wynagrodzenia.pl
Polski portal poświęcony problematyce płac i wynagrodzeniom pracowników działający na rynku od 2002 roku. Od 2004 roku portal prowadzi Internetowe Badanie Wynagrodzeń, które jest największym pozarządowym badaniem płac w Polsce. (www.wynagrodzenia.pl/ibw.php)
 Sedlak&Sedlak
Działająca od 1990 roku jedna z najstarszych firm doradztwa personalnego w Polsce. Firma od 1997 roku publikuje raporty na temat wynagrodzeń. Raporty te są opracowywane na podstawie własnej metodologii badawczej.
KM logo KarieraManagera.pl jest pierwszym polskim portalem kariery dla managerów od średniego do najwyższego szczebla. Dzięki strategicznej współpracy ze znaczącymi graczami polskiego rynku internetowego oraz merytorycznemu partnerstwu z renomowanymi firmami executive serach, szkoleniowymi, coachingowymi i prawniczymi KarieraManagera.pl jest jedynym w swoim rodzaju miejscem w polskim Internecie oferującym wszechstronne wsparcie w rozwoju kariery.
www.karieramanagera.pl
Manager na obcasach Portal Manager na obcasach został utworzony jako konsekwencja współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym. Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne. Oddajemy do Waszej dyspozycji stronę skierowaną do kobiet ambitnych - które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoja karierę zawodową. Chcemy poświęcać naszą uwagę zarówno świeżo upieczonym absolwentkom - Managerom na starcie, Asystentkom, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i kobietom, które mogą pochwalić się już pewnym stażem zawodowym i aspirującym do zdobycia kolejnych szczebli awansu, a także Kobietom Sukcesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.
Zapraszamy na www.managernaobcasach.pl
eventis.pl
eventis.pl to nowoczesny serwis internetowy dostarczający informacje o aktualnych wydarzeniach biznesowych, takich jak konferencje, kongresy, sympozja, szkolenia, kursy, seminaria, targi i wystawy.
RSS20.pl RSS20.pl - to największy w Polsce serwis - katalog kanałów RSS. To również nowatorskie podejście do katalogu RSS, który funkcje katalogowania źródeł RSS łączy z bazą artykułów (wiadomości). RSS20.pl to również społeczność osób zainteresowanych tematyką RSS oraz osób wykorzystujących tą technologią do śledzenia informacji w Internecie.
www.rss20.pl
Jooble to wyszukiwarka wszystkich dostępnych ogłoszeń o pracę, jakie opublikowano w Internecie. Portal agreguje oferty pracy z niemal 16 tysięcy stron, więc jest z czego wybierać. Zaletą jest to, że Jooble nie pokaże Ci tej samej oferty drugi raz, gdyż mechanizm Jooble blokuje duplikację tych samych ogłoszeń. Wchodząc na Jooble i szukając ofert pracy w tej wyszukiwarce, mechanizm odsieje Ci te same oferty na różnych stronach i daną ofertę pokaże tylko raz. Wygodne, prawda?
Jeśli Jooble można by do czegoś porównać, to szczególnie do wyszukiwarki Google, która wyszukuje różne treści i informacje. Z kolei Jooble, jest do niego bardzo podobne, z tymże wyszukuje wyłącznie oferty pracy, przeczesując przy tym cały Internet. 
Aby uzyskać informacje o ofertach pracy prosimy o przejście na stronę pl.jooble.org
 

MBAtrendy - newsletter studiów MBA w Polsce. Co miesiąc dostarczamy aktualnych informacji o wydarzeniach związanych ze studiami MBA w Polsce. MBAtrendy wysyłany jest zwykle pod koniec miesiąca. Zapraszamy do subskrypcji.

www.mbatrendy.pl

 

MBA Poland - serwis o studiach MBA w Polsce w języku angielskim, prezentujemy listę programów MBA prowadzony w całości w języku Angielskim. Serwis przeznaczony jest dla obcokrajowców chcących studiować MBA w Polsce.

www.mbapoland.com

 

Executive MBA - serwis poświęcony elitarnym studiom Executive MBA w Polsce. To wyjątkowe studiach dla wyższej kadry menedżerskiej, stąd wyjątkowa uwagą jaką im poświęcamy.

www.executivemba.pl

Media Społecznościowe

O MBA Portal

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl