• MBA25 - spotkanie z najlepszymi międzynarodowymi szkołami biznesu w Warszawie!

  Kategoria: Zaproszenia

  MBA25 — to unikatowe wydarzenie edukacyjne!

  ?opowe szkoły biznesu, indywidualne spotkania, stypendia, konsultacje, rekrutacje. Wszystko, co musicie wiedzieć na temat projektu MBA25. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie indywidualne z przedstawicielami szkół biznesu w dogodnym dla Państwa terminie:

  • ESSEC Business school
  • INSEAD

  Celem głównym jest  spotkanie między luksusowymi, topowymi szkołami biznesu, najlepszymi kandydatami i dużymi firmami krajowymi lub zagranicznymi.

  Kierowniki komisji rekrutacyjnych opowiedzą wszystko na temat warunków rekrutacji na studia w szkole biznesu, absolwenci, na podstawie swego doświadczenia, opowiedzą o zaletach dyplomu ??? i karierze po zakończeniu topowej szkoły biznesu, zaproszeni partnerzy i spikerzy opowiedzą o znaczeniu ??? dla środowiska biznesowego, a także o wszystkich innowacjach w przedsiębiorstwie.

  Czym są studia MBA? Jaki mają wpływ na rozwój zawodowy? Jak wybrać te najlepsze? Jak wyróżnić się wśród innych kandydatów? Gdzie dowiedzieć się o programach studiów MBA i jak sobie z tym wyborem poradzić, żeby mieć najlepszy ROI? Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymacie Państwo podczas trwania naszego wydarzenia.

  Spotkanie odbędzie się w dniu 26.10.2017 w godzinach 16:00-22:00
  w Hotelu Polonia Palace Al. Jerozolimskie 45 w Warszawie

  Udział jest bezpłatny.

  Obowiązuje rejestracja: http://mba25.com/Warsaw?ref=250

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl