• MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 19.1.2019

  Kategoria: Zaproszenia

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, które odbędzie się w sobotę, 19 stycznia 2019 r., godz. 10.00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

  MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach. Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda ale także wyzwanie. Warto przed dokonaniem wyboru programu dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami, doradcami edukacyjnymi i absolwentami. Będzie to doskonały czas aby zobaczyć jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Kiedy: sobota, 19 stycznia 2019 r., godz. 10.00
  Gdzie: Akademia Leona Koźmińskiego
  Adres: ul. Jagiellońska 59
  Aula Leona Koźmińskiego

  Plan spotkania:

  10.00 Powitanie gości
  10.05-12.00 Co łączy przywództwo z innowacjami - Dr Andrzej Kuśmierz
  12.00-13.00 Sesja informacyjna i rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj nasz zespół

  Dr Andrzej Kuśmierz

  Wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu Top500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda. Współzałożyciel i autor programu Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac.

  Założyciel i CEO Idea2Business (PreSeed) oraz TTRQ.pl - platformy dla inwestorów prywatnych. Prowadzi doradztwo,  wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej. Jest promotorem oraz recenzentem ponad 100 projektów doradczych i MBA. Jest autorem i współautorem studiów przypadku oraz publikacji naukowych z zakresu strategii, przywództwa i zarządzania zmianą.

  Wspiera innowacje, współpracując z funduszami i z naukowcami, którzy chcą zamienić swoje idee w biznes.

  Mentor i coach w konkursie dla start upów Intel Business Challenge, Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up. Mentor w programie akceleracyjnym WAW.ac.

  MBA Portal objął patronat medialny nad wydarzeniem. 

  Liczba miejsc ograniczona.

  Udział jest bezpłatny

  Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz: http://bit.ly/2A3wvX2

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl