• Targi studiów magisterskich Master and More w Warszawie

  Kategoria: Zaproszenia

  W listopadzie odbędą się w Warszawie targi edukacyjne studiów magisterskich „Master and More”. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni z 6 krajów Europy.

  Master-And-More - targi studiów magisterskich

  Dlaczego warto wziąć udział w Targach magisterskich w Warszawie?

  Targi magisterskie w Warszawie to idealne wydarzenie dla tych, którzy są zainteresowani studiami magisterskimi. Odwiedź nasze targi i otrzymaj najważniejsze informacje na temat studiów, planowania kariery i wszystkiego, co z tym związane. Zaplanuj swoją wizytę z wyprzedzeniem, umów się na prywatne rozmowy z przedstawicielami uczelni oferującymi programy studiów magisterskich i dołącz do ekscytujących prezentacji o powiązanych ze studiowaniem tematach.

  Dla kogo są targi?

  Targi są przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych studiami magisterskimi. Niezależnie od tego czym dopiero kończysz studia licencjackie lub zastanawiasz się nad drugim kierunkiem albo szukasz odpowiedniej uczelni czy wymarzonego kierunku studiów targi są dla ciebie doskonałym sposobem na zapoznanie się z propozycją najlepszych uczelni z Europy. 

  Jakakolwiek jest teraz Twoja sytuacja, przyjście na Targi magisterskie w Warszawie zapewnią Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz. Zorientuj się w temacie, zadaj konkretne pytania i poznaj swoje możliwości studiowania w Polsce i zagranicą!

  Targi odbędą się w dniu 16 listopada 2017 roku w godzinach 13:00-17:00 w LOFT (II PIĘTRO)

  ul. Kredytowa 9, 00-056 Warszawa.

  Udział w targach jest odpłatny:

  Opłata za wejście: *
  5zł przy rejestracji online »
  10zł w dniu targów
  * Płatna w kasie na targach

  Dodatkowe informacje i rejestracja 

  Serdecznie zapraszamy!

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl