• Amerykański Franklin University Master of Business Administration w WSB we Wrocławiu

  Kategoria: Publikacje

  Franklin University i WSB we WrocławiuStudia FUMBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu stanowią duże wyzwanie. Możliwość zdobycia umiejętności z szerokiego zakresu dziedzin istotnych w zarządzaniu czyni je najlepszą inwestycją w rozwój każdego menedżera. Zwrot z tej inwestycji ma charakter wielowymiarowy - absolwent FUMBA to zarówno doskonały lider posiadający kompetencje biznesowe, przełożony o prawdziwym autorytecie wśród pracowników, jak i osoba poszukiwana na rynku pracy.

   

  Słuchacze FUMBA we Wrocławiu są studentami Franklin University, a absolwenci otrzymują dyplom wystawiony przez FU. Amerykańskie dyplomy MBA cieszą się szczególnym poważaniem w świecie biznesu. Pracodawcy mają coraz większą świadomość jakości tych programów - tego, że poparte są wieloletnim doświadczeniem i najdłuższą historią w ich tworzeniu. Tego, że są wielokulturowe i dalekie od „amerykocentryzmu", dlatego łatwe do przeszczepiania na europejski grunt.

   

  Bogate doświadczenie w edukacji menedżerów oraz ponad wiek pracy nad wdrażaniem misji sprawiły, że studia MBA we Franklin University zdobyły uznanie wśród niezależnych instytucji. FUMBA została przyznana akredytacja The Higher Learning Commission oraz pozytywna ocena programu MBA przez GetEducated.com. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest silnym partnerem w tworzeniu i realizacji Programu MBA na najwyższym światowym poziomie. Misja FU spójna jest z dążeniami WSB, która jest członkiem najbardziej prestiżowej i skutecznej organizacji zajmującej się wspieraniem przedsiębiorczości Polaków - Business Center Club. Jako lider na rynku usług edukacyjnych na Dolnym Śląsku jest pierwszą Uczelnią, która oferuje amerykański dyplom MBA. Od dziesięciu już lat WSB kształci najwyższej klasy specjalistów i menedżerów. Uczelnia zdobyła uznanie pracodawców i została umieszczona na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych w rankingu Newsweek. Otrzymała również Medal Europejski przyznany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla studiów I stopnia, II stopnia i studiów podyplomowych.

   

  Program studiów FUMBA, realizowany w WSB we Wrocławiu został opracowany przez partnera amerykańskiego. Nad treścią merytoryczną każdego przedmiotu pracował zespół, w skład którego wchodził praktyk ze świata biznesu oraz wykładowca Franklin University. W tworzeniu programu FUMBA wzięli udział specjaliści z takich firm jak m.in.: Nationwide Insurance, JPMorgan Chase & Co., Huntington National Bank, Citygroup, Abott Laboratories, American Electric Power (AEP), Honda, Limited Brands. Sprawia to, że studia FUMBA charakteryzują się wyjątkową praktycznością - na zajęciach rozwiązuje się autentyczne case'y, które miały swoje miejsce w rzeczywistości gospodarczej.

   

  Szczegółowe informacje na temat Programu FUMBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu znajdą Państwo na stronie www.franklinmba.pl

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl