}
 • Friday@Five 30 marca 2012

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Jacek Żakowski - dziennikarz i publicysta. Spotkanie pt. "The darker side of capitalism." obędzie się 30 marca 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera Handlowca 10 marca 2012

  TARGI DLA NAJLEPSZYCH

  Jesteś doświadczonym handlowcem?

  Chcesz się rozwijać i szukasz pełnej wyzwań, satysfakcjonującej pracy?
  Targi Kariera Handlowca to doskonała okazja by nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, zapoznać się z warunkami pracy i poznać jego politykę personalną. Targi to również możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i wykładów doradczych prowadzonych przez doświadczonych ekspertów.

  Aby udział w imprezie nie kolidował z obowiązkami zawodowymi Targi odbędą się w sobotę 10 marca 2012 roku w ADGAR Plaza w Warszawie (ul.Postępu)

   

  czytaj więcej...

 • Targi Pracy Kariera w Finansach Luty 2012

  W sobotę 25 lutego 2012 r. w ADGAR PLAZA na ul. Postępu w Warszawie odbędą się Targi Pracy Kariera w Finansach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu specjalistów w finansach jak i firmy finansowe, chcące pozyskać wykwalifikowaną kadrę.
   

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND 2012 w ALK

  Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza do uczestnictwa w MBA WEEKEND czyli w zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie będzie pomocne w podjąć decyzję o wyborze najlepszego dla  programu MBA. Będzie to doskonała możliwość zapoznania się ze sposobem, stylem przekazywania wiedzy prezentowanym na studiach MBA jak i z atmosferą jaka towarzyszy zajęciom.

  Termin spotkania 11-12 lutego 2012 roku godz. 10:00 - 14:00.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 13 stycznia 2012

  Zapraszamy na pierwsze w 2012 roku spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Prof. Witold Orłowski - Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP. Spotkanie pt. "Will Europe go bancrupt? - update on the global economic situation" obędzie się 13 stycznia 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Wykład otwarty MBA Poznań-Atlanta

  Program MBA Poznań-Atlanta serdecznie zaprasza na wykład otwarty pani Aleksandry Iwickiej, Country Manager Poland, Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. zatytułowany: Trendy na rynku pracy. Jak skutecznie nawigować w cyberprzestrzeni. Wykład odbędzie się w sobotę 19.11.2011 w siedzibie programu Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Gmach A al. Niepodległości 10 w sali 207B o godzinie 16.30

  Zgłoszenie uczestnictwa pod adresem: biuromba@ue.poznan.pl  

  Serdecznie zapraszamy...

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 18 listopada 2011

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Sebastian Mikosz były Prezes Zarządu PLL Lot, aktualnie Członek Rady Nadzorczej EuroBanku. Spotkanie obędzie się 18 listopada 2011 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 14 października 2011

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Friday@Five, które odbędzie się 14 października 2011 (piątek) o godzinie 17:00. Gościem spotkania będzie Pani Elżbieta Dzikowska, historyk sztuki, sinolog, podróżnika oraz reżyserka filmów dokumentalnych.

  czytaj więcej...

 • Harvard Business School MBA Admission Event

  5 października 2011, o godz. 17.00, w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych, odbędzie sie Harvard Business School MBA Admission Event. Będzie to spotkanie przedstawicieli HBS z Bostonu (i ich placówki w Paryżu) z wszystkimi, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nt. studiów MBA w HBS w Bostonie.
   

  czytaj więcej...

 • Global Strategic Challanges 2011

  Global Strategic Challenges 2011 to konferencja pod patronatem Prof. dr hab. Krzysztofa Obłoja, Przewodniczącego WIEMBA Advisory Borad, zorganizowana przez Program Warsaw-Illinois Executive MBA, prowadzony wspólnie przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz the University of Illinois at Urbana-Champaign, we współpracy z absolwentami i Stowarzyszeniem Absolwentów „Nowy Świat”.

  Konferencja odbędzie się w dniu 30 września 2011 roku na Wydziale Zarządzania UW ul. Sztrumowa 3. 

  więcej informacji oraz zapisy pod adresem: gsc.ekonferencja.com.pl

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 171 do: 180

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl