• Friday@Five z prof. Grzegorzem Kołodko - 25.1.2019

  Kategoria: Zaproszenia

  W piątek, 25 stycznia, o godzinie 17.00, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Prof. Grzegorz Kołodko, który poprowadzi wykład pt. "Nowy pragmatyzm, czyli ekonomia i polityka gospodarcza dla przyszłości".

  Prof. Grzegorz W. Kołodko – intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Ekspert organizacji międzynarodowych. W interdyscyplinarnych pracach naukowych zajmuje się polityką rozwoju, długofalowymi zmianami systemowymi oraz problemami globalizacji. Jako wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 doprowadził Polskę do rekordowego tempa wzrostu w Europie oraz do członkostwa w OECD. Odegrał ważną rolę w procesie integracji z Unią Europejską.

  Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów Szkoły Biznesu PW to spotkanie, które będzie wspaniałą okazją, aby zaczerpnąć wiedzy prosto od eksperta na temat pragmatycznego podejścia do świata biznesu i zmian w otoczeniu gospodarczym.

  Po spotkaniu będzie również możliwość zakupienia książek autorstwa Profesora, a trzej wylosowani szczęśliwcy będą mieli szansę wygrać jedno z dzieł!

  Gdzie? Szkoła Biznesu PW, Koszykowa 79, Warszawa
  Kiedy? Piątek, 25 stycznia, godz. 17.00

  Udział w spoktaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja

  Partonat medialny nad wydarzeniem objął MBA Portal.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl