• POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS 2016

  Kategoria: Zaproszenia

  Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawca magazynu „Businesswoman & life” już po raz piąty organizuje prestiżowy konkurs zakończony uroczystą galą Polish Bussineswomen Awards, podczas której najbardziej przedsiębiorcze Polki oraz innowacyjne firmy i marki nagradzane są statuetkami za osiągnięte w wielkim stylu sukcesy oraz dotychczasową działalność. Naszymi kandydatami są właścicielki oraz właściciele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, który jest motorem napędowym polskiej gospodarki. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, prezentacja osiągnięć, wyróżnienie oraz nagrodzenie najbardziej kreatywnych i dynamicznych firm. Cieszymy się, że wśród nominowanych przedsiębiorstw są zarówno te, które mają doświadczenie, jak i stawiające pierwsze kroki z ogromnymi już sukcesami. Krótko mówiąc, wszyscy, którzy mają znaczący wpływ na polską gospodarkę.  

  W skład jury konkursu Polish Businesswomen Awards wchodzą takie uznane osobistości jak:

  • Maria Rotkiel – niezwykle popularna psycholog i specjalistka z zakresu public relations;
  • Sławek Muturi – założyciel Grupy MZURI, mającej w swoim portfelu kilka tysięcy nieruchomości;
  • Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”, prezes Fundacji Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, pomysłodawczyni charytatywnych kalendarzy gwiazd na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”;
  • Alina Strześniewska – dyrektor generalny i główny udziałowiec Radia Kolor.  

  Uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 4 czerwca br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Galę poprowadzą Adam Adamonis i Klaudia Wiśniowska.  

  Na nominowane businesswomen oraz firmy do tytułu „najlepszej z najlepszych” w danej branży można oddawać głosy za pomocą SMS-ów od 10 maja do 3 czerwca 2016 r.

  Więcej na oficjalnej stronie konkursu: www.konkurskobietbiznesu.pl

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl