• Seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie”

  Kategoria: Zaproszenia

  W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie” organizowanym przez PAM Center Wydziału Zarządzania UŁ. Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 4 marca 2021 roku o g. 16:00.

  Tematyka spotkania koncentruje się wokół krótkowzroczności strategicznej oraz braku przenikliwości zarządczej menedżerów, poszukiwania przyczyn niepowodzeń organizacji oraz traktowania porażki jako naturalnego etapu na drodze do odnowy firmy i osiągania doskonałości. 

  Seminaria W drodze do menedżerskiej doskonałości to unikalna inicjatywa integrująca środowisko menedżerów, praktyków biznesu i akademików. Spotkania są okazją do aktualizacji wiedzy dotyczącej najnowszych wyzwań związanych z zarządzaniem oraz inspiracją do samorozwoju. Tworzą miejsce i warunki do dyskusji i wymiany doświadczeń i zostały pomyślane jako połączenie wiedzy akademickiej i prezentacja dobrych praktyk biznesowych.  

  Szczegółowe informacje o programie seminarium znajdziecie Państwo na stronie https://pam.uni.lodz.pl/seminaria/krotkowzrocznosc-menedzera  

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – prosimy jednak o?zarejestrowanie się przez formularz rejestracyjny.

  https://event-unilodz.clickmeeting.com/krotkowzrocznosc-menedzerow-zrodla-porazek-w-biznesie/register

  MBA Portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl