• Startuj ponownie ONLINE

  Kategoria: Zaproszenia

  Chcesz zwiększyć swoje kompetencje biznesowe i nadać swojej karierze nowy kurs? MBA oferuje nowy początek.

  Dołącz do profesjonalistów w branży biznesowej, biorąc udział w wirtualnym programie MBA. Szkoły biznesowe z całego świata z cieszą się, że będą mogły Cię poznać online w Polsce 4. grudnia od godz. 16:30.

  Odkryj najlepsze możliwości edukacji biznesowej. Podczas spotkań możesz oczekiwać:

  • Indywidualnych spotkań wideo z dyrektorami programu MBA z ESCP Europe, ESMT – Berlin, IE Business School, IESE Business School, Imperial College Business School i wielu innych instytucji
  • Osobistych konsultacji w zakresie prowadzonej przez Ciebie działalności oraz zarządzania.
  • Wygraj 1 000 USD w ramach dopłaty na studia MBA     
  • Wygraj kurs GMAT online

  Jak zresetować swoją karierę z MBA

  Stopień MBA zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć najlepsze wyniki w biznesie i kierownictwie.

  Jest bezpieczny. Wzmocnij swoją karierę zawodową dzięki najbardziej renomowanemu na świecie stopniowi w biznesie. MBA gwarantuje bezpieczną przestrzeń, w której profesjonaliści mogą się rozwijać i uczyć. Otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości biznesowych.

  Jest elastyczny. Wybierz taki format nauki, jaki najbardziej odpowiada Twojemu profilowi zawodowemu. Aby skorzystać z pełni możliwości, jakie oferuje MBA, studiuj w pełnym wymiarze godzin. Połącz pracę z nauką studiując MBA w niepełnym wymiarze godzin. Wykorzystaj tę modę na online i ucz się na odległość.

  Jest ogólnoświatowy. Poszerz swoje spojrzenie na świat biznesu, studiując MBA w innym kraju lub w domu. Poznaj ludzi z całego świata. Dołącz do wyjątkowej sieci biznesowej stanowionej przez mających różnorodne doświadczenie uczestników programu MBA.

  Dostęp do MBA jest bezpłatny, ale ilość miejsc na spotkania online jest ograniczona. Zarejestruj się wcześnie, aby zachować swoje miejsce.

  Zapisz się już dziś na https://www.accessmba.com/link/GOB

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl