• Rozwijaj swoją karierę z Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego - trwa rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

  Kategoria: Sponsorowane

  W ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znajduje się blisko sześćdziesiąt kierunków studiów podyplomowych, a także aż dziewięć programów MBA profilowanych branżowo. Tak bogata oferta pozwala każdemu według własnych potrzeb czy preferencji uzupełnić oraz rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Właśnie trwa rekrutacja na nowy rok akademicki, a przy zapisie do końca czerwca można skorzystać z atrakcyjnej zniżki w czesnym.

  Centrum Kształcenia Podyplomowego integruje wysokie kompetencje wykładowców, łączących wiedzę teoretyczną z praktyką biznesową, dzięki czemu słuchacze mają możliwość poznania know-how oraz tajników sukcesu profesjonalistów. „Dzisiaj dobry menadżer to już nie tylko osoba dysponująca szeregiem odpowiednich narzędzi, ale ktoś potrafiący stworzyć wizję, gromadzić różnorodne informacje, umiejętnie je przetwarzać oraz wyciągać z nich wnioski, przewidywać potencjalne szanse i zagrożenia, a ostatecznie przekuwać zdobytą wiedzę na konkretne działania i angażować do tego współpracowników. Dlatego w toku kształcenia kładziemy taki nacisk na praktyczność i wysoką adaptację nowych umiejętności oraz kompetencji w środowisku pracy. Zależy nam też, aby nasi absolwenci potrafili samodzielnie budować własną ścieżkę kariery, nawet na tak dynamicznym obecnie rynku pracy” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

  Nowości w roku akademickim 2018/2019

  Nowymi propozycjami na rok akademicki 2018/2019 w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego są m.in. studia podyplomowe takie jak: Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji, Praca z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w nurcie behawioralnym i poznawczo-behawioralnym, Diagnoza i terapia pedagogiczna czy Compenation & Benefits. Oferta ta jest nieustannie rozbudowywana, tak aby jak najlepiej odpowiadała na bieżące potrzeby rynku pracy i trendy w biznesie.

  Najlepszy czas na decyzję o dalszym kształceniu

  Czerwiec to idealny moment na decyzję o podjęciu kształcenia podyplomowego i zaplanowanie dalszej kariery, gdyż właśnie w tym czasie trwa specjalna promocja. Przy zapisach na studia podyplomowe programy MBA do 30 czerwca 2018 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym.

  Studia podyplomowe czy program MBA?

  Uczelnia Łazarskiego oferuje studia podyplomowe pogrupowane w tematycznych akademiach dotyczących m.in. obszarów takich jak prawo, zarzadzanie, marketing, HR, administracja, nieruchomości i wiele innych. „Studia podyplomowe stwarzają możliwość usystematyzowania i poszerzenia wiedzy w wybranej dziedzinie. Przygotowujemy słuchaczy do rozwiązywania bieżących problemów w codziennej pracy zawodowej, więc w toku kształcenia nie ograniczamy się do formuły tradycyjnych wykładów, lecz proponujemy także warsztaty, analizy przypadków, gry symulacyjne czy wizyty studyjne” – podkreśla dr Gałązka-Sobotka.

  Centrum Kształcenia Podyplomowego stawia także na programy MBA profilowane branżowo: MBA Przedsiębiorczość, MBA Zarządzanie, MBA w Ochronie Zdrowia, MBA Energetyka, MBA w Lotnictwie, MBA Logistyka, Executive MBA for Human Resources Professionals, MPA – Master of Public Administration oraz MBA in Quality Management.

  „Ideą studiów MBA jest kształcenie profesjonalnych menedżerów i liderów, którzy w modelu praktycznego kształcenia rozwijają zdobyte już kompetencje i umiejętności, a także dzielą się i czerpią nawzajem ze swoich wcześniejszych doświadczeń zawodowych. Studia te wzmacniają zdolność myślenia strategicznego i planowania celów z uwzględnieniem procesów zachodzących w otoczeniu organizacji. Na zajęciach tworzymy przestrzeń do poszukiwania inspiracji, weryfikacji swoich pomysłów i otwarcia się na innowacyjne rozwiązania. Stawiamy także na warsztat przywództwa, networking oraz budowanie kapitału relacji. Jesteśmy przekonani, że świadomość swoich kompetencji jest dla naszych absolwentów trampoliną, która przybliża ich do osiągania sukcesów w praktyce” – dodaje dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

  Rekrutacja trwa

  Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.

  Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl

Media Społecznościowe

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl