• QS Apply 2020 - Rozpocznij swoją podróż do szkoły biznesu już dziś

  Kategoria: Zaproszenia

  Niezależnie od tego, czy rozważasz podjęcie studiów MBA, czy inne specjalistyczne studia z zakresu zarządzania lub ekonomii, wiemy, że powrót do szkoły biznesu to wielka decyzja. QS Apply 2020 to nasz wysiłek, aby stać się „punktem kompleksowej obsługi” dla wszystkiego, co dotyczy zapisywania się do szkoły biznesu.

  QS Apply 2020 ma na celu poprowadzenie Cię przez proces aplikacyjny szkoły biznesowej przez 3 główne etapy:

  Odkryć

  Odkryj różne stopnie biznesu, wybierając jedną z wielu firm oferujących najlepsze na świecie szkoły biznesowe w USA, Europie i Wielkiej Brytanii.

  Porównać

  Porównaj różne programy i oblicz koszt za pomocą naszego unikalnego i spersonalizowanego kalkulatora ROI MBA. Dostosowuje się do najlepszych 150 szkół biznesu, przemysłu, a nawet lokalizacji twojej pracy po MBA.

  Aplikować

  Przygotuj się do złożenia wniosku przez spotkanie dyrektorów rekrutacji na imprezie QS w Twoim mieście, przetestuj testy przyjęć za pomocą QS Leap i zaplanuj wyłączną rozmowę konsultacyjną z naszym zespołem doradczym studentów.

  Już w czerwcu zapraszamy na pierwsze spotkania on-line z najlepszymi uczelniami biznesowymi na świecie. W dniach 23-29 czerwca odbędą się livecasty z przedstawicielami najlepszych uczelni i programów MBA. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

  Więcej informacji: https://qs.topuniversities.com/en-gb/business-schools

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl