• Nadchodzący złoty wiek nowej Europy - ostatnie przed wakacjami spotkanie absolwentów MBA Koźmiń

  Kategoria: Publikacje

  "Nadchodzący złoty wiek nowej Europy” – ostatnie przed wakacjami spotkanie absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego - wtorek, 9 czerwca 2009, godz. 18.00, sala D/200 ul. Jagiellońska 59
   
  Jeszcze nigdy w historii ogólna sytuacja w Nowej Europie, dziesięciu posocjalistycznych członków UE, nie była tak dobra jak teraz. Poziom dochodu, jakość życia i poziom ogólnego szczęścia nigdy jeszcze nie był taki bliski poziomu krajów Europy Zachodniej. Pomimo kryzysu, Nowa Europa będzie w przyszłości rosła szybciej niż kraje Europy Zachodniej. W roku 2050 ma szansę być prawie tak zamożna jak jej zachodni sąsiedzi. Jakość życia będzie również praktycznie nie do odróżnienia. To będzie prawdziwy Złoty Wiek Nowej Europy.
   
  Ostatnie przed wakacjami spotkanie, o bardzo optymistycznym tytule, poprowadzi dr Marcin Piątkowski - były Główny Ekonomista PKO BP. Ekonomista w Departamencie Europejskim i Doradca Dyrektora Wykonawczego w Międzynarodowym Funduszu Walutowym w Waszyngtonie (2004-08). Doradca wicepremiera i ministra finansów RP (2002-03).

  Serdecznie zapraszamy

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl