}
 • Wykład otwarty MBA Poznań-Atlanta

  Program MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na wykład otwarty pani Aleksandry Iwickiej, Country Manager Poland, Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. zatytułowany: Trendy na rynku pracy. Jak skutecznie nawigować w cyberprzestrzeni. Wykład odbędzie się w sobotę 19.11.2011 w siedzibie programu Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Gmach A al. Niepodległości 10 w sali 207B o godzinie 16.30

  Zgłoszenie uczestnictwa pod adresem: biuromba@ue.poznan.pl  

  Serdecznie zapraszamy...

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 18 listopada 2011

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Sebastian Mikosz były Prezes Zarządu PLL Lot, aktualnie Członek Rady Nadzorczej EuroBanku. Spotkanie obędzie się 18 listopada 2011 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 14 października 2011

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Friday@Five, które odbędzie się 14 października 2011 (piątek) o godzinie 17:00. Gościem spotkania będzie Pani Elżbieta Dzikowska, historyk sztuki, sinolog, podróżnika oraz reżyserka filmów dokumentalnych.

  czytaj więcej...

 • Harvard Business School MBA Admission Event

  5 października 2011, o godz. 17.00, w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych, odbędzie sie Harvard Business School MBA Admission Event. Będzie to spotkanie przedstawicieli HBS z Bostonu (i ich placówki w Paryżu) z wszystkimi, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nt. studiów MBA w HBS w Bostonie.
   

  czytaj więcej...

 • Global Strategic Challanges 2011

  Global Strategic Challenges 2011 to konferencja pod patronatem Prof. dr hab. Krzysztofa Obłoja, Przewodniczącego WIEMBA Advisory Borad, zorganizowana przez Program Warsaw-Illinois Executive MBA, prowadzony wspólnie przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz the University of Illinois at Urbana-Champaign, we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”.

  Konferencja odbędzie się w dniu 30 września 2011 roku na Wydziale Zarządzania UW ul. Sztrumowa 3. 

  więcej informacji oraz zapisy pod adresem: gsc.ekonferencja.com.pl

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND 2011 w ALK

  Akademia Leona Koźmińskiego ogranizuje kolejne spotkanie z cyklu MBA WEEKEND. Jest to okazja do  uczestnictwa z zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 września 2011 w godz. 10:00 - 14:00.

  Zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • MBA OPEN HOUSE 2011 w Łodzi

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA.

  Spotkanie Open House odbędzie się w dniu 8 września br. (czwartek), w siedzibie PAM Center, ul. J. Matejki 22/26
  (gmach Wydziału Zarządzania UŁ), sala 111 (I p.). Rozpoczęcie spotkania: godz. 17:00

  Serdecznie zapraszamy!

   

  czytaj więcej...

 • Amerykańskie Programy MBA

  Zainwestuj w dobrą jakość

  WSB we Wrocławiu to pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku, która umożliwia zdobycie amerykańskiego dyplomu ukończenia studiów Master of Business Administration. Proponowane Programy MBA to pewna inwestycja w przyszłość.

  czytaj więcej...

 • MBA Open House 15 czerwca 2011

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie
  OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2011 (środa) o godz. 17:00

  Serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej...

 • Ranking studiów MBA Perspektywy 2011

  W dniu 8 czerwca 2011 roku o godz. 12:00 w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się uroczysta gala ogłoszenia wyników Rankingu studiów MBA przeprowadzonego przez Perspektywy.

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 171 do: 180

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl