}
 • Internetowe Targi MBA 2012

  Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzy ci się awans? Nie przegap Internetowych Targów MBA! Startują 7 maja.

  czytaj więcej...

 • Konferencja Przywództwo w Czasach Kryzysu 9 maja 2012

  Przywodztwo w czasach kryzysuJaki jest idealny przywódca? Przywódcy nie czyni stanowisko, tytuł naukowy, ukończone studia i nabyta wiedza. Przywódcą stajesz się dopiero wtedy, gdy jako takiego postrzegają Cię ludzie, którzy dzięki Tobie angażują się w pracę i są odpowiednio zmotywowani.

  W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konferencji Przywództwo w czasach kryzysu, która odbędzie się w Millennium Plaza w Warszawie w dniu 9 maja 2012.

  więcej informacji na: www.hrnews.pl/Konferencja-PrzywodztwoWCzasachKryzysu/Default.aspx

  czytaj więcej...

 • VIII Kongres MBA 18-20.05.2012

  Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie.

  W dniach 18-20 maja 2012 w Krakowie odbędzie się VIII Międzynarodowy Kongres MBA, skupiające środowisko blisko 200 managerów z Polski i świata, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
  Wydarzenie to, pod hasłem „Odnieść sukces w wymagających czasach", obejmować będzie wykłady ekspertów, Study Visits, 4 panele dyskusyjne oraz ciekawy program towarzyszący.

  czytaj więcej...

 • Amerykańskie Targi Edukacyjne

  16 kwietnia, 2012 obędą się w Warszawie Amerykańskie Targi Edukacyjne. Kilkanaście uczelni amerykańskich weźmie udział w targach i przedstawi swoją ofertę dla studentów międzynarodowych. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach informacyjnych dotyczących procesu aplikacyjnego, wymaganych testów, pomocy finansowej oraz wiz studenckich. W targach wezmą udział również Polscy absolwenci uczelni takich jak Harvard, Georgetown, etc.

  Targi odbędą się na terenie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66, godz. 13:30-17:00.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera w Finanach i Bankowości - Kraków 28.04.2012

  Zapraszamy do bezpłatnego udziału w Targach Kariera w Finansach i Bankowości, które odbędą się 28 kwietnia 2012r. w Krakowie w Hotelu Galaxy****. Targi to ogólnopolskie wydarzenie podczas którego najlepsze i najbardziej rozpoznawalne firmy z Polski zaprezentują swoje najnowsze oferty oraz warunki pracy. Każda z firm, która bierze udział w targach ma swoje indywidualne stanowisko, co umożliwia uczestnikom bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem lub pracodawcą, a doświadczeni i kompetentni pracownicy z przyjemnością opowiedzą o najnowszych projektach, rozwiązaniach oraz produktach.
   
  więcej informacji: www.targikarierawfinansach.pl

  czytaj więcej...

 • Targi Kariery IT - Łódź 31.03.2012

  Targi Kariery IT - wydarzenie, podczas którego najlepsze firmy z branży zaprezentują swoje aktualne oferty pracy. Firmy wystawiające się podczas targów prezentują uczestnikom projekty nad którymi obecnie pracują, plany na przyszłość oraz przedstawiają warunki zatrudnienia.

  Targi KARIERA IT w Łodzi odbędą się w hotelu Andel's (Manufaktura Łódzka ul. Ogrodowa 17, Łódź) w dniu 31.03.2012 w godz. 9:00-15:00. Szczegóły na stronie www.targikarierait.pl

   

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 30 marca 2012

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Jacek Żakowski - dziennikarz i publicysta. Spotkanie pt. "The darker side of capitalism." obędzie się 30 marca 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera Handlowca 10 marca 2012

  TARGI DLA NAJLEPSZYCH

  Jesteś doświadczonym handlowcem?

  Chcesz się rozwijać i szukasz pełnej wyzwań, satysfakcjonującej pracy?
  Targi Kariera Handlowca to doskonała okazja by nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, zapoznać się z warunkami pracy i poznać jego politykę personalną. Targi to również możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i wykładów doradczych prowadzonych przez doświadczonych ekspertów.

  Aby udział w imprezie nie kolidował z obowiązkami zawodowymi Targi odbędą się w sobotę 10 marca 2012 roku w ADGAR Plaza w Warszawie (ul.Postępu)

   

  czytaj więcej...

 • Targi Pracy Kariera w Finansach Luty 2012

  W sobotę 25 lutego 2012 r. w ADGAR PLAZA na ul. Postępu w Warszawie odbędą się Targi Pracy Kariera w Finansach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu specjalistów w finansach jak i firmy finansowe, chcące pozyskać wykwalifikowaną kadrę.
   

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND 2012 w ALK

  Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza do uczestnictwa w MBA WEEKEND czyli w zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie będzie pomocne w podjąć decyzję o wyborze najlepszego dla  programu MBA. Będzie to doskonała możliwość zapoznania się ze sposobem, stylem przekazywania wiedzy prezentowanym na studiach MBA jak i z atmosferą jaka towarzyszy zajęciom.

  Termin spotkania 11-12 lutego 2012 roku godz. 10:00 - 14:00.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 161 do: 170

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl