• 7. Kongres MBA 20-22 maja 2011 Kraków

  Kategoria: Publikacje

  Międzynarodowy Kongres MBA to zjazd społeczności MBA z Polski i ze świata, organizowany cyklicznie przez Krakowską Szkołę Biznesu. W dniach 20-22 maja 2011 roku, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się już 7. edycja, która doczekała się miana prestiżowego wydarzenia. W tym roku hasło przewodnie Kongresu to "Trendy nowej dekady w biznesie". Dotyczyć on będzie: energetyki, zarządzania, innowacji w biznesie, ładu korporacyjnego i brand management.

  Uczestnikami zjazdu będą m.in.: dyrektorzy programów MBA, szkoły, kluby, stowarzyszenia MBA, studenci i absolwenci programów MBA z Polski i z zagranicy.
  Kongresowi towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe:

  • bankiet połączony z aukcją charytatywną,
  • koncert,
  • rodzinna impreza golfowa i turniej golfa.

  Tradycją stała się także aukcja charytatywna pt.: ,,Człowiek nie jest sam", której głównym celem jest zwrócenie uwagi na promowanie etosu społecznej odpowiedzialności środowiska biznesowego. Atrakcją Kongresu jest również możliwość zagrania w symulacyjno decyzyjna Grę TEES-6 i tym samym przećwiczenie swoich zarządczych umiejętności.

  Nowatorskie przedsięwzięcie, jakim jest organizacja Kongresu MBA to wydarzenie, podczas którego uczestnicy dzielą się doświadczeniami w prowadzeniu i rozwijaniu wszelkiego rodzaju firm i korporacji. Profesjonalne szkolenia dla kadry menedżerskiej i zaprezentowanie najnowszych narzędzi prowadzi do wzajemnego poznania się i przedstawienia najnowszych trendów w biznesie.
  VII Międzynarodowy Kongres MBA to największe i jedyne w Polsce wydarzenie, które skupia menedżerów MBA, czyli osoby zajmujące stanowiska zarządcze i decyzyjne w firmach z różnych branż. Organizowany od 7 lat Kongres MBA ma na celu wymianę doświadczeń w dziedzinie zarządzania, kształtowanie dobrych praktyk biznesowych, oraz budowanie aktywnej platformy komunikacji i współpracy.

  Więcej informacji o Kongresie znaleźć można na stronie www.kongresmba.pl.

   

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl