• Konferencja Programu Executive MBA@UW: Global Strategic Challenges 2017

  Kategoria: Zaproszenia

  Global Strategic Challenges to cykl dorocznych konferencji organizowanych przez Program Executive MBA@UW we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”.

  W ramach konferencji Global Strategic Challenges prezentowane są wyzwania stojące przed menedżerami firm zarządzanych przez absolwentów Programu, jak również dyskutowane są najnowsze teorie, metody i narzędzia z dziedziny zarządzana. Celem dorocznych spotkań Global Strategic Challenges jest rozwijanie i aktualizowanie wiedzy zdobytej podczas studiów, dającej umiejętność rozwiązywania złożonych problemów organizacyjnych i wykorzystywania w pełni pojawiających się szans. Konferencje są także okazją do poznania dyrektorów i członków zarządów reprezentujących wiodące przedsiębiorstwa w kraju. Absolwenci Executive MBA@UW zarządzają 5 spośród 10 największych firm w Polsce, wg „Listy 500 Rzeczpospolitej”.

  Tegoroczna edycja Konferencji Global Strategic Challenges2017 odbędzie się w czwartek, 30 listopada 2017 r. w godz. 12.00 – 17.00 w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

  Wykład przewodni zatytułowany „Praktyka strategii firmy. Jak zarządzać przeszłością, radzić sobie z teraźniejszością i tworzyć przyszłość” wygłosi prof. Krzysztof Obłój, założyciel oraz wieloletni wykładowca Programu Executive MBA@UW.

  Uczestnicy zapoznają się również z najlepszymi projektami doradczymi wdrożonymi przez absolwentów Programu Executive MBA@UW w ostatnich latach. Na ich podstawie odbędzie się dyskusja na temat aktualnych wyzwań, problemów, jak i sukcesów przedsiębiorstw.

  Więcej informacji na stronie: www.mba.uw.edu.pl

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl