}
 • Harvard Business School MBA Admission Event

  5 października 2011, o godz. 17.00, w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych, odbędzie sie Harvard Business School MBA Admission Event. Będzie to spotkanie przedstawicieli HBS z Bostonu (i ich placówki w Paryżu) z wszystkimi, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nt. studiów MBA w HBS w Bostonie.
   

  czytaj więcej...

 • Global Strategic Challanges 2011

  Global Strategic Challenges 2011 to konferencja pod patronatem Prof. dr hab. Krzysztofa Obłoja, Przewodniczącego WIEMBA Advisory Borad, zorganizowana przez Program Warsaw-Illinois Executive MBA, prowadzony wspólnie przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz the University of Illinois at Urbana-Champaign, we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”.

  Konferencja odbędzie się w dniu 30 września 2011 roku na Wydziale Zarządzania UW ul. Sztrumowa 3. 

  więcej informacji oraz zapisy pod adresem: gsc.ekonferencja.com.pl

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND 2011 w ALK

  Akademia Leona Koźmińskiego ogranizuje kolejne spotkanie z cyklu MBA WEEKEND. Jest to okazja do  uczestnictwa z zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 września 2011 w godz. 10:00 - 14:00.

  Zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN HOUSE 2011 w Łodzi

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA.

  Spotkanie Open House odbędzie się w dniu 8 września br. (czwartek), w siedzibie PAM Center, ul. J. Matejki 22/26
  (gmach Wydziału Zarządzania UŁ), sala 111 (I p.). Rozpoczęcie spotkania: godz. 17:00

  Serdecznie zapraszamy!

   

  czytaj więcej...

 • Amerykańskie Programy MBA

  Zainwestuj w dobrą jakość

  WSB we Wrocławiu to pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku, która umożliwia zdobycie amerykańskiego dyplomu ukończenia studiów Master of Business Administration. Proponowane Programy MBA to pewna inwestycja w przyszłość.

  czytaj więcej...

 • MBA Open House 15 czerwca 2011

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie
  OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2011 (środa) o godz. 17:00

  Serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej...

 • Ranking studiów MBA Perspektywy 2011

  W dniu 8 czerwca 2011 roku o godz. 12:00 w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się uroczysta gala ogłoszenia wyników Rankingu studiów MBA przeprowadzonego przez Perspektywy.

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • Międzynarodowy Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

  Optymalne dla rozwoju i kształcenia kadr menedżerskich są studia Master of Business Administration. Specyfika najlepszych programów oparta jest o międzynarodowe elementy, takie jak: zagraniczny partner programu, język wykładowy, kadra dydaktyczna reprezentująca zagraniczne uniwersytety czy międzynarodowe akredytacje. Program Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (www.emba.wsb.pl ) spełnia wszystkie te kryteria.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 20 maja 2011

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Friday@Five. Gościem spotkania będzie Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Bank Polska. Spotkanie odbędzie się w piątek 20 maja 2011 o godz. 17:00.
   

  czytaj więcej...

 • Euro*MBA information session 11 May 2011

  Visit our next Euro*MBA information session, get to know the Euro*MBA participants, attend part of the week's programme and learn about our online environment. Get ready to Meeting Challenges.

  Study the Euro*MBA from anywhere in the world and work in a truly international context!

  Date: Wednesday 11 May 2011

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 171 do: 180

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl