• XII seminarium z cyklu W drodze do menedżerskiej doskonałości.

  Kategoria: Zaproszenia

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania UŁ oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają do udziału w XII seminarium z cyklu "W drodze do menedżerskiej doskonałości". Tym razem spotykamy się w fabryce Grohmana w Łodzi dnia 28 lutego 2020 r. o godzinie 17:00.

  Do kogo należą dane? Wiodąca cyfrowa transformacja, czy  handel „uwagą” klienta?

  Do kogo należą dane? Wiodąca cyfrowa transformacja, czy handel „uwagą” klienta?

  Tematyka spotkania będzie poruszała kwestie związane z problemami profilowania osobowości użytkowników Internetu, wizji cyfrowego społeczeństwa oraz rozwiązań uspołeczniania informacji w sieci.

  Celem spotkania będzie również znalezienie odpowiedzi na kilka istotnych pytań: 

  Czy nadal jesteśmy anonimowi? Jak daleko jest w stanie posunąć się technologia informacyjna i kto stanie się jej głównym beneficjentem?
  W jaki sposób Internet Rzeczy i monetyzacja danych zmienią obecne modele biznesowe i tworzą wartość w biznesie?
  Czy czujniki biometryczne, thick big data, cyfrowa etnografia całkowicie odkryją prawdę o ludzkich zachowaniach?

  Problematykę seminarium przedstawią wybitni goście: Katarzyna Szymielewicz (Fundacja Panoptykon), dr Jan Zając i Jakub Krawiec (Sotrender), dr Aleksander Poniewierski (EY). Będzie także okazja dyskusja panelowa i okazja do wymiany poglądów z uczestnikami seminarium.

  To już dwunaste seminarium z cyklu W drodze do menedżerskiej doskonałości. Realizujemy je od czterech lat. Stanowią one ważny element w rozwoju menedżerskich kompetencji oraz wspieraniu integracji środowisk akademickich i biznesowych. Spotkania te są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i dostarczenia informacji dotyczącej najnowszych wyzwań dla biznesu. Tworzą platformę do współpracy, a także inspirują do realizacji wspólnych inicjatyw i projektów.

  Seminaria adresujemy do szerokiej społeczności absolwentów i studentów programów MBA i szkoleń rozwojowych PAM Center oraz do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. To menedżerowie wyższego i średniego szczebla z firm regionu łódzkiego, a także całej Polski.

  Na seminaria zapraszamy także wykładowców programów, ekspertów oraz partnerów biznesowych, przedstawicieli firm z regionu oraz studentów z różnych ośrodków akademickich.

  Spotkanie odbędzie się dnia 28.02.2020 w Fabryce Grohmana w Łodzi przy ul. Księdza Biskupa Tymienieckiego 22G

  Szczegółowy program seminarium znajduje się na: https://pam.uni.lodz.pl/w-pam-center/do-kogo-naleza-dane

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl