• Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania

  Kategoria: Publikacje

  FIZ
   
  28 września 2012 (piątek) - Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania w sercu Nowego Miasta przy ulicy Freta 20/24A w Warszawie
   
  godz. 9.00-16.00
  • Spotkania informacyjne dla kandydatów do programu Executive MBA
  • Możliwość wizytacji zajęć

  godz. 17.00
  • Uroczyste wręczenie Dyplomów Master of Business Administration Francuskiego Instytutu Zarządzania
  • Warsztaty "Kariera albo życie? Czy rzeczywiście musimy wybierać?"
  "Wyścig szczurów, złota klatka, wirtualne życie - nowoczesna kultura biznesowa stawia wiele oczekiwań i wyzwań. Wiele młodych osób zakłada, że wejście do "systemu" wymaga wyrzeczenia się własnych wartości, pasji i marzeń, a w zamian wpisanie się w stereotypowo korporacyjny model życia. Czy tak musi być? Czy rzeczywiście musimy wybierać pomiędzy karierą a wartościowym życiem osobistym? A może jest wręcz przeciwnie i dzięki szerokim zainteresowaniom i osobistym pasjom stajemy się bardziej wartościowi na rynku pracy? I co zrobić aby nasze marzenia nie zaokrągliły się w chwili gdy wejdziemy do systemu. Zapraszam na spotkanie oparte o autorski program Denali Lessons."

  Spotkanie poprowadzi Łukasz Stebelski, dyrektor zarządzający w firmie szkoleniowej Denali Lessons. Były Dyrektor ds. Marketingu w Procter & Gamble, zarządzający kosmetykami męskimi Gillette i Old Spice w ponad 60 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Prezenter motywacyjny, podróżnik i wspinacz wysokogórski. W oparciu o swoje wyjątkowe połączenie 14 lat pracy w korporacji oraz wspinaczki na najwyższe góry świata (w tym ośmiotysięcznik Cho Oyu 8201m) jest autorem szkolenia motywacyjnego "DENALI Lessons. Passionate people, real results." Żyje w przekonaniu, ze życie zaczyna się tam, gdzie kończy się nasza strefa komfortu, a najpiękniejsze są te "dni których jeszcze nie znamy". Jego osobistym celem jest zdobycie Mount Everestu, najwyższej góry świata przed czterdziestką.

  Serdecznie zapraszamy! Przyjdź! Zainspiruj się!

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl