• III edycja Kongresu Managera - Jak zwiększyć sprzedaż?

  Kategoria: Zaproszenia

  Już po raz trzeci w Katowicach odbędzie się Kongres Managera. Coroczne wydarzenie, na które przybywają przedstawiciele biznesu z kraju i zagranicy. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będą: „Skuteczne praktyki zarządzania sprzedażą”, czyli temat, który jest kluczowy niemal w każdej branży.

  Kongres Managera już na trwale wpisał się w krajobraz organizowanych na Śląsku wydarzeń biznesowych. Jego trzecia edycja odbędzie się w czwartek 27 kwietnia 2017 roku w Katowicach.

  Jak co roku, wśród gości i panelistów, będzie można spotkać nie tylko przedstawicieli śląskiego biznesu, lecz również szefów firm, managerów wyższego szczebla i ekspertów z całego kraju, reprezentujących szerokie spektrum branż, w których działają. Kongres Managera to bowiem jedno z największych tego typu wydarzeń w naszym kraju, stanowiące pole wymiany doświadczeń
  i networkingu. Do tej pory, w dwóch wcześniejszych edycjach, w Kongresie uczestniczyło ok. 300 przedstawicieli ponad 150 firm.

  - „Każdy kto zarządzał sprzedażą dobrze wie jak ważny jest to obszar w działalności firmy” – mówi Sebastian Matyniak, prezes Brainstorm Group, organizatora Kongresu. – „Chcemy, aby goście biorący udział w wydarzeniu, otrzymali konkretną porcję wiedzy o tym, jak motywować działy sprzedaży, jak efektywnie zmieniać mentalność pracowników i co zrobić by związali się oni z firmą na dłużej. Dziś rekrutacja, selekcja i utrzymanie pracowników sprzedaży w firmie to jedno z głównych wyzwań stojących przed każdą organizacją” – dodaje Sebastian Matyniak.

  Ważnym punktem Kongresu będzie Aukcja Charytatywna, która jak co roku odbędzie się podczas uroczystej Gali wieńczącej Kongres. Celem aukcji jest wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia „Dobrze, że jesteś” Istebna.

  Kongres Managera

  Jest jednym z największych wydarzeń biznesowych skierowanych dla menedżerów wyższego szczebla w naszym kraju.
  Na Kongres Managera zapraszani są praktycy zarówno z Polski jak i z Europy, którzy dzielą się swoją wiedzą
  i doświadczeniem z uczestnikami kongresu. W poprzednich dwóch edycjach Kongresu wzięło udział ponad 300 gości reprezentujących 150 firm. Więcej informacji na stronie Kongresu Managera www.kongresman.pl.

  Brainstorm Group

  To wiodąca marka na polskim rynku usług doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń. Brainstorm Group pomaga w budowaniu sukcesu swoich Klientów poprzez dostarczanie know-how i rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej, całkowitej zmiany wizerunku i do poprawy wyników finansowych firmy. Brainstorm Group organizuje również, co roku, Europejski Kongres Lean Manufacturing w Katowicach oraz Kongres HR w Warszawie.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl