}
 • WUT BS Open Lecture - The Global Economic Crisis and Leadership.

  Looking for MBA studies? The lecture is free, open to all, especially to our IMBA and EMBA candidates, who would like to have a sneak peek at the programme offered by WUT BS. WUT BS Open Lecture covers two major, up-to-date topics: The Global Economic Crisis and Leadership.

  czytaj więcej...

 • Słuchaczy MBA portret własny

  Skuteczny i profesjonalny lider zespołu, świetnie zorientowany w sytuacji na rynku. Dodajmy do tego - posiadający aktualną wiedzę i obeznany z nowoczesnymi metodami zarządzania, ciągle rozwijający swoje umiejętności. Oto charakterystyka menedżera na miarę dzisiejszych czasów.

  czytaj więcej...

 • OPEN HOUSE PROGRAMU EXECUTIVE MBA - 16.05.2013

  16 maja (czwartek) 2013 Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego po raz pierwszy w tym roku otworzy swoje drzwi przed zainteresowanymi udziałem w XVII edycji programu Executive MBA.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 19 kwietnia 2013

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Grzegorz Miecugow. Spotkanie obędzie się 19 kwietnia 2013 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • IX Kongres MBA 17-19 maja 2013 w Krakowie

  Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie. W dniach 17-19 maja 2013 w Krakowie odbędzie się IX Międzynarodowy Kongres MBA, skupiający środowisko ponad 200 managerów z Polski i świata, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
   

  czytaj więcej...

 • Indywidualne spotkania ACCESS MBA w Warszawie

  Indywidualne spotkania z osobami z najlepszych polskich i międzynarodowych uczelni biznesowych odpowiedzialnymi za nabór kandydatów.

  Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia 2013 roku, od 16:30 do 21:30 w hotelu Mamaison Hotel Le Regina

  czytaj więcej...

 • Studenci MBA z receptą na kryzys dla firm

  28 lutego 2013 roku w Polish Open University odbędzie się konferencja „Kryzys, a współczesne trendy w zarządzaniu". Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najlepsze prace dyplomowe studentów MBA z propozycjami strategicznych rozwiązań dla firm na czas kryzysu.
   

  czytaj więcej...

 • 9.3.2013 - Kraków - Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  Szukasz pracy w renomowanych firmach? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

  Targi Kariera w Finansach i Bankowości to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 11 stycznia 2013

  Zapraszamy na pierwsze w 2013 roku spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Jan Krzysztof Bielecki - przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP. Spotkanie obędzie się 11 stycznia 2013 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.
   

  czytaj więcej...

 • 19.01.2013 - Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  19 stycznia 2013 roku odbędą się w Warszawie Targi Kariery w Finansach i Bankowości Careercon. Będzie to spotkanie specjalistów z branży finansowej z firmami, będącymi liderami tego sektora w Polsce. Finansista szukający nowego pracodawcy ma możliwość zapoznania się z ofertą i strategią rozwoju zaproszonych wystawców.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 131 do: 140

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl