• MBA na Uczelni Łazarskiego - rekrutacja trwa

  Kategoria: Sponsorowane

  Od skutecznego menadżera oczekuje się dzisiaj interdyscyplinarności i wymaga znajomości wielu zagadnień, gdyż to właśnie odpowiednia kompilacja wiedzy oraz umiejętności przekłada się na sukces. Ważną rolę w budowaniu kariery odgrywa więc ciągłe kształcenie się i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Przedstawicieli kadry menadżerskiej, którzy pragną nieustannie się rozwijać, Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na prestiżowe studia MBA.

  Dla kogo są studia MBA?

  „Nasze programy to oferta dla osób poszukujących skutecznych rozwiązań w swojej praktyce zawodowej, inspiracji do dalszego rozwoju umiejętności i kompetencji z nastawieniem na wysoką adaptacyjność zdobytej wiedzy w aktualnym środowisku pracy. Studia MBA wymagają jednak ogromnej pracy nad samym sobą i nieustającej koncentracji na osiągnięciu obranego celu. Słuchacz musi bowiem znaleźć w sobie odwagę do walki z utartymi schematami myślenia i działania, przełamując dotychczasowe przyzwyczajenia. Dlatego tak ważne jest, aby rozpocząć program MBA z bagażem doświadczeń menadżerskich” – wyjaśnia dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. „Idealny kandydat to osoba, która ma pełną świadomość, że budowanie sukcesu swojej organizacji czy zespołu, jest wypadkową tego, jak dużo on sam jako menadżer będzie dawał od siebie oraz jak wiele inwestował w rozwój swoich kompetencji” – dodaje dr Gałązka-Sobotka.

  Dlaczego warto postawić na MBA?

  Studia MBA wyróżnia praktyczny aspekt kształcenia, dzięki czemu słuchacze otrzymują zasób wiedzy i umiejętności umożliwiający im osiągnięcie sukcesu w praktyce. „Gdy naszym absolwentom zadaję pytanie: dlaczego zdecydowali się na te studia posiadając tak ogromną wiedzę i doświadczenie, w odpowiedzi wskazują, iż głównymi przesłankami były: pragnienie usystematyzowania i poszerzenia wiedzy, a także weryfikacji własnych doświadczeń z innymi. Nie bez znaczenia jest też chęć budowania nowych, interesujących i wartościowych relacji z ekspertami ze świata akademickiego i biznesu. Tytuł MBA to wizytówka, potwierdzająca potencjał zarządczy absolwentów, zatem na pewno jest to także ich siła przetargowa na rynku pracy, a co za tym idzie szansa na zwiększenie wynagrodzenia” – wyjaśnia dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

  MBA na Uczelni Łazarskiego

  Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, na podstawie analizy rynkowej, postawiło na studia MBA profilowane branżowo i oferuje 8 programów: MBA Przedsiębiorczość, MBA Zarządzanie, MBA w Ochronie Zdrowia, MBA Energetyka, MBA w Lotnictwie, MBA Logistyka, Executive MBA for Human Resources Professionals oraz MPA – Master of Public Administration. Programy skierowane są do menadżerów wszystkich szczebli zarządzania, samodzielnych specjalistów, zarządzających we wszystkich obszarach funkcjonowania organizacji komercyjnych i niekomercyjnych, ale również osób pełniących funkcje kierownicze w administracji publicznej, samorządowej, centralnej, a także organizacjach non-profit.

  Praktycy dla praktyków

  „MBA na Uczelni Łazarskiego to studia zdecydowanie praktyczne, co – w porównaniu z teoretycznym charakterem polskiego systemu edukacyjnego – jest ich wielką zaletą. Na kursach MBA bardziej niż uczenie się na pamięć, istotne jest rozwiązywanie konkretnych problemów i rozwijanie praktycznych umiejętności. Ideą Centrum Kształcenia Podyplomowego jest hasło: kształcenie praktyków przez

  praktyków, a zajęcia prowadzą akademicy z praktycznym doświadczeniem i eksperci oraz autorytety w branży. Pragniemy przygotowywać słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje” – dodaje dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

  Więcej informacji o programach MBA Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znaleźć można na stronie: www.ckp.lazarski.pl.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl