a firmy sformułowały skuteczne narzędzia do pracy w post–pandemicznej rzeczywistości i powoli stawały na nogi, nastąpiło kolejne tąpnięcie. Rok 2022 zrewidował plany odbudowy – nadszarpniętych pandemią – biznesu i gospodarki, przyniósł też lawinowe zmiany prawne oraz geopolityczne mające ogromny wpływ na obecną sytuację rynku pracy. Nadchodzący czas niesie dla przedsiębiorców, samorządowców oraz środowiska naukowego kolejne nowe wyzwania, możliwości oraz zagrożenia, którym wspólnie stawią czoła – bogatsi o doświadczenia ostatnich miesięcy – podczas najbliższej XIX edycji Kursu na HR.

  czytaj więcej...

 • Zapraszamy na V edycję Kongresu HR - Katowice 21.06.2022

  W imieniu organizatorów zapraszamy na V Kongres HR, który po dwóch latach wraca do formuły stacjonarnej w Katowicach, aby poruszyć najważniejsze tematy z branży, w tym wyzwania na nadchodzący czas oraz ocenę wpływ aktualnej sytuacji geopolitycznej na decyzje podejmowane przez działy HR.

  czytaj więcej...

 • XVIII Międzynarodowy Kongres MBA - Toward a Better Business – New Development Trajectories - 13-15 maja 2022

  Międzynarodowy Kongres MBA realizowany corocznie przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to największa w Polsce konferencja integrująca środowisko studentów i absolwentów studiów MBA. Terogoczna edycja odbędzie się w dniach 13-15 maja. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie. 

  czytaj więcej...

 • III edycja konferencji HR Master

  W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w III edycji konferencji HR Master. Jeśli jesteś pracownikiem działu HR i perspektywa ciągłych zmian na rynku pracy jest dla Ciebie wyzwaniem? Trzecia edycja HR Master jest skierowana właśnie do Ciebie!

  czytaj więcej...

 • Spotkania Meet Your MBA 2022!

  Zapraszamy na 6. edcyję spotkań ze studiami MBA z cyklu „Meet Your MBA”. Nasze spotkania to nie tylko okazja by poznać studia MBA, ale również dowiedzieć się jak wybrać właściwy program MBA.

  czytaj więcej...

 • Startuj ponownie ONLINE ze studiami MBA - Access MBA

  Chcesz zwiększyć swoje kompetencje biznesowe i nadać swojej karierze nowy kurs? MBA oferuje nowy początek. Dołącz do profesjonalistów w branży biznesowej, biorąc udział w wirtualnym programie MBA. Szkoły biznesowe z całego świata z cieszą się, że będą mogły Cię poznać online w Rumunii i Polsce w dniu 24 listopada 2021 r.

  czytaj więcej...

 • XVIII EDYCJA KURSU NA HR - CZŁOWIEK, TECHNOLOGIA, EKOLOGIA

  18 listopada 2021 (o godz. 9:00) rusza XVIII edycja konferencji organizowanej przez Grupę Progres – Kurs na HR. Motywem przewodnim będzie hasło "Człowiek, technologia, ekologia", czyli koncentracja na roli człowieka w tworzeniu rynku pracy przyszłości. Niezbędne jest jednak odpowiedzialne i etyczne postępowanie, dbanie o klimat i zaprzyjaźnienie się z ekologią, ale też nowymi technologiami. Jak tego dokonać?

  czytaj więcej...

 • GFKM Leadership Conference 2021

  GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. W imieniu ogranizatora zapraszamy na tegoroczą edycję, która odbędzie się 24 września 2021 roku. 

  czytaj więcej...

 • New Tech Zone: VR i AR. Jakie możliwości biznesowe dają technologie immersyjne?

  We wtorek 29 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu webinarów New Tech Zone w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, poświęcone roli AR i VR w biznesie. Gośćmi dr hab. Andrzeja Wodeckiego będą eksperci z firmy Immersive Toolbox, spółki zajmującej się tworzeniem dedykowanych narzędzi wsparcia dla procesów przemysłowych wykorzystujących narzędzia wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości (VR/AR).

  czytaj więcej...

 • XVII ODSŁONA KURSU NA HR - POWRÓT DO NOWEJ „NORMALNOŚCI”

  Po przeszło 430 dniach – na które złożyło się ponad 10 320 dynamicznych i nieprzewidywanych godzin – przyszedł czas na powrót do nowej „normalności” oraz spojrzenie w przyszłość. Wielu z nas, w ciągu ostatnich miesięcy, zrobiło progres. Inni startują z gorszej pozycji, bo regres w ich przypadku okazał się nieunikniony. Wszystkich łączy jedno – nowy etap pełen wyzwań, w który wchodzą bogaci w doświadczenia i wnioski

  czytaj więcej...

 • Startuj ONLINE ze studiami MBA

  Chcesz zwiększyć swoje kompetencje biznesowe i nadać swojej karierze nowy kurs? MBA oferuje nowy początek.Dołącz do profesjonalistów w branży biznesowej, biorąc udział w wirtualnym programie MBA. Szkoły biznesowe z całego świata z cieszą się, że będą mogły Cię poznać online w Polsce 18. maja 2021 roku.

  czytaj więcej...

 • Konferencja "Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz cyfryzacja spółek i innych organizacji - prawo a nowe technologie"

  W imieniu organizatora zapraszamy na bezpłatną konferencję pt. „Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz cyfryzacja spółek i innych organizacji - prawo a nowe technologie”, która odbędzie się dnia 11 marca 2021 roku, w godzinach 10:00-12:00.

  czytaj więcej...

 • Seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie”

  W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie” organizowanym przez PAM Center Wydziału Zarządzania UŁ. Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 4 marca 2021 roku o g. 16:00.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 06.02.2021

  Zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie ON LINE dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

  czytaj więcej...

 • Startuj ponownie ONLINE

  Chcesz zwiększyć swoje kompetencje biznesowe i nadać swojej karierze nowy kurs? MBA oferuje nowy początek. Dołącz do profesjonalistów w branży biznesowej, biorąc udział w wirtualnym programie MBA. Szkoły biznesowe z całego świata z cieszą się, że będą mogły Cię poznać online na spotkaniu 4. grudnia od godz. 16:30.

  czytaj więcej...

 • Ogłoszenie wyników Ratingu MBA 2020

  W imieniu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM serdecznie zapraszamy na konferencję online poświęconą publikacji tegorocznie edycji Ratingu MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 4.12.2020 roku o godz. 12:00.

  czytaj więcej...

 • Spotkaj się z absolwentami EMBA Chicago Booth z Europy Środkowej i Wschodniej

  Zapraszamy do udziału w dniu 21.10.2010 w spotkaniu on-line z absolwentami programu EMBA z Europy Środkowej i Wschodniej. Jeśli chcesz przyspieszyć swoją karierę, podnieść swoje umiejętności lub udoskonalić swój styl przywództwa, to studia EMBA Chicago Booth są właśnie dla Ciebie.

  czytaj więcej...

 • QS Online Connect MBA

  W imieniu organizatora, zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu oraz sprawdzeniu swoich możliwości podjęcia zagraniczynych studiów MBA. 
  QS Online Connect MBA odbędzie odbędzie się w sobotę 17 października 2020 roku o godz. 11:00.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 05.09.2020

  Zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie ON LINE dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

  czytaj więcej...

 • XIII seminarium z cyklu W drodze do menedżerskiej doskonałości.

  PAM Center zaprasza na 13 seminarium z cyklu W drodze do menedżerskiej doskonałości! "Nowa Normalność" w czasach post-covid – gospodarka i rynek pracy. 2 czerwca 2020 (wtorek) godz. 17.00 - 19.00 (seminarium on-line).

  czytaj więcej...

 • Open House PAM Center - 14.05.2020

  W imieniu organizatora PAM Center zapraszamy do udziału w Open House Programu MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 14.05.2020. Gościem spotkania będzie Peter Corijn (CEO and Founder of VUCASTAR).

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 06.06.2020

  Zapraszamy na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie ON LINE dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

  czytaj więcej...

 • Spotkania Meet Your MBA!

  Zapraszamy na spotkania ze studiami MBA z cyklu „Meet Your MBA”. Nasze spotkania to nie tylko okaza by poznać studia MBA, ale również dowiedzieć się jak wybrać właściwy program MBA.

  czytaj więcej...

 • XII seminarium z cyklu W drodze do menedżerskiej doskonałości.

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania UŁ oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają do udziału w XII seminarium z cyklu "W drodze do menedżerskiej doskonałości" pt. "Do kogo należą dane? Wiodąca cyfrowa transformacja, czy  handel „uwagą” klienta?" Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2020 r. o godzinie 17:00 w fabryce Grohmana w Łodzi.

  czytaj więcej...

 • IV edycja Kongresu HR - 18.03.2020 Katowice

  18 marca 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR. Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. 

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 25.01.2020

  W imieniu organizatorów zapraszamy w dniu 25 stycznia 2020 roku na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

  czytaj więcej...

 • Poznaj wartość studiów Executive MBA od doświadczonych profesjonalistów

  Dołącz do panelu polskich absolwentów w Warszawie 14 listopada 2019 roku, aby poznać ich osobiste spostrzeżenia i porady na temat programu MBA Chicago Booth Executive w Londynie.

  czytaj więcej...

 • Największe szkoły biznesu na świecie przyjeżdżają do Warszawy

  Młodzi profesjonaliści i menedżerowie często napotykają trzy litery w poszukiwaniu kolejnego etapu kariery - MBA. „Master of Business Administration” jest coraz bardziej popularny wśród studentów i pracodawców i może oferować wspaniałe perspektywy kariery, zmianę kariery i nabywanie nowych umiejętności.

  Aby odkryć najzdolniejsze talenty Warszawy, niektóre z wiodących światowych szkół biznesu odwiedzą Warszawę w czwartek 3 października w Hotelu Bristol.

  czytaj więcej...

 • GFKM Leadership Conference 2019: Wyzwania dla Biznesu 4.0

  Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia z cyklu „GFKM Leadership Conference 2019: Wyzwania dla Biznesu 4.0”. Konferencja odbędzie się 20 września 2019 roku w Olivia Business Centre – centrum biznesowym Gdańska oraz 24 października 2019 roku w Katowicach.

  czytaj więcej...

 • Najlepsze na świecie szkoły biznesu, wszystko w jednym miejscu - Warszawa 14.09.2019

  Gotowy na studia MBA? Spotkaj się z najlepszymi międzynarodowymi szkołami biznesu na konferencji The MBA Tour’s Warsaw MBA Conference w sobotę, 14 września 2019 roku. To bezpłatne wydarzenie zapewni Ci możliwość nawiązania kontaktów z osobami podejmującymi decyzje o przyjęciu studentów i rozpoczęcia podróży w świat studiów MBA.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 7.9.2019

  W imieniu organizatorów zapraszamy w dniu 7 września 2019 roku na MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

  czytaj więcej...

 • Trwa rekrutacja na programy MBA w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

  Na Uczelni Łazarskiego trwa rekrutacja na rok akademicki 2019-2020. W ofercie znajduje się m.in. siedem programów MBA profilowanych branżowo.

  czytaj więcej...

 • Seminaria online ze studiami MBA w najlepszych szkołach biznesu

  QS organizuje serię webinariów poświęconych studiom MBA. Spotkania on-line z przedstawicielami uniwersytetów mają formę pytań i odpowiedzi i odbywają się od 23 do 29 czerwca 2019 roku.

  czytaj więcej...

 • QS Apply 2020 - Rozpocznij swoją podróż do szkoły biznesu już dziś

  Niezależnie od tego, czy rozważasz podjęcie studiów MBA, czy inne specjalistyczne studia z zakresu zarządzania lub ekonomii, wiemy, że powrót do szkoły biznesu to wielka decyzja. QS Apply 2020 to nasz wysiłek, aby stać się „punktem kompleksowej obsługi” dla wszystkiego, co dotyczy zapisywania się do szkoły biznesu. 

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 8.6.2019

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, które odbędzie się w sobotę, 8 czerwca 2019 r., godz. 10.00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour - Warszawa - 7 maja 2019

  Rozpoczyna się Access MBA Tour z udziałem najlepszych szkół biznesu z USA, Europy i Azji. W imieniu organizatorów zapraszamy w dniu 7 maja 2019 na to wyjątkowe wydarzenie MBA. W czasie spotkania przedstawiciele międzynarodowych programów MBA wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z profesjonalistami biznesowymi z Warszawa.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five z prof. Grzegorzem Kołodko - 25.1.2019

  W piątek, 25 stycznia, o godzinie 17.00, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Prof. Grzegorz Kołodko, który poprowadzi wykład pt. "Nowy pragmatyzm, czyli ekonomia i polityka gospodarcza dla przyszłości".

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 19.1.2019

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, które odbędzie się w sobotę, 19 stycznia 2019 r., godz. 10.00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

  czytaj więcej...

 • HR dzisiaj i jutro - III Kongres HR - 10 stycznia 2019 r.

  Już 10 stycznia 2019 r. w Katowicach odbędzie się  III edycja Kongresu  HR. Tematem przewodnim wydarzenia będzie „HR dzisiaj i jutro”. Podczas konferencji podejmiemy dyskusję nad współczesnymi wyzwaniami, przed którymi stoją HRowcy. 

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour - Warszawa - 22 listopada 2018

  Rozpoczyna się Access MBA Tour z udziałem najlepszych szkół biznesu z USA, Europy i Azji. W dniu 22 listopada 2018 podczas tego wyjątkowego wydarzenia MBA przedstawiciele międzynarodowych programów MBA wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z profesjonalistami biznesowymi z Warszawa.

  czytaj więcej...

 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na III edycję Festiwalu rozwoju kariery

  Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na Festiwal rozwoju kariery, który odbędzie się 15 września 2018 r. To wyjątkowy dzień otwarty na Uczelni Łazarskiego, pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wysłuchać wykładów pogrupowanych w blokach tematycznych takich jak: prawo, biznes oraz rozwój.

  czytaj więcej...

 • Rozwijaj swoją karierę z Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego - trwa rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

  W ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znajduje się blisko sześćdziesiąt kierunków studiów podyplomowych, a także aż dziewięć programów MBA profilowanych branżowo. Tak bogata oferta pozwala każdemu według własnych potrzeb czy preferencji uzupełnić oraz rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Właśnie trwa rekrutacja na nowy rok akademicki, a przy zapisie do końca czerwca można skorzystać z atrakcyjnej zniżki w czesnym.

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour - Warszawa - 7 maja 2018

  Rozpoczyna się Access MBA Tour z udziałem najlepszych szkół biznesu z USA, Europy i Azji. W dniu 7 maja 2018 podczas tego wyjątkowego wydarzenia MBA przedstawiciele międzynarodowych programów MBA wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z profesjonalistami biznesowymi z Warszawa.

  czytaj więcej...

 • Konferencja Konkurencyjna Edukacja - „Uczelnia Idea. Cyfrowa transformacja” - 18.04.2018 - Gdańsk

  Zapraszamy do rejestracji na konferencję Konkurencyjna Edukacja pt. „Uczelnia Idea. Cyfrowa Transformacja”, która - w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour - odbędzie się 17 i 18 kwietnia br. w Hotelu Sopot oraz w Dziedzińcu im. D.G. Fahrenheita Politechniki Gdańskiej.  Organizatorami wydarzenie są  studia MBA prowadzone na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, Gdański Klub Biznesu, ESO Audit, Fundacja GAP.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five z prof. Andrzejem Blikle - Turkusowe Organizacje w XXI wieku

  W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie z prof. Andrzejem Blikle w ramach cyklu spotkań Friday@Five. pt. "Turkusowe Organizacje w XXI wieku." Spotkanie odbędzie się w piątek, 16 marca, godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

  czytaj więcej...

 • Konferencja Programu Executive MBA@UW: Global Strategic Challenges 2017

  Global Strategic Challenges to cykl dorocznych konferencji organizowanych przez Program Executive MBA@UW we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”. W tym roku zapraszamy w dniu 30 listopada 2017 r. w godz. 12.00 – 17.00 do Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

  czytaj więcej...

 • II Kongres HR

  II edycja Kongresu HR odbędzie się w dniu 11.01.2018 w Górnośląskiej Wyższej Szkołe Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Będzie to doskonała okazja do poznania współczesnych wyzwań, przed którymi stoją pracownicy działów HR. 

  czytaj więcej...

 • Targi studiów magisterskich Master and More w Warszawie

  W listopadzie odbędą się w Warszawie targi edukacyjne studiów magisterskich „Master and More”. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni z 6 krajów Europy.

  czytaj więcej...

 • Spotkaj się z najlepszymi szkołami biznesu na świecie w Warszawie

  Polscy młodzi profesjonaliści zainteresowani rozwojem kariery z dyplomem MBA będą mieli okazję spotkać się w Warszawie z dyrektorami najlepszych szkół biznesu na świecie i zebrać informacje o szerokim zakresie programów MBA w różnych specjalizacjach. 

  czytaj więcej...

 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego – rekrutacja trwa do 30 września

  W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwają ostatnie dni rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Wszystkie osoby pragnące postawić na swój rozwój w nadchodzącym roku, mogą podjąć decyzję o rozpoczęciu kształcenia podyplomowego do 30 września.

  czytaj więcej...

 • MBA25 - spotkanie z najlepszymi międzynarodowymi szkołami biznesu w Warszawie!

  ?opowe szkoły biznesu, indywidualne spotkania, stypendia, konsultacje, rekrutacje. Wszystko, co musicie wiedzieć na temat projektu MBA25. Zapraszamy Państwa na spotkanie indywidualne z przedstawicielami najlepszych szkół biznesu.

  czytaj więcej...

 • „Festiwal rozwoju kariery” na Uczelni Łazarskiego

  Już 9 września 2017 r. odbędzie się II edycja „Festiwalu rozwoju kariery” – wyjątkowego dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Uczestników wydarzenia czeka dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni, którzy wygłoszą interesujące wykłady. 

  czytaj więcej...

 • Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na nowy rok akademicki

  Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego od lat wsłuchuje się w rynek, starając się odpowiadać na jego potrzeby, a także integruje kompetencje wybitych akademików, partnerów i doświadczonych praktyków, gwarantując innowacyjne podejście do edukacji, a co za tym idzie –sukces studentów w praktyce. Uczelnia właśnie rozpoczęła rekrutację na studia podyplomowe i programy MBA na rok akademicki 2017/2018.

  czytaj więcej...

 • EMBA Alliance - spotkaj najlepsze programy Executive MBA

  Wydarzenie EMBA Alliance to szansa na spotkanie z przedstawicielami najlepszych na świecie studiów Executive MBA. W czasie spotkania będzie można porozmawiać z absolwentami szkół biznesowych oraz kierownikami rekturacji. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 maja 2017 w Warszawie. 

  czytaj więcej...

 • IV edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing

  28-29 września 2017 r. w Katowicach odbędzie się  IV edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing. Do Katowic przyjadą lean managerowie, managerowie, kierownicy, dyrektorzy i prezesi największych firm produkcyjnych w Polsce (i nie tylko!).

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z cyklu Market Inspiracji - MBA Inspire

  MBA Inspire serdecznie zaprasza na kolejny Market Inspiracji - spotkanie w gronie Profesjonalnych Managerów, które tym razem odbędzie się w dniu 18 maja o godz: 18:00 na 38. Piętrze Warsaw Spire w The Heart Warsaw– biznesowego serca Polski.

  czytaj więcej...

 • XIII Kongres MBA - Kraków 12-14 maja 2017

  Nauka, praktyka i integracja środowiska MBA, czyli XIII Międzynarodowy Kongres MBA (12–14 maja 2017 r., Kraków). Kongres MBA to coroczne spotkanie menedżerów z Polski i świata, kadry naukowej, studentów, absolwentów i dyrektorów programów Master of Business Administration. 

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z międzynarodowymi studiami MBA - Access MBA Warszawa 2017

  Światowy lider w organizacji wydarzeń związanych z edukacją biznesową zawita do Warszawy 8 maja 2017. Najlepsze światowe szkoły biznesowe są teraz w zasięgu twojej ręki! 

  czytaj więcej...

 • III edycja Kongresu Managera - Jak zwiększyć sprzedaż?

  Już po raz trzeci w Katowicach odbędzie się Kongres Managera. Coroczne wydarzenie, na które przybywają przedstawiciele biznesu z kraju i zagranicy. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będą: „Skuteczne praktyki zarządzania sprzedażą”, czyli temat, który jest kluczowy niemal w każdej branży.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z programem Executive MBA Chicago Booth w Warszawie

  Zapraszamy do udziału w krótkiej prezentacji programu Executive MBA Chicago Booth (edycji prowadzonej w Londynie) – jednego z najlepszych programów na świecie, która odbędzie się 12 grudnia 2016 roku w Warszawie. 

  czytaj więcej...

 • QS World Grad School Tour Warszawa - 6.10.2016

  Najlepsze światowe uczelnie - University of Glasgow, University of St. Andrews, Loughborough University, HEC Paris, WHU, EBS,  Hochschule Darmstadt, University of Mannheim, Bocconi, IE Business School, Hult i wiele innych pojawią się w Warszawie na targach studiów magisterskich i doktoranckich QS World Grad School Tour, aby spotkać się z polskimi studentami i pracownikami zainteresowanymi programem studiów podyplomowych.

  czytaj więcej...

 • MBA25 event - Warszawa 29.09.2016

  IE Szkoła Biznesu,  St. Gallen – poznaj dyrektorów administracyjnych i absolwentów najlepszych na świecie szkół biznesowych na spotkaniu MBA25 w Warszawie. Spotkanie odbędzie się w dniu 29 września 2016 roku.

  czytaj więcej...

 • MBA na Uczelni Łazarskiego - rekrutacja trwa

  Od skutecznego menadżera oczekuje się dzisiaj interdyscyplinarności i wymaga znajomości wielu zagadnień, gdyż to właśnie odpowiednia kompilacja wiedzy oraz umiejętności przekłada się na sukces. Ważną rolę w budowaniu kariery odgrywa więc ciągłe kształcenie się i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Przedstawicieli kadry menadżerskiej, którzy pragną nieustannie się rozwijać, Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na prestiżowe studia MBA.

  czytaj więcej...

 • IV KONFERENCJA Z CYKLU EKONOMIA/KULTURA/WARTOŚCI W POSZUKIWANIU NOWYCH WARTOŚCI W BIZNESIE

  WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII ORAZ MBA POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ, GDAŃSKI KLUB BIZNESU I ESO AUDIT
  zapraszają na
  IV KONFERENCJĘ Z CYKLU EKONOMIA/KULTURA/WARTOŚCI W POSZUKIWANIU NOWYCH WARTOŚCI W BIZNESIE PT. „HOW MUCH IS ENOUGH?” oraz na UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW ABSOLWENTOM VII EDYCJI STUDIÓW MBA PG,

  które odbędą się w poniedziałek 13 czerwca 2016 r. na Dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12). Początek o godz. 15:00.

  czytaj więcej...

 • Ruszyła kampania rekrutacyjna Amazon

  Amerykański koncern technologiczny ogłosił nabór dla najlepszych absolwentów z całej Polski na ponad 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu.

  czytaj więcej...

 • POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS 2016

  POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS – prestiżowy konkurs i gala organizowana przez magazyn „Businesswoman & life”.

  czytaj więcej...

 • Pierwsza konferencja MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

  Już 20 kwietnia 2016 roku odbędzie się konferencja MBA Convention: Strategic Leadership organizowana przez Centrum Edukacji Menedżerskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. 

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour w Warszawie - 5.5.2016

  Światowy lider w organizacji wydarzeń związanych z edukacją biznesową zawita do Warszawy 5 maja 2016. Najlepsze światowe szkoły biznesowe są teraz w zasięgu twojej ręki!

  czytaj więcej...

 • XII Kongres MBA

  Kongres MBA to coroczne spotkanie menedżerów z Polski i świata, kadry naukowej, studentów, absolwentów i dyrektorów programów Master of Business Administration. Tegoroczne edycja kongresu odbywać będzie się pod hasłem „Teoria ograniczeń w świecie bez ograniczeń. Strategie, koncepcje, case study”.

  czytaj więcej...

 • V POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS

  Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na V POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2016 roku (piątek i sobota), w godzinach 10.00-18.00, w hotelu Gromada Lotnisko.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Friday@Five 11.3.2016

  W imieniu Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz własnym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Friday@Five w Szkole Biznesu PW. Gośćmi spotkania będą Szymon Hołownia oraz Artur Nowak-Gocławski, którzy poprowadzą panel dyskusyjny zatytułowany "CSR - mit czy rzeczywistość?"

  czytaj więcej...

 • MBA25 - spotkanie z najlepszymi szkołami biznesu w Warszawie

  17. marca 2016 roku w Warszawie na spotkaniu MBA25 będzie okazja spotkać specjalistów, menedżerów średniego i wysokiego szczebla, którzy ukończyli najlepsze studia MBA na świecie. Do Warszawy przyjadą przedstawiciele najlepszych uczelni i studiów MBA. Wśród nich uczelnie z najlepszej 10-tki na świecie  m.in. IESE, IE, HEC Paris. 

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day w Koźmińskim już w lutym

  Dzień otwarty dla kandydatów na studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się 13 lutego 2016 roku. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną z zakresu MBA uczelni. Zaplanowano ciekawe, specjalistyczne wykłady, dzięki którym będzie można poczuć atmosferę panująca na co dzień na zajęciach. 

  czytaj więcej...

 • Konferencja Global Strategic Challenges 2016

  Global Strategic Challenges to cykl dorocznych konferencji organizowanych przez Program Executive MBA@UW we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”, pod patronatem prof. zw. dr hab. Krzysztofa Obłoja, przewodniczącego Rady Doradczej ProgramuExecutive MBA@UW.

  czytaj więcej...

 • Kongres Managera 2016

  Brainstorm Group Sp. z o.o. zaprasza na Kongres Managera, który odbędzie się 7-8 kwietnia 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Friday@Five 20.11.2015

  Szkoła Bizneu Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Friday@Five. Tym razem gościem będzie Pan Maciej Formanowicz, który opowie o historii sukcesu Fabryki Mebli "FORTE". Spotkanie odbędzie się w piątek 20.11.2015 r. o godz. 17:00.

  czytaj więcej...

 • Spotkaj się z najlepszymi na świecie studiami MBA - IE zbliża się do Warszawy!

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu MBA25, które odbędzie się 26 listopada 2015 roku w Warszawie. MBA25 są darmowe spotkania z przedstawicielami i absolwentów najlepszych na świecie szkół biznesu.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Informacyjne Programu Executive MBA Chicago Booth w Warszawie

  Zapraszamy na Spotkanie Informacyjne Programu Executive MBA Chicago Booth. Na spotkaniu dowiesz się więcej o uczelni i programie Executive MBA.

  czytaj więcej...

 • Znajdź swoje studia - Targi QS World Grad School Tour - 22.10.2015 Warszawa

  Na Targach QS World Grad School Tour, które odbędą się w Warszawie w czwartek, 22-go października w hotelu Radisson Blu Sobieski w godzinach 14:30-20:00, będziesz mieć możliwość spotkania się z kierownikami rekrutacji z najlepszych światowych uczelni z Europy i Azji.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN DAY W KOŹMIŃSKIM - wrzesień 2015

  W 12 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się dni otwarte dla kandydatów na studia MBA. Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę, która panuje na zajęciach w jednej z najlepszych biznesowych uczelni w Polsce.

  czytaj więcej...

 • IV Edycja Polish Businesswoman Congress - 16 i 17 października 2015

  W imieniu ogranizatorów serdecznie zapraszamy na kolejną IV edycję Polish Businesswomen Congress. Kongres odbędzie się w dniach 16-17 października 2015 roku w Centrum kongresowo-hotelowym Gromada, ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

  czytaj więcej...

 • Zapraszamy na III edycję targów "Outsourcing - Innowacje dla Twojego biznesu"

  W imieniu organizatorów zapraszamy na III edycję targów ,,Outsourcing – Innowacje dla Twojego biznesu”, które odbędą się w dniach 14-15 października 2015 roku w Centrum Expo XXI. 

  czytaj więcej...

 • Fall 2015 Executive MBA Hour w IBD Business School

  Serdecznie zapraszamy Państwa na Fall 2015 Executive MBA Hour organizowany przez IBD Business School. Spotkanie odbędzie się w dniu: 15 września 2015 roku o godzinie 17.30 

  czytaj więcej...

 • Już w najbliższą niedzielę Warsaw Startup Game

  Już w najbliższą niedzielę 28 czerwca na terenach okalających Stadion Narodowy w Warszawie odbędzie się Warsaw Startup Game – pierwsza  edukacyjna gra miejska o charakterze ekonomicznym odbywająca w przestrzeni stolicy.

  czytaj więcej...

 • Zapraszamy na Warsaw Startup Game

  Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Startup Support ma przyjemność zaprosić mieszkańców Warszawy na organizowaną w dniu 28 czerwca 2015 r. na terenach okalających Stadion Narodowy w Warszawie imprezę o nazwie Warsaw Startup Game. Projekt ten będzie jednym z ostatnich akordów cyklu Warsaw Innovation Days, trwającego od 8 do 30 czerwca.

  czytaj więcej...

 • MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu 23.05.2015

  WSB we Wrocławiu serdecznie zaprasza na MBA Day, który odbędzie się 23 maja 2015 roku. 

  czytaj więcej...

 • Internetowe Targi MBA 2015

  W dniach 18.05.2015 - 14.06.2015 zapraszamy do odwiedzania stron Internetowych Targów MBA, jest to okazja do zaponania się z ofertą wybranych studiów programów MBA z Polski. 

  czytaj więcej...

 • Wykład Otwarty Executive MBA - Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

  Szkoła Binzesu Politechniki Warszawskiej zaprasza 27 maja 2015r. o godz. 18:00 na Wykład Otwarty Executive MBA. Wykład pt.: "Wyzwania rozwojowe menedżera w środowisku polskim i międzynarodowym", poprowadzi prof. Olaf Żylicz.

  czytaj więcej...

 • Open House Programu Executive MBA - PAM Center

  Zapraszamy do udziału w Open House Programu Executive MBA we wtorek 19 maja o godz. 17:00 do siedziby PAM Center w gmachu Wydziału Zarządzania UŁ przy ul. J. Matejki 22/26 (sala 111, I p.).

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty IBD Business School

  IBD Business School serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, w ramach którego będzie wykład profesora Wiktora Askanasa pt. "The Myth of Excellence: Managerial Challenges for Polish Comp anies in a Global Context".

  czytaj więcej...

 • XI Międzynarodowy Kongres MBA

  Kongres MBA to coroczne spotkanie menedżerów z Polski i świata, kadry naukowej, studentów, absolwentów i dyrektorów programów Master of Business Administration. Tegoroczne edycja kongresu odbywać będzie się pod hasłem „ Fundamenty biznesu w turbulentnym otoczeniu”. Zapraszamy do Krakowa!

   

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Friday@Five 17.04.2015

  Zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Igor Chalupec . Spotkanie obędzie się 17 kwietnia 2014 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • Webinarium INSEAD i ESADE - 04.2015

  Chcesz uzyskać wykształcenie za granicą? Zastanawiasz się, którą szkołę biznesu wybrać? Nie jesteś pewien, że na danej uczelni możesz studiować MBA i pracować? Dołącz do serii weminariów z najlepszych europejskich szkół biznesu - INSEAD i ESADE.

  czytaj więcej...

 • Access MBA - Warszawa 2015

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Access MBA. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniu 7 maja w JM Hotel w Warszawie. 

  czytaj więcej...

 • Executive MBA - Sesja Informacyjna dla Specjalistów HR

  IBD Business School (poprzednio „Instytut Rozwoju Biznesu”) zaprasza na sesję informacyjną o studiach Executive MBA, skierowaną do dyrektorów i specjalistów HR.

  czytaj więcej...

 • Wykład Otwarty Executive MBA

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza 25 marca 2015r. o godz. 18:00 na Wykład Otwarty Executive MBA pt.: "O aktualnej sytuacji ekonomicznej" - Wykład poprowadzi prof. Witold Orłowski

  czytaj więcej...

 • How to Conquer the Silicon Valley? - Spotkanie z cyklu Friday@Five

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Tomasz Kułakowski. Spotkanie obędzie się 30 stycznia 2015 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • Kongres Managera - Katowice 26-27.03.2015

  Kongres Managera „Change management - jak efektywnie wprowadzać zmiany i nimi zarządzać?" odbędzie się 26-27 marca 2015 r. w Katowicach.

  czytaj więcej...

 • INSEAD: MBA dla kadry kierowniczej. Jak skorzystać z edukacji biznesowej bez utraty pracy?

  Czy chcesz uzyskać dyplom MBA bez utraty swojej pracy? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, i nie możesz zostawić swojego stanowiska w firmie na dłuższy czas. Ale czujesz, że nadszedł moment, aby poszerzyć swoją wiedzę biznesową?Jak rozwiązać ten problem? Weź udział w seminarium przedstawiciela INSEAD Business School...
   

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Friday@Five 28.11.2014

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Janusz Lewandowski. Spotkanie obędzie się 28 listopada 2014 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne Chicago Booth Executive MBA

  Na University of Chicago Booth School of Business otrzymasz więcej niż tylko światowej klasy edukację od jednej z najlepszych szkół biznesu, która zapoczątkowała edukację menedżerów wyższego szczebla (Executive Education). Staniesz się częścią globalnej sieci, która zmieni twoje życie.

  czytaj więcej...

 • MBA25 event - Warszawa 28.10.2014

  Czym jest wykształcenie MBA, jak ono zmieni moją karierę i dochód?
  Gdzie mogę się dowiedzieć więcej o programach i zrozumieć, która pasuje właśnie dla mnie?
  Jakie zalety daje nauka w TOP biznes szkole?

  Wszystkie te pytania powstają u Ciebie, gdy myślisz o studiach MBA? Otrzymaj proste i zrozumiałe odpowiedzi na największym wydarzeniu MBA w Warszawie w jesieni tego roku - MBA25!

  czytaj więcej...

 • Najlepsze międzynarodowe targi studiów magisterskich i doktoranckich na świecie w Warszawie

  QS World Grad School Tour to najpopularniejszy cykl targów studiów magisterskich i doktoranckich na świecie, a tej jesieni zawita również do stolicy Polski. Targi będą miały miejsce we wtorek 30 września w Hotelu Mamaison Le Regina w Warszawie, a podczas targów zaprezentują się jedne z najlepszych uczelni na świecie. Wszystkie osoby, które przybędą na targi, będą miały możliwość ubiegania się o stypendia o wartości 1,7 miliona dolarów na pokrycie kosztów studiów podyplomowych. Wstęp na targi jest darmowy i wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę topuniversities.com/events.

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day w Kozmińskim 2014

  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie zaprasza na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 6.09.2014 o godz. 10:00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

  czytaj więcej...

 • Dlaczego warto wybrać Polsko-Francuskie Studia Zarządzania typu MBA?

  MBA to studia uzupełniające wcześniejsze wykształcenie w innej dziedzinie. Nasi słuchacze zdobywają wiedzę menedżerską, niezbędną dzisiaj absolwentowi każdego kierunku studiów wyższych, który myśli o karierze w biznesie.

  czytaj więcej...

 • DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu

  Politechnika Wrocławska i Wrocław Ponts MBA mają zaszczyt zaprosić na spotkanie i debatę pt. „DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu, które odbędzie się w dniu 5 czerwca 2014 roku.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five z Maciej Witucki 30.5.2014

  Kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five odbędzie się już w przyszły piątek 30 maja, jak zwykle o godz. 17:00! Tym razem o swoich doświadczeniach zawodowych opowie nam pan Maciej Witucki - przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska oraz prezes Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP).

  czytaj więcej...

 • MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

  Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów Master of Business Administration lub Executive Master of Business Administration serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w MBA Day 22 maja 2014 r. godz. 18:00.

  czytaj więcej...

 • Leadership derails: how to stay on track?

  Open Lecture Thursday, 22nd May at 6:00 pm Room 300, WUT Business School The lecture will be given by Professor Olaf Żylicz - recognized business psychologist, coach with international experience, accredited trainer, mentor and examiner of Noble Manhattan Coaching. Deputy Director for Academic Affairs at WUT Business School, also associated with Warsaw School of Social Sciences and Humanities.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five z Jerzym Owsiakiem 4.4.2014

  Już 4 kwietnia 2014 r. o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five, podczas którego o swoich bogatych doświadczeniach opowie nam pan Jerzy Owsiak - polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, działacz charytatywny, założyciel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz twórca cyklu imprez muzycznych Przystanek Woodstock.

  czytaj więcej...

 • 10. Kongres MBA - 16-18 maja 2014

  Kongres to jedyna i największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. W tym roku Kongres MBA odbędzie się w dniach 16-18 maja w Krakowie. Tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu MBA odbywać się będzie pod hasłem „Gotowi na ekstraklasę?”. Jego tematyka obejmuje obszary, które mogą mieć kluczowe znaczenie oraz wpływ w najbliższych 10-15 latach na pozycję Polski na rynkach międzynarodowych.

  czytaj więcej...

 • Indywidualne spotkania ACCESS MBA w Warszawie 28.04.2014

  Indywidualne spotkania z osobami z najlepszych międzynarodowych uczelni biznesowych odpowiedzialnymi za nabór kandydatów

  czytaj więcej...

 • MBA25 - spotkanie ze szkołami biznesu

  MBA25 - zaprasza szczególne wydarzenie MBA, który umożliwi osobiste spotkanie z przedstawicielami najlepszych szkół biznesu w Europie m.in.: INSEAD, ESADE, tj. IESE i SDA Bocconi

  czytaj więcej...

 • Pomiar psychologiczny w biznesie - trendy i perspektywy

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, Hogan Assessment oraz Assessment Systems oraz zapraszają na bezpłatną konferencję adresowaną przede wszystkim do osób pracujących w działach HR oraz zajmujących się pomiarem psychologicznym w organizacjach biznesowych. Zachęcamy do przekazania informacji o konferencji znajomym oraz współpracownikom, którzy interesują się tematyką psychologii w biznesie.

  czytaj więcej...

 • free webinar - “Rational Managers vs Irrational Investors? Corporate Finance from the Behavioural

  We are pleased to invite you to a FREE WEBINAR, presented by Dr. Adam Golinski ,University of York. The webinar titled: “Rational Managers vs Irrational Investors? Corporate Finance from the Behavioural Finance Perspective.” The lecture is scheduled for February 7, at 5 p.m Book your place now for a Free Webinar !! Registration https://mbaoffice.clickwebinar.com/315175783/register

  czytaj więcej...

 • Zimowy MBA Weekend w Koźmińskim

  W pierwszy weekend lutego 2014 roku odbędzie się organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego spotkanie dla kandydatów na studia MBA. MBA Weekend jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, jak prowadzone są zajęcia w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Friday@Five 17.01.2014

  Specjalnie dla studentów i absolwentów gościem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w ramach cyklu Friday@Five będzie Pan Jacek Rostowski, Minister Finansów w latach 2007-2013 oraz Wiceprezes Rady Ministrów.

  Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2014 o godz. 17:00.

  czytaj więcej...

 • Brazil - rising global economic powerhouse?

  Friday@Five with prof. Paulo Roberto Ferreira Along with the beginning of the new academic year we have launched the next series of Friday@Five meetings! This time, especially for WUT BS Students and Alumni, the lecture titled "Brazil - rising global economic powerhouse?" will be given by prof. Paulo Roberto Ferreira - from ISE Business School Brasil, previously vice-president of a large chemical and petrochemical multinational company, responsible for the Latin America market. The meeting will take place at WUT Business School on Friday, 18th October at 5.00 pm. You are welcome!

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 18.10.2013

  Wraz z nowym rokiem akademickim Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej rusza z kolejnymi spotkaniami w ramach cyklu Friday@Five! Tym razem, specjalnie dla Studentów oraz Absolwentów Szkoły Biznesu PW, wykład poprowadzi prof. Paulo Roberto Ferreira z ISE Business School Brasil. Spotkanie odbędzie się w piątek, 18 października o godz. 17:00, a jego tematem przewodnim będzie "Brazylia - rozwijająca się potęga gospodarcza".
   

  czytaj więcej...

 • Konferencja „Przewaga konkurencyjna dzisiaj i jutro” - 20.9.2013 - WSZ-POU

  20 września 2013 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania / Polish Open University przy ul. Domaniewskiej 37A w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Przewaga konkurencyjna dzisiaj i jutro. To już druga konferencja w ramach projektu „PODYPLOMOWA AKADEMIA MBA", podczas której autorzy najwyżej ocenionych prac MBA zaprezentują swoje osiągnięcia.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  Zapraszamy na kolejne edycje Targów Kariera w Finansach i Bankowości. Targów, które za każdym razem gromadzą pod jednym dachem największe firmy z regionu oraz ambitnych uczestników.

  Najbliższe edycje:
  14.09.2013 r. - Sheraton Krakow Hotel*****, ul. Powiśle 7
  12.10.2013 r. - The Westin Warsaw****, Al. Jana Pawła II 21

  WSTĘP BEZPŁATNY

   

  czytaj więcej...

 • MBA Day - WSB Chorzów 07.09.2013

  7 września 2013 r. (sobota) Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na MBA Day - dzień otwarty Programu MBA!

  czytaj więcej...

 • MBA Weekend 2013

  Akademia Leona Koźmińskiego organizuje w Warszawie kolejną edycję spotkania ze studiami MBA z cyklu MBA WEEKEND. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 roku.

  czytaj więcej...

 • Poznaj atmosferę zjazdów MBA

  Od 2013 r. w ofercie Grupy WSB znajduje się aż 8 programów Master of Business Administration. Zainteresowani studiami MBA mogą bezpłatnie wziąć udział w zajęciach otwartych w ramach MBA Day. To najlepsza okazja, aby poznać atmosferę zajęć, spotkać się z wykładowcami i porozmawiać z opiekunami Programu MBA.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Friday@Five 21.06.2013

  Z przyjemnością informujemy, że kolejnym gościem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w ramach cyklu Friday@Five będzie Pan Krzysztof Kilian - Prezes Polskiej Grupy Energetycznej, polski polityk, znany i ceniony menedżer, były Minister Łączności. Podczas spotkania, które odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2013 o godz. 17 wygłosi wykład na temat: "Wyzwania w sektorze energetycznym".

  czytaj więcej...

 • Association of MBAs reakredytowało program Executive MBA POU

  Warszawa, 3 czerwca 2013 r. Association of MBAs - elitarne, międzynarodowe stowarzyszenie akredytujące programy MBA, instytucja zrzeszająca ponad 200 najlepszych uczelni biznesowych kształcących w zakresie studiów MBA, ponownie akredytowało program Executive MBA Polish Open University (POU). Jednocześnie POU jako pierwsza polska uczelnia uzyskała też akredytację nowego trybu Executive MBA wykorzystującego autorski
  e-learningowy system kształcenia POU.

  czytaj więcej...

 • WUT BS Open Lecture - The Global Economic Crisis and Leadership.

  Looking for MBA studies? The lecture is free, open to all, especially to our IMBA and EMBA candidates, who would like to have a sneak peek at the programme offered by WUT BS. WUT BS Open Lecture covers two major, up-to-date topics: The Global Economic Crisis and Leadership.

  czytaj więcej...

 • Słuchaczy MBA portret własny

  Skuteczny i profesjonalny lider zespołu, świetnie zorientowany w sytuacji na rynku. Dodajmy do tego - posiadający aktualną wiedzę i obeznany z nowoczesnymi metodami zarządzania, ciągle rozwijający swoje umiejętności. Oto charakterystyka menedżera na miarę dzisiejszych czasów.

  czytaj więcej...

 • OPEN HOUSE PROGRAMU EXECUTIVE MBA - 16.05.2013

  16 maja (czwartek) 2013 Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego po raz pierwszy w tym roku otworzy swoje drzwi przed zainteresowanymi udziałem w XVII edycji programu Executive MBA.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 19 kwietnia 2013

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Grzegorz Miecugow. Spotkanie obędzie się 19 kwietnia 2013 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • IX Kongres MBA 17-19 maja 2013 w Krakowie

  Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie. W dniach 17-19 maja 2013 w Krakowie odbędzie się IX Międzynarodowy Kongres MBA, skupiający środowisko ponad 200 managerów z Polski i świata, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
   

  czytaj więcej...

 • Indywidualne spotkania ACCESS MBA w Warszawie

  Indywidualne spotkania z osobami z najlepszych polskich i międzynarodowych uczelni biznesowych odpowiedzialnymi za nabór kandydatów.

  Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia 2013 roku, od 16:30 do 21:30 w hotelu Mamaison Hotel Le Regina

  czytaj więcej...

 • Studenci MBA z receptą na kryzys dla firm

  28 lutego 2013 roku w Polish Open University odbędzie się konferencja „Kryzys, a współczesne trendy w zarządzaniu". Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najlepsze prace dyplomowe studentów MBA z propozycjami strategicznych rozwiązań dla firm na czas kryzysu.
   

  czytaj więcej...

 • 9.3.2013 - Kraków - Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  Szukasz pracy w renomowanych firmach? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

  Targi Kariera w Finansach i Bankowości to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 11 stycznia 2013

  Zapraszamy na pierwsze w 2013 roku spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Jan Krzysztof Bielecki - przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP. Spotkanie obędzie się 11 stycznia 2013 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.
   

  czytaj więcej...

 • 19.01.2013 - Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  19 stycznia 2013 roku odbędą się w Warszawie Targi Kariery w Finansach i Bankowości Careercon. Będzie to spotkanie specjalistów z branży finansowej z firmami, będącymi liderami tego sektora w Polsce. Finansista szukający nowego pracodawcy ma możliwość zapoznania się z ofertą i strategią rozwoju zaproszonych wystawców.

  czytaj więcej...

 • Startuje Forum Praktyki Gospodarczej

  Grupa Wyższych Szkół Bankowych dokłada wszelkich starań, aby ściśle współpracować z praktykami życia gospodarczego, a dzięki temu umożliwić nie tylko studentom, ale i sympatykom szkoły nawiązanie kontaktów z przedstawicielami świata biznesu.

  Tradycją stało się goszczenie w murach uczelni znanych polityków, ekonomistów i przedstawicieli życia publicznego. Uczelnia były wielokrotnie forum ważnych debat, dotyczących kluczowych dla Polski zagadnień, w których głos zabierało bardzo wielu przedstawicieli życia publicznego kraju i zagranicy.

  W ramach Forum Praktyki Gospodarczej odbywają się bezpłatne wykłady i seminaria prowadzone przez przedstawicieli znanych firm jak i świata nauki.

   

  czytaj więcej...

 • XII edycja Forum Praktyki Gospodarczej

  11 października 2012 r. Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na cykl nieodpłatnych wykładów i zajęć pokazowych w ramach XII edycji Forum Praktyki Gospodarczej. Tegoroczna tematyka pt.: "Zbuduj swoją markę osobistą" kierowana jest do śląskich przedsiębiorców, osób zainteresowanych życiem  gospodarczym,  studentów i absolwentów,  osób  czynnych zawodowo, chcących poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne Univesity of Chicago Booth School of Business

  18 października 2012 roku odbędzie się spotkanie informacyjne programu Executive MBA University of Chicago Booth School of Business. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania uczelni, studiów oraz bezpośredniej rozmowy z absolwentami. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30, odbędzie się w hotelu Intercontinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49.

  Rejestracja on-line na spotkanie...

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania

  28 września 2012 (piątek) - Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania w sercu Nowego Miasta przy ulicy Freta 20/24A w Warszawie.

  godz. 9.00-16.00
  • Spotkania informacyjne dla kandydatów do programu Executive MBA
  • Możliwość wizytacji zajęć

  godz. 17.00
  • Uroczyste wręczenie Dyplomów Master of Business Administration Francuskiego Instytutu Zarządzania
  • Warsztaty "Kariera albo życie? Czy rzeczywiście musimy wybierać?"

   

  czytaj więcej...

 • Dialog międzypokoleniowy, czyli o zarządzaniu firmą rodzinną

  W jaki sposób prowadzić firmę rodzinną, by pogodzić interesy członków rodziny? Jak neutralizować konflikty? Jak uregulować formę prawną firmy, aby sprawnie przejść przez proces sukcesji? To tylko niektóre z wątpliwości, z jakimi musi zmierzyć się firma rodzinna.

  czytaj więcej...

 • MBA Open House 2012 w Łodzi

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA.

  Spotkanie Open House odbędzie się w dniu: 10 września br. (poniedziałek), w siedzibie PAM Center, ul. J. Matejki 22/26 ?(gmach Wydziału Zarządzania UŁ), sala 111 (I p.). Rozpoczęcie spotkania: godz. 17:00
   

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day - WSH Wrocław 08.09.2012

  We invite you to take part in the Open Day of Master of Business Administration Program at the University of Business in Wroclaw.

  You can take part in multimedia presentation of our MBA program and consult all your inquiries with our helpful staff.

  czytaj więcej...

 • MBA Day - WSB Chorzów 08.09.2012

  Sprawdź, czy najwyższy stopień biznesowego wtajemniczenia jest dla Ciebie!

  8 września 2012 r. (sobota) Wyższa Szkola Bankowa w Chorzowie zaprasza na MBA Day - dzień otwarty Programu MBA!

  Jest to najlepsza okazja aby:

  • poznać atmosferę zajęć MBA,
  • uczestniczyć w przykładowych wykładach i szkoleniach.

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND w ALK 2012

  Chcesz zobaczyć jak prowadzone są zajęcia na studiach MBA?

  Akademia Leona Koźmińskiego organizuje w Warszawie kolejną edycję spotkania ze studiami MBA z cyklu MBA WEEKEND. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-9 września 2012 roku. 

  Jest nam miło poinformować że MBA Portal objął Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.

  Serdecznie zapraszamy
   

  czytaj więcej...

 • Executive MBA - zbiór międzynarodowych doświadczeń

  Od lat przedsiębiorstwa stają się organizacjami o coraz bardziej międzynarodowym charakterze, a prowadzenie interesów wymaga świadomości występowania globalnych możliwości i zagrożeń. Większość z nas zdaje sobie sprawę z istnienia różnic kulturowych, jednak nie każdy tą wiedzę wykorzystuje. Jednym z atutów dla słuchaczy rozpoczynających w październiku zajęcia 13. edycji Programu Executive MBA na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu jest jego międzynarodowość. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerem Programu - Aalto University - oraz zagranicznym wykładowcom uczestnicy Programu mają okazję poznać najlepsze praktyki skutecznie wykorzystywane we współpracy międzynarodowej.

  czytaj więcej...

 • Dlaczego studia MBA?

  Studia Master of Business Administration są dla menedżerów okazją do uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy wyniesionej ze studiów i zdobytej w trakcie praktyki zawodowej. To również okazja do wymiany opinii oraz znakomity trening analitycznego myślenia

  czytaj więcej...

 • Tylko dla menedżerów, czyli o studiach MBA

  Studia Master of Business Administration wymagają od słuchacza dużych nakładów pracy i zaangażowania. Jednak przy tym dają szansę na awans, pomagają znaleźć inspirację, a także są okazją do wymiany doświadczeń.

  czytaj więcej...

 • Praktyka na pierwszym miejscu

  O przewadze studiów Master of Business Administration (MBA) nad innymi formami podnoszenia kwalifikacji świadczy przede wszystkim ich praktyczny charakter. Studia te wyposażają menedżera w niezbędne umiejętności do sprawnego i skutecznego zarządzania biznesem.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 1.06.2012

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Andrzej Klesyk - Prezes PZU S.A, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP, a także jeden z pierwszych Polaków z dyplomem MBA Harvard Business School. Spotkanie obędzie się 1 czerwca 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • MBA Day w WSB Wrocław 26.05.2012

  Wszystkich zainteresowanych programem MBA, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza MBA Day, który odbędzie się w sobotę, 26 maja 2012 roku. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w przykładowych zajęciach oraz porozmawiać z wykładowcami i absolwentami
   

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty MBA - WSH Wrocław - 02.06.2012

  Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartym MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 22 w dniu 2 czerwca 2012 roku. W czasie spotkania  można będzie wziąć udział w zajęciach MBA, porozmawiać i zjeść lunch ze studentami i wykładowcami MBA, a także poczuć prawdziwą atmosferę, jaka towarzyszy tym studiom.

  czytaj więcej...

 • Internetowe Targi MBA 2012

  Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzy ci się awans? Nie przegap Internetowych Targów MBA! Startują 7 maja.

  czytaj więcej...

 • Konferencja Przywództwo w Czasach Kryzysu 9 maja 2012

  Przywodztwo w czasach kryzysuJaki jest idealny przywódca? Przywódcy nie czyni stanowisko, tytuł naukowy, ukończone studia i nabyta wiedza. Przywódcą stajesz się dopiero wtedy, gdy jako takiego postrzegają Cię ludzie, którzy dzięki Tobie angażują się w pracę i są odpowiednio zmotywowani.

  W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konferencji Przywództwo w czasach kryzysu, która odbędzie się w Millennium Plaza w Warszawie w dniu 9 maja 2012.

  więcej informacji na: www.hrnews.pl/Konferencja-PrzywodztwoWCzasachKryzysu/Default.aspx

  czytaj więcej...

 • VIII Kongres MBA 18-20.05.2012

  Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie.

  W dniach 18-20 maja 2012 w Krakowie odbędzie się VIII Międzynarodowy Kongres MBA, skupiające środowisko blisko 200 managerów z Polski i świata, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
  Wydarzenie to, pod hasłem „Odnieść sukces w wymagających czasach", obejmować będzie wykłady ekspertów, Study Visits, 4 panele dyskusyjne oraz ciekawy program towarzyszący.

  czytaj więcej...

 • Amerykańskie Targi Edukacyjne

  16 kwietnia, 2012 obędą się w Warszawie Amerykańskie Targi Edukacyjne. Kilkanaście uczelni amerykańskich weźmie udział w targach i przedstawi swoją ofertę dla studentów międzynarodowych. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach informacyjnych dotyczących procesu aplikacyjnego, wymaganych testów, pomocy finansowej oraz wiz studenckich. W targach wezmą udział również Polscy absolwenci uczelni takich jak Harvard, Georgetown, etc.

  Targi odbędą się na terenie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66, godz. 13:30-17:00.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera w Finanach i Bankowości - Kraków 28.04.2012

  Zapraszamy do bezpłatnego udziału w Targach Kariera w Finansach i Bankowości, które odbędą się 28 kwietnia 2012r. w Krakowie w Hotelu Galaxy****. Targi to ogólnopolskie wydarzenie podczas którego najlepsze i najbardziej rozpoznawalne firmy z Polski zaprezentują swoje najnowsze oferty oraz warunki pracy. Każda z firm, która bierze udział w targach ma swoje indywidualne stanowisko, co umożliwia uczestnikom bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem lub pracodawcą, a doświadczeni i kompetentni pracownicy z przyjemnością opowiedzą o najnowszych projektach, rozwiązaniach oraz produktach.
   
  więcej informacji: www.targikarierawfinansach.pl

  czytaj więcej...

 • Targi Kariery IT - Łódź 31.03.2012

  Targi Kariery IT - wydarzenie, podczas którego najlepsze firmy z branży zaprezentują swoje aktualne oferty pracy. Firmy wystawiające się podczas targów prezentują uczestnikom projekty nad którymi obecnie pracują, plany na przyszłość oraz przedstawiają warunki zatrudnienia.

  Targi KARIERA IT w Łodzi odbędą się w hotelu Andel's (Manufaktura Łódzka ul. Ogrodowa 17, Łódź) w dniu 31.03.2012 w godz. 9:00-15:00. Szczegóły na stronie www.targikarierait.pl

   

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 30 marca 2012

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Jacek Żakowski - dziennikarz i publicysta. Spotkanie pt. "The darker side of capitalism." obędzie się 30 marca 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera Handlowca 10 marca 2012

  TARGI DLA NAJLEPSZYCH

  Jesteś doświadczonym handlowcem?

  Chcesz się rozwijać i szukasz pełnej wyzwań, satysfakcjonującej pracy?
  Targi Kariera Handlowca to doskonała okazja by nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, zapoznać się z warunkami pracy i poznać jego politykę personalną. Targi to również możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i wykładów doradczych prowadzonych przez doświadczonych ekspertów.

  Aby udział w imprezie nie kolidował z obowiązkami zawodowymi Targi odbędą się w sobotę 10 marca 2012 roku w ADGAR Plaza w Warszawie (ul.Postępu)

   

  czytaj więcej...

 • Targi Pracy Kariera w Finansach Luty 2012

  W sobotę 25 lutego 2012 r. w ADGAR PLAZA na ul. Postępu w Warszawie odbędą się Targi Pracy Kariera w Finansach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu specjalistów w finansach jak i firmy finansowe, chcące pozyskać wykwalifikowaną kadrę.
   

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND 2012 w ALK

  Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza do uczestnictwa w MBA WEEKEND czyli w zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie będzie pomocne w podjąć decyzję o wyborze najlepszego dla  programu MBA. Będzie to doskonała możliwość zapoznania się ze sposobem, stylem przekazywania wiedzy prezentowanym na studiach MBA jak i z atmosferą jaka towarzyszy zajęciom.

  Termin spotkania 11-12 lutego 2012 roku godz. 10:00 - 14:00.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 13 stycznia 2012

  Zapraszamy na pierwsze w 2012 roku spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Prof. Witold Orłowski - Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP. Spotkanie pt. "Will Europe go bancrupt? - update on the global economic situation" obędzie się 13 stycznia 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Wykład otwarty MBA Poznań-Atlanta

  Program MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na wykład otwarty pani Aleksandry Iwickiej, Country Manager Poland, Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. zatytułowany: Trendy na rynku pracy. Jak skutecznie nawigować w cyberprzestrzeni. Wykład odbędzie się w sobotę 19.11.2011 w siedzibie programu Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Gmach A al. Niepodległości 10 w sali 207B o godzinie 16.30

  Zgłoszenie uczestnictwa pod adresem: biuromba@ue.poznan.pl  

  Serdecznie zapraszamy...

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 18 listopada 2011

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Sebastian Mikosz były Prezes Zarządu PLL Lot, aktualnie Członek Rady Nadzorczej EuroBanku. Spotkanie obędzie się 18 listopada 2011 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 14 października 2011

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Friday@Five, które odbędzie się 14 października 2011 (piątek) o godzinie 17:00. Gościem spotkania będzie Pani Elżbieta Dzikowska, historyk sztuki, sinolog, podróżnika oraz reżyserka filmów dokumentalnych.

  czytaj więcej...

 • Harvard Business School MBA Admission Event

  5 października 2011, o godz. 17.00, w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych, odbędzie sie Harvard Business School MBA Admission Event. Będzie to spotkanie przedstawicieli HBS z Bostonu (i ich placówki w Paryżu) z wszystkimi, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nt. studiów MBA w HBS w Bostonie.
   

  czytaj więcej...

 • Global Strategic Challanges 2011

  Global Strategic Challenges 2011 to konferencja pod patronatem Prof. dr hab. Krzysztofa Obłoja, Przewodniczącego WIEMBA Advisory Borad, zorganizowana przez Program Warsaw-Illinois Executive MBA, prowadzony wspólnie przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz the University of Illinois at Urbana-Champaign, we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”.

  Konferencja odbędzie się w dniu 30 września 2011 roku na Wydziale Zarządzania UW ul. Sztrumowa 3. 

  więcej informacji oraz zapisy pod adresem: gsc.ekonferencja.com.pl

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND 2011 w ALK

  Akademia Leona Koźmińskiego ogranizuje kolejne spotkanie z cyklu MBA WEEKEND. Jest to okazja do  uczestnictwa z zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 września 2011 w godz. 10:00 - 14:00.

  Zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN HOUSE 2011 w Łodzi

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA.

  Spotkanie Open House odbędzie się w dniu 8 września br. (czwartek), w siedzibie PAM Center, ul. J. Matejki 22/26
  (gmach Wydziału Zarządzania UŁ), sala 111 (I p.). Rozpoczęcie spotkania: godz. 17:00

  Serdecznie zapraszamy!

   

  czytaj więcej...

 • Amerykańskie Programy MBA

  Zainwestuj w dobrą jakość

  WSB we Wrocławiu to pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku, która umożliwia zdobycie amerykańskiego dyplomu ukończenia studiów Master of Business Administration. Proponowane Programy MBA to pewna inwestycja w przyszłość.

  czytaj więcej...

 • MBA Open House 15 czerwca 2011

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie
  OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2011 (środa) o godz. 17:00

  Serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej...

 • Ranking studiów MBA Perspektywy 2011

  W dniu 8 czerwca 2011 roku o godz. 12:00 w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się uroczysta gala ogłoszenia wyników Rankingu studiów MBA przeprowadzonego przez Perspektywy.

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • Międzynarodowy Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

  Optymalne dla rozwoju i kształcenia kadr menedżerskich są studia Master of Business Administration. Specyfika najlepszych programów oparta jest o międzynarodowe elementy, takie jak: zagraniczny partner programu, język wykładowy, kadra dydaktyczna reprezentująca zagraniczne uniwersytety czy międzynarodowe akredytacje. Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (www.emba.wsb.pl ) spełnia wszystkie te kryteria.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 20 maja 2011

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Friday@Five. Gościem spotkania będzie Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Bank Polska. Spotkanie odbędzie się w piątek 20 maja 2011 o godz. 17:00.
   

  czytaj więcej...

 • Euro*MBA information session 11 May 2011

  Visit our next Euro*MBA information session, get to know the Euro*MBA participants, attend part of the week's programme and learn about our online environment. Get ready to Meeting Challenges.

  Study the Euro*MBA from anywhere in the world and work in a truly international context!

  Date: Wednesday 11 May 2011

  czytaj więcej...

 • Internetowe Targi MBA 2011

  Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzy ci się awans? Nie przegap Internetowych Targów MBA - początek już 4 maja 2011!

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z cyklu Friday@Five

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five, które odbędzie się 1 kwietnia 2011 roku (piątek) o godz. 17:00. Gościem spotkania będzie prof. Roman Kuźniar. Tematem spotkania będzie: "Global political problems and their impact on the global economic situation."

  Zapraszamy!

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN HOUSE 14 maja 2011

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA, które odbędzie się 14 maja 2011 roku w godzinach 11:00-13:00.
   

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 18 marca 2011

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Goście spotkania będzie Pan Bogusław Kułakowski, Prezes Qualcomm. Tematem spotkania będzie: "How Information and Communication Technology is moving the business from the past into the future".

  Spotkanie odbędzie się 18 marca 2011 roku (piątek) o godz. 17:00 w Warszawie.

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • 7. Kongres MBA 20-22 maja 2011 Kraków

  Międzynarodowy Kongres MBA to zjazd społeczności MBA z Polski i ze świata, organizowany cyklicznie przez Krakowską Szkołę Biznesu. W dniach 20-22 maja 2011 roku, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się już 7. edycja, która doczekała się miana prestiżowego wydarzenia. W tym roku hasło przewodnie Kongresu to "Trendy nowej dekady w biznesie". Dotyczyć on będzie: energetyki, zarządzania, innowacji w biznesie, ładu korporacyjnego i brand management.

  czytaj więcej...

 • Access MBA 2011

  Najlepsze międzynarodowe uczelnie biznesowe szukają kandydatów na studia MBA w Warszawie. Najbliższe spotkanie 3 marca 2011.

  Spersonalizowane spotkania będą odbywać się w hotelu Mamaison Hotel Le Regina Hotel w czwartek 3 marca od godz. 16:30 do 21:30. Kandydaci muszą zarejestrować się na stronie www.accessmba.com, aby wziąć udział w indywidualnych spotkaniach.

  czytaj więcej...

 • MBA OpenDay - Test an MBA Program in real life!

  The MBA Program of European University Viadrina is opening its doors to the public. Everyone is invited to experience an MBA class in real life. Hon.-Prof. Dr. John J. Wargin a professor of the European University Viadrina and European Automotive Industry Director in Hewlett Packard, Germany will give a course about the management of change aspects and its impact on transformation in multicultural organizations.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej 10.12.2010

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zapraszam na spotkanie z cyklu Friday@Five. Gościem spotkania pt. Achieving your goals through freedom będzie Józef Wancer, wieloletni pracownik City Banku oraz Prezes banku BPH.

  MBA Portal objął patronat medialny nad spotkaniem.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej 22.10.2010

  W imiemiu organizatorów zapraszamy na spotkanie z cyklu "Friday@Five", które odbędzie się 22 października 2010 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 79 sala 300. Gościem spotkanie będzie prof. Stefan Szymański - temat: "The Economic Impact of Euro 2012"

  czytaj więcej...

 • III MBA WEEKEND w Akademii Leona Koźmińskiego

  Zapraszamy ma III MBA WEEKEND w Akademii Leona Koźmińskiego, który jest szansą na uczestnictwo z zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie to może pomóc Państwu podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego dla Państwa programu. Będzie to doskonała możliwość zapoznania się ze sposobem, stylem przekazywania wiedzy prezentowanym na studiach MBA jak i z atmosferą jaka towarzyszy zajęciom.

  Termin: 11-12 września 2010 r.

  Aby zgłosić swoje uczestnictwo wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  czytaj więcej...

 • Friday @ Five 2 lipca 2010

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five, którego gościem będzie prof. James S. Markusen z University of Colorado at Boulder. Tematem spotkania będzie: Will Multinational Companies Survive the Global Crisis?

  czytaj więcej...

 • Friday @ Five 11 czerwca 2010

  W piątek, 11 czerwca 2010 roku w ramach cyklu spotkań Friday@Five gościem Szkoły Biznesu PW będzie Pan Jacek Santorski uznany autorytet w dziedzinie psychologii społecznej i psychologii biznesowej Tematem spotkania będzie: "Organizacja zdrowa czy neurotyczna - jaka jest twoja firma?"

  czytaj więcej...

 • Meet the Program Coordinators on Viadukt in Frankfurt (Oder)

  European University Viadrina will conduct on June 23rd, 2010 its 10th Career Fair viadukt. At viaduct.10, numerous multinational corporations will introduce themselves and give you an opportunity to make contacts and have interesting communication partners.

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwartych Drzwi - Viadrina MBA, 24 czerwca 2010

  Program MBA "Zarządzanie dla Europy Środkowo-Wschodniej", Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w jednym dniu zajęć z obecną klasą programu MBA 2010/2011. Mają Państwo jedyną okazję uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez światowej sławy specjalistów. Pan Gunter Deuber z Deutsche Bank Research, Frankfurt nad Menem i Pan Axel Arendt, wcześniej prezes Rolls-Royce Niemcy i członek grupy Executive Rolls-Royce Plc. są jednymi z wykładowców modułu "Economic and legal framework".

  czytaj więcej...

 • Friday @ Five 21 maja 2010

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday @ Five organizowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Spotkanie odbędzie się w piątek 21 maja 2010 o godz. 17:00. Gościem spotkania pt. "Greek crisis" będzie prof. Witold Orłowski - dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Członek Rady Gospodarczej przy Premierze Donaldzie Tusku.

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • MBA International Days - WSB Poznań - 21-23 maja 2010

  Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na Executive MBA International Days, 21-23 maja 2010 r.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - Rozwoju Zespołu Sprzedaży

  Klub Abosolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na kwietniowe spotkanie. które odbędzie się 20 IV 2010 o godz. 18.00 sala D/200. Gościem spotkania będzie Pan Robert Grzybek, Partner Zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej GM Solutions (gmsolutions.pl), kierownik studiów Zarządzanie Zespołem Sprzedaży Akademii Leona Koźmińskiego, podzieli się swoimi doświadczeniami na temat rozwoju zespołu sprzedaży.

  MBA Portal jest partonem medialnym spotkania. 

  czytaj więcej...

 • Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – po pierwsze międzynarodowy

  Istotą programów Master of Business Administration jest ich komponent zagraniczny. Im większe są możliwości wykorzystania przez słuchaczy „pierwiastków" międzynarodowych, tym lepiej oceniać należy sam program. Do zagranicznych elementów zaliczyć należy m.in.: partnera programu, język wykładowy, prowadzenie zajęć przez kadrę zagraniczną, międzynarodowe akredytacje, dyplom uznawany na całym świecie, wystawiany również przez partnera oraz moduły realizowane poza granicami kraju.

  Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (www.emba.wsb.pl) spełnia wszystkie te wymienione wyżej kryteria, w sposób umożliwiający jego absolwentom swobodne poruszanie się w biznesie międzynarodowym.

  czytaj więcej...

 • Friday @ Five 7 maja 2010

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Friday@Five. Gościem spotkania, które odbędzie się dnia7 maja 2010 (piątek) o godz. 17:00 będzie Pan Mariusz Grendowicz - Prezes Zarządu BRE Banku S.A. Tematem spotkania będzie "Managing big financial institution in difficult times".

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie. 

  MBA Portal objął patronat medialny nad spotkaniem.

  czytaj więcej...

 • Sesja na Uniwersytecie Minnesoty

  W dniach 10-17 maja br. studenci II roku programu WEMBA wzięli udział w międzynarodowej sesji na Uniwersytecie Minnesoty
   

  czytaj więcej...

 • Konferencja Sukces Pisany Szminką

  SPS, Radio PiN i Warsaw-Illinois Executive MBA zapraszają na konferencję dla kobiet z cyklu Sukces Pisany Szminką. Tematem przewodnim będzie: Świat negocjacji w trzech odsłonach: - negocjacje z pracodawcą - negocjacje z inwestorem - negocjacje wewnątrz organizacji Gościem specjalnym będzie JANINA PARADOWSKA.

  Data: 18 marca. Godzina: 18:00, Miejsce: Klub Maska - Krakowskie Przedmieście 4/6.

  www.sukcespisanyszminka.pl

  czytaj więcej...

 • MBA International Days - WSB Poznań - 19-22 marca 2010

  Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na Executive MBA International Days, 19-21 marca 2010 r.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego - Potret menedżera – jak sami się widzą i jak postrzegają ich inni

  Zapraszamy na kolejne spotkanie Absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Spotkanie pt.: "Potret menedżera – jak sami się widzą i jak postrzegają ich inni" poprowadzi Pani Ewa Barlik - przez wiele lat związana z Rzeczpospolitą, Dyrektor Stowarzyszenia Gazet Lokalnych oraz autorka książki „Portrety Listy 500".

  Spotkanie odbędzie się: 16.03.2010 o godz. 18:00 w Akademiii Leona Koźmińskiego w Warszawie ul. Jagiellońska 59

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - Umawiamy się na karierę a nie na pracę - spotkanie z firmą Eli Lilly Polska...

  16 lutego 2010 odbędzie się kolejne spotkanie Absolwentów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Gościem spotkania pt. "Umawiamy się na karierę a nie na pracę - spotkanie z firmą Eli Lilly Polska..." będą Beata Wojciechowska - HR Director i Barbara Maros - HR Associate z firmy Eli Lilly Polska tegorocznym laureatem konkursu Great Place to Work.

  czytaj więcej...

 • Sukces Pisany Szminką

  Urodzinowa konferencja dla kobiet z cyklu Sukces Pisany Szminką - 27 stycznia 2010 roku
   

  Tematem przewodnim będzie: Strategia Tygrysa czyli jak pozyskać fundusze na rozwój firmy:fundusze zalążkowe, fundusze unijne i kredyty". Gościem specjalnym będzie Agata Passent. Dodatkowe atrakcje: pokaz bielizny i biżuterii, loteria nagród a także urodzinowy tort Sukcesu Pisanego Szminką. Organizatorzy: Sukces Pisany Szminką, Radio PiN. Partner strategiczny: Warsaw-Illinois Executive MBA.

   

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND II w Koźmińskim

  Zapraszamy na spotkanie ze studiami MBA w Akadamii Leona Koźmińskiego. Po raz drugi ALK organizuje spotkanie z cyklu MBA WEEKEND - czyli możliwość udziału w wykładach prowadzonych przez wykładowców studiów MBA.
  Spotkanie odbędzie się 24 stycznia 2010 (niedziela) w godz. 11:00 - 14:15. 

  czytaj więcej...

 • Spotkania Klubu Absolwenta MBA ALK - Czyż nie dobija się koni - czyli o zarządzaniu wywieranym wrażeniem

  Serdecznie zapraszamy na spotkania Klubu Absolwenta MBA Akademi Leona Koźmińskiego, które odbędą się 12 i 18 stycznia 2010 roku. Gościem piewszego z nich pt. "Czyż nie dobija się koni - czyli o zarządzaniu wywieranym wrażeniem" będzię Jacek Rozenek, drugiego pt. "Transformacja, kryzys - i co dalej?" będzie prof. Grzegorz Kołodko.

  czytaj więcej...

 • Firday @ Five 2010

  W pierwszy piątek 2010 roku zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday @ Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Pan Igor Chalupec finansista, biznesmen, preses PKN Orlen w latach 2004-2007. Tematem spotkania będzie "How to Manage a Giant Oil Company".

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • 2 miejsce Szkoły Biznesu PW w rankingu RISNIG STARS

  Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zajęła drugie miejsce w globalnym rankingu FYMBA Rising Stars ogłoszonym przez portal FindyourMBA.com. Ranking prezentuje 10 międzynarodowych szkół biznesu, które dokonały najbardziej znaczącego postępu w ciągu ostatnich dwóch lat. Celem rankingu jest pomoc przyszłym studentom w wyborze szkoły o największym potencjale. W przypadku naszej Szkoły doceniony został przede wszystkim bardzo dynamicznie przebiegający proces internacjonalizacji oraz inwestycje w rozwój programu dydaktycznego oraz w infrastrukturę.

  czytaj więcej...

 • Business Magazine Manager o studiach MBA

  6 listopada 2009 zadebiutuje na rynku wydawniczym nowy ekonomiczno-biznesowy miesięcznik Business Magazine Manager. Tak się składa, że tematyka studiów MBA jest jednym z tematów pierwszego wydania.

  strona miesięcznika: managermagazine.pl

  Serdecznie zapraszamy do lektury. 

  czytaj więcej...

 • MBA dofinansowane z EFS

  Trwa rekrutacja na studia w Akademii Leona Koźmińskiego dofinansowane przez Unię Europejską.

  Prawie 500 osób będzie mogło ukończyć studia podyplomowe w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, korzystając z 80-proc. dopłaty z Europejskiego Funduszu Społecznego. Od 2 listopada przyjmowane są zapisy na wszystkie edycje studiów, nie tylko startujących w tym miesiącu,  lecz także rozpoczynających się za rok. W ciągu pierwszych dwóch dni rekrutacji zarejestrowało się 250 chętnych.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - O udanej komunikacji korporacyjnej w dobie mediów społecznościowych

  "O udanej komunikacji korporacyjnej w dobie mediów społecznościowych" opowie podczas październikowego spotkania Klubu Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego Katarzyna Przewuska, Dyrektor Zarządzająca Euro RSCG Sensors.

  Spotkanie odbędzie się 20 paździenika 2009 roku o godz. 18:00 w Warszawie ul. Jagiellońska 59

  Relację na żywo ze spotkania będzie można zobaczyć na mbaportal.blip.pl

  czytaj więcej...

 • Sukces Pisany Szminką - 17 września 2009

  Radio PiN i Q1 Group zapraszają na niezwykłe i pełne atrakcji spotkanie z cyklu Sukces Pisany Szminką (www.sukcespisanyszminka.pl) - "ZARZĄDZANIE ZMIANĄ - NOWY POCZĄTEK"

  czyli jak osiągać sukcesy w świecie, który wymaga szybkich rezultatów i życia w ciągłej zmianie.

  Data: 17 września 2009, Godzina: 18:00, Miejsce: Klub Maska - Krakowskie Przedmieście 4/6.
  Gościem specjalnym będzie kobieta niezwykła - Katarzyna Montgomery

  Serdecznie zapraszamy...

  czytaj więcej...

 • O studiach MBA w Pulsie Biznesu

  Zapraszamy do lektury Pulsu Biznesu (www.pb.pl) z dnia 11 września 2009 w tym wydaniu znajdziecie dodatek o studiach MBA. 

  czytaj więcej...

 • Wygraj stypendium warte 14.500 Euro. - Viadrina MBA

  2009 European University Viadrina Essay Contest

  Win a scholarship for the MBA - Management for Central and Eastern Europe!
  Topic: Overcoming Cultural Barriers in the European Union – a Challenge or a Dream?

  Please check the basic requirements of the study on our website: www.mba-cee.com

  czytaj więcej...

 • Studia MBA w tygodniku WPROST

  W numerze 39/2009 (1390) tygodnika WPROST z 13/09/2009 ukazał się artykuł o studia MBA w Polsce.

  Serdecznie zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND w Akademii Leona Koźmińskiego

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji wzięcia udziału w wykładach prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Mamy nadzieję, że spotkanie to pomoże Państwu podjąć decyzję o wyborze najlepszego dla Państwa programu. Będzie to doskonała możliwość zapoznania się ze sposobem, stylem  przekazywania wiedzy prezentowanym na studiach MBA jak i z atmosferą jaka towarzyszy zajęciom.

  Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

  czytaj więcej...

 • Amerykański Franklin University Master of Business Administration w WSB we Wrocławiu

  Studia FUMBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu stanowią duże wyzwanie. Możliwość zdobycia umiejętności z szerokiego zakresu dziedzin istotnych w zarządzaniu czyni je najlepszą inwestycją w rozwój każdego menedżera. Zwrot z tej inwestycji ma charakter wielowymiarowy - absolwent FUMBA to zarówno doskonały lider posiadający kompetencje biznesowe, przełożony o prawdziwym autorytecie wśród pracowników, jak i osoba poszukiwana na rynku pracy.

  czytaj więcej...

 • Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu - dziesiąta edycja programu

  Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu prowadzony jest we współpracy z jedną z najlepszych uczelni biznesowych na świecie - Helsinki School of Economics. Dziesięć lat doświadczenia w prowadzeniu Programu Exective MBA to długa droga pełna doświadczeń, które pozwalają na ciągłe doskonalenie systemu kształcenia na studiach menedżerskich.

  czytaj więcej...

 • Sukces w karierze, czyli MBA i podyplomowe studia menadżerskie w CEO

  Pod koniec czerwca - 26.06.2009 - ukaże się numer magazynu CEO a w nim specjalny dodatek o studiach MBA pt. "Sukces w karierze, czyli MBA i podyplomowe studia menadżerskie". W dodatku znajdą się informacje o najbardziej renomowanych MBA i podyplomowych studiach menadżerskich.
   
  Kluczowe tematy wydania to:
   
  1. Finansowanie MBA, koszt - specjalne kredyty bankowe, pokrywanie kosztów przez pracodawcę.
  2. Stowarzyszenia absolwentów MBA - czy pomagają w karierze?
  3. Czy ukończone studia MBA dają rzeczywistą przewagę na rynku pracy?
  4. Porównanie ofert uczelni.
  5. Najnowsze zmiany w programach studiów związanych  z poszukiwaniami nowego podejścia do zarządzania.
  6. Informacje dotyczące poprawienia swoich możliwości finansowych dla menedżerów.

  Serdecznie zapraszamy do lektury... 

  czytaj więcej...

 • Dodatek o studiach MBA w Pulsie Biznesu

  Zapraszamy do lektury piątkowego - 19 czerwca 2009 - Pulsu Biznesu (www.pb.pl) w którym ukaże się dodatek Kariera i Praca a w nim specjalne wydanie raportu MBA oraz Studia Podyplomowe.

  Wśród tematów m.in.:

  1. Oferta programów MBA na nowy rok akademicki.
  2. Nowe propozycje studiów podyplomowych (nowe kierunki, zmiany w programach).
  3. Nostryfikacja zagranicznych dyplomów MBA w Polsce.

  Serdecznie zapraszamy do lektury...

  czytaj więcej...

 • Nadchodzący złoty wiek nowej Europy - ostatnie przed wakacjami spotkanie absolwentów MBA Koźmiń

  Ostatnie przed wakacjami spotkanie absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego, o bardzo optymistycznym tytule "Nadchodzący złoty wiek nowej Europy", poprowadzi dr Marcin Piątkowski - były Główny Ekonomista PKO BP. Ekonomista w Departamencie Europejskim i Doradca Dyrektora Wykonawczego w Międzynarodowym Funduszu Walutowym w Waszyngtonie (2004-08). Doradca wicepremiera i ministra finansów RP (2002-03).

  Spotkanie odbędzie się dnia 9 czerwca (wtorek) o godz. 18:00 w sali D/200 ul. Jagiellońska 59

  Serdecznie zapraszamy

  czytaj więcej...

 • Dodatek o studiach MBA w Harvard Business Review Polska

  W najbliższym numerze Harvard Business Review Polska (czerwiec 2009) w dodatku EDUKACJA MENEDŻERSKA ukaże się dodatek o studiach MBA.

  Serdecznie zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej...

 • Majowe spotkanie Klubu Abosolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego

  Rozwój zawodowy menedżera - majowe spotkanie Klubu Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego zorganizowane we współpracy z firmą doradztwa personalnego BIGRAM. Spotkanie poprowadzi Pani Joanna Dulniak - Executive Search Director z IIC Partners Polska (grupa BIGRAM). W trakcie spotkania usłyszymy m.in.:

  • Jak wygląda w chwili obecnej rynek ofert pracy dla managerów?
  • Jak kryzys gospodarczy odbija się na rynku pracy?
  • Metody poszukiwania pracy i ich efektywność?
  • Potrzeba elastyczności?

  Serdecznie zapraszamy dnia 20 maja 2009 roku o godz. 18:00.
   

  czytaj więcej...

 • MBA – inwestycja w rozwój, czy studia dla snobów?

  MBA – inwestycja w rozwój, czy studia dla snobów? - debata ekspercka na temat kondycji i potrzeby edukacji menedżerskiej w Polsce.

  Debata odbędzie się 26 maja br. o godz. 11:00 w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie. MBA Portal jest patronem mediowym debaty.

  czytaj więcej...

 • Dodatek o studiach MBA we WPROST

  Serdecznie zapraszamy do lektury tygodnika WPROST, który ukaże się dnia 18 maja 2009 roku. W wydaniu tym między innymi dodatek o studiach MBA a w nim między innymi liczne intersujące case'y o studiach MBA.

  czytaj więcej...

 • 03.04.2009 - Szkoła Biznesu PW zaprasza na wykład

  Zapraszamy serdecznie 3 kwietnia o godz. 17.00 na wykład otwarty "Problemy pracodawcy w obliczu kryzysu gospodarczego" w ramach cyklu Friday & Five Wykład poprowadzi dr Andrzej Malinowski-Prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich

  czytaj więcej...

 • O studiach MBA we WPROST

  Zapraszamy do lektury artykuły pt. "MBA na kłopoty", który ukazał się w WPROST w rubryce Biznes w wydaniu z dnia 16.3.2009. W artykule między innymi o rynku studiów MBA w czasach kryzysu, rozmowa z profesorem Koźmińskim oraz porównanie programów polski i zagranicznych.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - Inwestycje alternatywne w aktywa niefinansowe w czasach kryzysu

  W marcu Klub Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na spotkanie pt. "Inwestycje alternatywne w aktywa niefinansowe w czasach kryzysu". Gościem będzie Krzysztof Maruszewski, Prezes zarządu firmy Stilnovisti, który opowie o niefinansowych inwestycjach w kryzysie (wina, stare samochody, znaczki pocztowe, autografy, alkohole inwestycyjne(whisky, cognac, porto).

  Spotkanie odbędzie się we środę, 11 marca , godz. 18.00, D/218 w siedzibie Akademii przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie

  czytaj więcej...

 • Wykład ministra Radosława Sikorskiego - Sytuacja Polski w regionie i świecie w 2009 roku

  Gościem pierwsze w tym roku spotkania Stowarzyszenia Absolwentów Programu Warsaw - Illinois Executive MBA "Nowy Świat" będzie Minister Radosław Tomasz Sikorski - polski polityk, politolog, dziennikarz, minister obrony narodowej w latach 2005-2007, senator VI kadencji (od 2005 do 2007), poseł VI kadencji (od 2007). Od 16 listopada 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Koźmińskiego - Reklama w grach komputerowych jako taka, jeśli nie taka to jaka i dlaczego?

  Reklama w grach komputerowych jako taka, jeśli nie taka to jaka i dlaczego? - spotkanie z Adamem Dybą - prezesem Afilo oraz AdAction. 13 stycznia 2009 godz. 18:00 D/200

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA Koźmińskiego - Jak nie zmoknąć kiedy pada. Sposoby zarządzania sytuacją kryzysową w organizacjach

  "Jak nie zmoknąć kiedy pada. Sposoby zarządzania sytuacją kryzysową w organizacjach" - grudniowe spotkanie Klubu Absolwenta MBA, 9 XII 2008 godz. 18.00 sala D/200

  czytaj więcej...

 • Raport o studiach MBA w Rzeczpospolitej

  W dniu 26 listopada 2008 roku który ukaże się na "zielonych stronach" Rzeczpospolitej raport o studiach MBA.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five w Szkole Biznesu PW

  W piątek 28 listopada 2008 roku o godzinie 17:00 odbędzie się w Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej spotkanie z cyklu Friday@Five gościem studentów będzie Pan Józef Wancer, Prezes Zarządu Banku BPH. Tematem spotkania będzie "Zarządzanie instytucją finansową w czasach kryzysu".

  czytaj więcej...

 • O studiach MBA w Warsaw Business Journal

  Zapraszamy do lektury artykułu o studiach MBA, który ukazał się w Warsaw Business Journal dnia 29 września 2008 roku.

  czytaj więcej...

 • Program MBA z amerykańskim partnerem we Wrocławiu

  Trwa rekrutacja na program MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu organizowany we współpracy z Franklin University, pioniera w kształceniu osób dorosłych. To pierwszy program MBA we Wrocławiu prowadzony z amerykańską uczelnią. Jej doświadczenia edukacyjne zostały wykorzystane przy tworzeniu programu MBA w Wyższej Szkole Bankowej.

  czytaj więcej...

 • Sukces poznańskich słuchaczy MBA w Helsinkach

  W ostatnim tygodniu sierpnia w Helsinkach odbyło się tygodniowe spotkanie dla słuchaczy programów Executive MBA prowadzonych w międzynarodowej sieci szkół w Helsinkach, Poznaniu, Seulu, Singapurze, Taipei.

  czytaj więcej...

 • Nowe studia MBA we Wrocławiu

  Od września 2008 we Wrocławiu rusza program Executive MBA Polish Open University.

  czytaj więcej...

 • Stypendium - 2008 Viadrina CEE Essay Contest

  Win a scholarship for the MBA - Management for Central and Eastern Europe!
  Topic: Impact of the EU accession to Eastern European countries Chances and Challenges

   

  czytaj więcej...

 • o studiach MBA w Gazecie Wyborczej

  W poniedziałkowym wydaniu Gazety Wyborczej (25 sierpnia 2008) ukaże się dodatek dodatek "Praca" a w nim między innymi artykuł o studiach MBA...

  czytaj więcej...

 • Studia MBA w Pulsie Biznesu - sierpień 2008

  29 sierpnia 2008 roku w dzienniku "Puls Biznesu" w sekcji Kariera i praca ukaże się dodatek o studiach MBA.

  czytaj więcej...

 • HSE EMBA International Week

  Od 24 sierpnia do 30 sierpnia słuchacze Programu Executive MBA prowadzonego przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu (www.emba.wsb.pl) będą brali udział w projekcie HSE EMBA International Week w Helsinkach.

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour

  Kolejne spotkanie z cyklu Access MBA Tour odbędzie się 4 października 2008 roku w Hotelu La Regina w Warszawie.

  czytaj więcej...

 • Rating MBA w Dzienniku

  Zapraszamy do lektury czwartkowego 19.06.2008 wydania Dziennika (www.dziennik.pl) gdzie zostanie opublikowana II edycja RATINGu MBA.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA Koźmińskiego

  Zapraszamy na spotkanie Klubu Absolwenta MBA Koźmińskiego, które odbędzie się dnia 27 maja o godz. 18.00 w sali sala D/200 w budynku przy ulicy Jagiellońskiej 59.

  czytaj więcej...

 • Saminarium w Szkole Biznesu PW

  Z przyjemnoscią informujemy, że w ramach cyklu spotkań Friday@Five gościem Szkoły Biznesu PW będzie Pan Krzysztof Rybiński.

  czytaj więcej...

 • IV Ogólnopolski Kongres MBA

  "Efektywne zarządzanie w dobie globalizacji"

  czytaj więcej...

 • Edukacja Menedżerska w HBR Polska

  Zapraszamy do lektury specjalnego dodatku Harvard Business Review Polska - SELF "Edukacja menedżerska", który będzie dołączony do majowego (emisja ok. 5 maja 2008) wydania magazynu (www.harvard.pl ).

  czytaj więcej...

 • Studia MBA w Pulsie Biznesu

  Zapraszamy do lektury dodatku o studiach MBA, który ukarze się dnia 25 kwietnia 2008 w Pulsie Biznesu.

  czytaj więcej...

 • Nowe studia MBA w WSHiP

  Uniwersytet Wisconsin - La Crosse (UW-L) i Uczelnia Łazarskiego z przyjemnością ogłaszają inagurację angielskojęzycznych studiów MBA.

  czytaj więcej...

 • Edukacja Menedżera - Puls Biznesu

  Zapraszam do lekturu raportu ,,EDUKACJA MENEDŻERA", który ukaże się 14 marca 2008 r. na łamach dziennika Puls Biznesu w sekcji Kariera

  czytaj więcej...

 • o studiach MBA w Manager Magazin

  Zapraszamy do lektury kwietniowego Manager Magazin, który ukaże się w sprzedaży pod koniec marca.

  czytaj więcej...

 • O MBA Portal w Gazecie Wyborczej

  Zapraszamy do lektury dodatku "Praca-Kariera" do wydania Gazety Wyborczej z dnia 3 marca 2008.

  czytaj więcej...

 • Droga do kariery w Gazecie Parkiet

  Zapraszamy do lektury dodatku branżowego DROGA DO KARIERY, który ukaże się 15 lutego 2008 jako dodatek do Gazety Giełdy Parkiet (www.parkiet.com).

  czytaj więcej...

 • Rekrutacja w Szkole Biznesu Politechniki Waraszawskiej

  Rozpoczęła się rekrutacja na studia Executive MBA oraz International MBA w Szkole Biznesu Politechniki Waraszawskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty 5 lutego
  2008 r. oraz 17 kwietnia 2008 r. o godz. 18:00
  .

  czytaj więcej...

 • MBA na Politechnice Gdańskiej

  Pierwsze w Polsce studia MBA z trzema specjalizacjami Zarządzanie Strategiczne, Programami i Projektami oraz Zarządzanie w Sporcie i drugie, obejmujące Zarządzanie Opieką Zdrowotną powstały na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour 2008

  Spotkaj się osobiście z Dyrektorami najbardziej prestiżowych programów MBA na Świecie.

  czytaj więcej...

 • Targi Pracy MBA Career Fair 2008

  Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (SAAMBA) serdecznie zaprasza na Targi Pracy i Warsztaty Karier MBA Career Fair 2008.

  czytaj więcej...

 • Studia MBA w Rzeczpospolitej

  Zapraszamy do lektury dodatku "Kariera i Biznes" wydania dziennika Rzeczpospolita z dnia 28/11/2007 roku.

  czytaj więcej...

 • POLITYKA dodatek studia MBA

  Na dzień 5 września 2007 planowane jest wydanie dodatku o studiach MBA w tygodniku POLITYKA.

  czytaj więcej...

 • Dodatek

  Dnia 31 sierpnia 2007 r. w dzienniku Parkiet (www.parkiet.com ) ukaże się dodatek branżowy "Droga do Kariery".

  czytaj więcej...

 • Informator PERSPEKTYW

  Ukazał się coroczny informator PERSPEKTYW o studiach podyplomowych i MBA.

  czytaj więcej...

 • Ranking Szkół Wyższych w POLITYCE

  13 czerwca 2007 roku zostanie opublikowany ranking szkół wyższych tygodnika POLITYKA (www.polityka.pl).

  czytaj więcej...

 • Studia MBA w dodatku Gazety Prawnej

  Najbliższy dodatek "Edukacja-Rekrutacja-Szkolenia" ukaże się w Gazecie Prawnej dnia 1 czerwca 2007 r.

  czytaj więcej...

 • MBA w Pulsie Biznesu

  Dnia 18 Maja 2007 r. w dzienniku Puls Biznesu (www.pb.pl) ukaże się kolejne wydanie raportu "MBA".

  czytaj więcej...

 • Ranking PERSPEKTYWY 2007

  Został ogłoszony ranking szkół wyższych przygotowany przez PERSPEKTYWY i RZECZPOSPOLITĄ. Niestety nie ma już w nim zestawienia programów MBA.

  czytaj więcej...

 • Harvard Business Review Polska - SELF

  Specjalny dodatek HBRP SELF "Edukacja menedżerska" dołączony do majowego (emisja 4 maja 2007) wydania magazynu Harvard Business Review Polska (www.harvard.pl) przedstawi możliwości dotyczące kompleksowej oferty edukacyjnej oferowanej menedżerom poszukującym własnego rozwoju i wiedzy w Polsce i na świecie.

  czytaj więcej...

 • Ranking Tygodnika WPROST 2007

  Dnia 21 maja powinien ukazać się najpopularniejszy i najstarszy ranking studiów MBA prowadzonych przez tygodnik WPROST.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 1 do: 280

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl