• Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu - dziesiąta edycja programu

  Kategoria: Publikacje

  Executive MBA - WSB PoznańProgram Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu prowadzony jest we współpracy z jedną z najlepszych uczelni biznesowych na świecie - Helsinki School of Economics. Dziesięć lat doświadczenia w prowadzeniu Programu Exective MBA to długa droga pełna doświadczeń, które pozwalają na ciągłe doskonalenie systemu kształcenia na studiach menedżerskich.

  Na renomę Programu Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu wpływa przywiązywanie szczególnej uwagi na strategiczne zarządzanie i przywództwo w środowisku międzynarodowym, co znajduje potwierdzenie w licznych wyróżnieniach i akredytacjach przyznawanych obu tym uczelniom. Partner Programu Helsinki School of Economics należy do elitarnego grona szkół noszących „potrójną koronę” - posiadających trzy prestiżowe akredytacje AACSB (Association to Advance Collegiate Schols of Business), AMBA (tylko dla najlepszych programów MBA akredytacja przyznawana przez brytyjskie Association of MBA’s) i EQUiS (The European Quality Improvement System).

  Natomiast Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu od 10 już lat zajmuje pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych w rankingach takich periodyków opiniotwórczych jak „Rzeczpospolita”, „Perspektywy”, „Home & Market”. Jako pierwsza w Polsce otrzymała Akredytację Instytucjonalną SEM Forum dla całej Uczelni (Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum prowadzi od 1994 r. akredytację programów kształcenia wzorowaną na systemach Europy Zachodniej i USA).

  Program Executive MBA w WSB w Poznaniu został uznany w rankingu studiów MBA „Home & Market” 2009, za najlepszy w Wielkopolsce.

  Wszystkie informacje o Programie EMBA znajdziesz na stronie www.emba.wsb.pl, także o jego atutach, do których należą m.in.:

  • Międzynarodowy dyplom Executive MBA uznawany na całym świecie i wystawiany wspólnie przez HSE i WSB;
  • Kadra dydaktyczna z Polski, Finlandii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec;
  • Interaktywne metody nauczania;
  • Helsinki School of Economics jest jedyną uczelnią skandynawską posiadającą trzy prestiżowe akredytacje AMBA, EQUiS i AACSB;
  • HSE Executive MBA International Week - sesja wyjazdowa dla słuchaczy Programów Executive MBA z Helsinek, Seulu, Taipei, Singapuru i Poznania.

  Zobacz relację z International Week na www.iweek.fi
  Więcej informacji na www.emba.wsb.pl
   

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl