• Rekrutacja w Szkole Biznesu Politechniki Waraszawskiej

  Kategoria: Publikacje

  Rozpoczęła się rekrutacja na studia Executive MBA oraz International MBA w Szkole Biznesu Politechniki Waraszawskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty 5 lutego
  2008 r. oraz 17 kwietnia 2008 r. o godz. 18:00
  . Podczas spotkania uzyskają Państwo wyczerpującą informację na temat studiów MBA prowadzonych w Szkole Biznesu PW, a także porozmawiają ze Studentami, Absolwentami i Dyrekcją Szkoły. Będzie również możliwość obejrzeć sale dydaktyczne, których odbywają się zajęcia.

  Studia MBA realizowane w Szkole są jednymi z najstarszych w Polsce, zajmują czołowe pozycje w rankingach polskich programów MBA. W 2007 roku programy International MBA i Executive MBA zajęły
  1 pozycję w prestiżowym rankingu MBA Wprost.
  PW1

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej powstała w 1991 roku w wyniku wspólnego przedsięwzięcia Politechniki Warszawskiej i trzech renomowanych szkół europejskich:

  • HEC School of Managment Paris - najlepsza szkoła biznesu w Europie
   w rankingu Financial Times 2006;
  • London Business School - 5 szkoła na świecie w rankingu Financial Times 2007,
  • Norwegian School of Economics and Business Administration (Bergen) - najlepsza państwowa szkoła handlowa w Norwegii

  Od 1993 roku Szkoła jest członkiem EFMD, prestiżowej organizacji zrzeszającej najlepsze europejskie szkoły biznesu. Programy International MBA i Executive MBA uzyskały w 2006 r. najbardziej prestiżową międzynarodową akredytację dla programów EPAS nadaną przez EFMD (European Fundation for Management Development) organizację skupiającą wiodące światowe szkoły biznesu. Akredytacja jest potwierdzeniem najwyższych, międzynarodowych standardów jakości realizacji programu

  Oferta programowa:

  • Executive MBA - dwuletnie, zaoczne studia w języku angielskim, dla kadr menedżerskich średniego i najwyższego szczebla,
  • International MBA - bardzo intensywne (1000 godzin) roczne, dzienne studia w języku angielskim, w programie m.in. warsztaty korporacyjne oraz projekty w przedsiębiorstwach.
  • Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego - jednosemestralne, zaoczne studia podyplomowe prowadzone w języku polskim dla osób pracujących w sektorze farmaceutycznym oraz służby zdrowia.

  Więcej informacji na stronie www.biznes.edu.pl

  PW2Silnym atutem Szkoły jest multikulturowy, europejski charakter studiów zarówno po stronie wykładowców jak i studentów. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim przy użyciu interaktywnych metod dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kadrę profesorską stanowią najwyższej klasy specjaliści - wykładowcy renomowanych polskich i zagranicznych uczelni. Silny nacisk kładziony jest na udział w zajęciach praktyków z renomowanych firm takich jak: Accenture, Hay Group, Oracle, PricewaterhouseCoopers, Procter&Gamble, Yes Consensus.

  Oprócz standardowych działań edukacyjnych, nasza Szkoła organizuje również spotkania ze znanymi osobistościami ze świata biznesu i administracji rządowej w ramach cyklu Friday@Five. W ten sposób umożliwiamy naszym studentom nawiązanie przydatnych kontaktów i zaangażowanie się w kluczowe zagadnienia biznesowe w naszym kraju.

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl