• Spotkanie Informacyjne Programu Executive MBA Chicago Booth w Warszawie

  Kategoria: Zaproszenia

  Na studiach Executive MBA organizowanych przez University of Chicago Booth School of Business otrzymasz nie tylko światowej klasy edukację (od jednej z najlepszych szkól biznesu, która zapoczątkowała Executive Education), ale również staniesz się częścią globalnej sieci przyjaciół i znajomych, która zmieni Twoje życie.

  Nasz najlepszy w europejskich rankingach program Executive MBA przyciąga najlepszych i najzdolniejszych menedżerów z całego regionu EMEA (Europa, Środkowy Wschód oraz Afryka). Oferuje światowej klasy edukację dla współczesnego biznesu, która pomoże Ci zmienić sposób myślenia, przewodzić i mieć wpływ na świat biznesu, nie przerywając swojej kariery.

  Dowiedz się, jak Chicago Booth może pomóc Ci spełnić swoje cele zawodowe w czasie Spotkania Informacyjnego Programu Executive MBA w Warszawie. Na spotkaniu dowiesz się więcej o uczelni i programie Executive MBA oraz nawiążesz kontakty podczas sesji networkingowej z lokalnymi studentami, absolwentami oraz naszymi przedstawicielami działu rekrutacji na studia.

  Spotkanie odbędzie się: 

  19 listopada 2015 g. 19:00 - 21:00

  Sofitel Warsaw Victoria,
  ul. Krolewska 11
  00-065 Warszawa

  Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

  ZAPIS SIĘ TERAZ!

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl