Prezentujemy Państwu kalendarz MBA - miejsce gdzie znajdziecie Państwo informacje o ważnych datach związanych z programami MBA w Polsce. Mamy nadzieje, że nasz kalendarz pozwoli Państwu na odnalezienie interesującego wydarzenia oraz przypomni o ważnych datach.

Jeśli wiecie Państwo o jakimś wydarzeniu, które nie jest wpisane do naszej bazy prosimy o przesłanie informacji na adres: mbaportal@mbaportal.pl

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy również formularze aktualizacyjne kalendarza MBA. 

kwiecień 2018
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Najbliższe wydarzenia

 • Sesja informacyjna - 25 kwietnia 2018, godz. 18.00

  Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w XXVI edycji Programu Executive MBA 2018/19 na Uniwersytecie Warszawskim zapraszamy na:

  SESJĘ INFORMACYJNĄ

  która odbędzie się:

  w sobotę 25 kwietnia 2018, o godzinie 18:00

  w siedzibie MCZ UW: ul. Nowy Świat 4, Warszawa, II piętro.

  Serdecznie zapraszamy!!!

  PROSIMY O REJESTRACJĘ

  czytaj więcej...

 • Access MBA Tour Warszawa

  Rozpoczyna się Access MBA Tour z udziałem najlepszych szkół biznesu z USA, Europy i Azji. W dniu 7 maja 2018 podczas tego wyjątkowego wydarzenia MBA przedstawiciele międzynarodowych programów MBA wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z profesjonalistami biznesowymi z Warszawa.

  Oto niektóre z prestiżowych szkół biznesowych biorących udział w Access MBA Tour: Frankfurt School of Finance and Management, Manchester Business School, INSEAD, IE Business School, HEC Paris, ESMT – Berlin, Trinity College Dublin, University of Tampa, Esade Business School i inne.

  Miejsca na spotkania indywidualne są ograniczone, zalecana jest wczesna rejestracja. Aby otrzymać darmowe zaproszenie zarejestruj się już dziś tutaj: https://www.accessmba.com/link/BDF

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z cyklu Meet Your MBA

  Zapraszamy do rejestracji na spotkanie on-line ze studiami MBA z cyklu "Meet Your MBA 2018". Gościem spotkania będą przedstawiciele programu "Executive MBA @ UW" organizowanego przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania UW.

  Spotkanie potrwa ok. 60 min. 
  Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja.

  http://bit.ly/mymba20180509

  czytaj więcej...

 • XVI Międzynarodowy Kongres MBA

  W Kongresie co roku uczestniczą menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty Studiów MBA

  Udział w DNIU OTWARTYM jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona i konieczna jest wcześniejsza rejestracja przez formularz poniżej.

  Rejestracja trwa do 8 maja 2018 r.

  czytaj więcej...

 • XIV Międzynarodowy Kongres MBA

  Kongres to jedyna i największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Do udziału w XIV Kongresie MBA zapraszamy znakomitych gości, specjalistów w swoich dziedzinach, z kraju i zagranicy.

  Międzynarodowy Kongres MBA jest przykładem działań nastawionych z jednej strony na edukację oraz networking, z drugiej zaś na aktywne kształtowanie trendów i dobrych praktyk w biznesie.

  Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „Lokalne zasoby biznesowe a globalna działalność firm”.

  Celem Kongresu MBA jest stworzenie aktywnej platformy współpracy pomiędzy naukowcami i praktykami biznesu. Prelegentami są zarówno wykładowcy akademiccy, jak i wysokiej klasy menedżerowie z wieloletnią praktyką biznesową. Połączenie obu tych środowisk zapewnia wspólne, pełne spojrzenie na omawiane zagadnienia i stanowi wartość dodaną programów MBA.

  Miejsce spotkania
  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  Adres
  ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

  Więcej informacji na stronie internetowej: www.kongresmba.pl

  czytaj więcej...

Media Społecznościowe

Historia Kalendarza MBA

O studiach MBA

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl