• GFKM Leadership Conference 2021

  Kategoria: Zaproszenia

  GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. W poprzednich latach prelegenci skupiali się na tematyce zmiany w organizacjach, wyzwań dla Biznesu 4.0 oraz różnicach pokoleń wśród pracowników.

  24 września 2021 roku w SkyClubie na terenie Olivia Business Centre odbędzie się czwarta konferencja. Tegoroczna edycja będzie dotyczyła szeroko rozumianej zwinności na wielu płaszczyznach: biznesowej, organizacyjnej, liderskiej, zespołowej, a także osobistej.
  GFKM Leadership Conference 2021 “Zwinni liderzy, zwinna organizacja” ma na celu przekazanie wiedzy oraz doświadczenia od i dla praktyków biznesu. To przestrzeń, w której nastąpi wymiana zdań i doświadczeń, a także zawiązanie relacji.

  Podczas prelekcji goście przybliżą temat zwinności w organizacjach, a także przedstawią praktyczne studia przypadku dotyczące adopcji agile w różnych rodzajach organizacji:
  od mikro i małych po średnie i duże. GFKM Leadership Conference 2021 to wyjątkowe środowisko współpracy, w którym łączy się ludzi. Uczestnicy nie tylko słuchają prelegentów, ale są zachęcani do nawiązywania dialogu i dzielenia się swoimi doświadczeniem
  i spostrzeżeniami.

  Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako menedżerowie i jako ludzie, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematyką zarządzania, przywództwa i przedsiębiorczości.

  Wierzymy, że ludzie mający dostęp do wiedzy i informacji, mogą sprostać każdemu wyzwaniu i sprawić, by świat był bardziej produktywny, bardziej ludzki i zrównoważony. Dzięki tej wierze podczas konferencji jest czas na twardą naukę oraz rozwijanie umiejętności miękkich.

  Doroczna konferencja „GFKM Leadership Conference” jest więc poświęcona nie tylko odkrywaniu, innowacjom i rozwijaniu wartości i zasad dobrego przywództwa, ale także tworzeniu przestrzeni do rozwoju dla ludzi i pomysłów. Misją wydarzenia jest pokazać, że jedno może iść w parze z drugim. 

  Zapisy i więcej informacji na stronie: leadershipconference.pl

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl