• Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - Inwestycje alternatywne w aktywa niefinansowe w czasach kryzysu

    Kategoria: Publikacje

    W marcu Klub Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na spotkanie pt. "Inwestycje alternatywne w aktywa niefinansowe w czasach kryzysu". Gościem będzie Krzysztof Maruszewski, Prezes zarządu firmy Stilnovisti, który opowie o niefinansowych inwestycjach w kryzysie (wina, stare samochody, znaczki pocztowe, autografy, alkohole inwestycyjne(whisky, cognac, porto). W trakcie spotkania będzie można się dowiedzieć między innymi jak inwestować aby zyskać jak najwięcej, jaką stopę zwrotu można uzyskać i kto może inwestować w produkty niefinansowe.

    Krzysztof Maruszewski
    Dyrektor zarządzając w Creative PR, agencji public relations działającej na rynku od 1998 roku. Od 2006 roku prowadzi działalność concierge dla klientów korporacyjnych i prywatnych pod marką Moonvalley ConciergeServices. Również od roku 2006 jest właścicielem firmy Airtaxi, która zajmuje się czarterami samolotów i śmigłowców. Ukończył psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Executive MBA w Nottingham Trent University i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jest założycielem spółki Stilnovisti i pełni w niej funkcję Prezesa Zarządu.

    Spotkanie odbędzie się we środę, 11 marca , godz. 18.00, D/218 w siedzibie Akademii przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawi.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl