}
 • Startuje Forum Praktyki Gospodarczej

  Grupa Wyższych Szkół Bankowych dokłada wszelkich starań, aby ściśle współpracować z praktykami życia gospodarczego, a dzięki temu umożliwić nie tylko studentom, ale i sympatykom szkoły nawiązanie kontaktów z przedstawicielami świata biznesu.

  Tradycją stało się goszczenie w murach uczelni znanych polityków, ekonomistów i przedstawicieli życia publicznego. Uczelnia były wielokrotnie forum ważnych debat, dotyczących kluczowych dla Polski zagadnień, w których głos zabierało bardzo wielu przedstawicieli życia publicznego kraju i zagranicy.

  W ramach Forum Praktyki Gospodarczej odbywają się bezpłatne wykłady i seminaria prowadzone przez przedstawicieli znanych firm jak i świata nauki.

   

  czytaj więcej...

 • XII edycja Forum Praktyki Gospodarczej

  11 października 2012 r. Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na cykl nieodpłatnych wykładów i zajęć pokazowych w ramach XII edycji Forum Praktyki Gospodarczej. Tegoroczna tematyka pt.: "Zbuduj swoją markę osobistą" kierowana jest do śląskich przedsiębiorców, osób zainteresowanych życiem  gospodarczym,  studentów i absolwentów,  osób  czynnych zawodowo, chcących poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne Univesity of Chicago Booth School of Business

  18 października 2012 roku odbędzie się spotkanie informacyjne programu Executive MBA University of Chicago Booth School of Business. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania uczelni, studiów oraz bezpośredniej rozmowy z absolwentami. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30, odbędzie się w hotelu Intercontinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49.

  Rejestracja on-line na spotkanie...

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania

  28 września 2012 (piątek) - Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania w sercu Nowego Miasta przy ulicy Freta 20/24A w Warszawie.

  godz. 9.00-16.00
  • Spotkania informacyjne dla kandydatów do programu Executive MBA
  • Możliwość wizytacji zajęć

  godz. 17.00
  • Uroczyste wręczenie Dyplomów Master of Business Administration Francuskiego Instytutu Zarządzania
  • Warsztaty "Kariera albo życie? Czy rzeczywiście musimy wybierać?"

   

  czytaj więcej...

 • Dialog międzypokoleniowy, czyli o zarządzaniu firmą rodzinną

  W jaki sposób prowadzić firmę rodzinną, by pogodzić interesy członków rodziny? Jak neutralizować konflikty? Jak uregulować formę prawną firmy, aby sprawnie przejść przez proces sukcesji? To tylko niektóre z wątpliwości, z jakimi musi zmierzyć się firma rodzinna.

  czytaj więcej...

 • MBA Open House 2012 w Łodzi

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA.

  Spotkanie Open House odbędzie się w dniu: 10 września br. (poniedziałek), w siedzibie PAM Center, ul. J. Matejki 22/26 ?(gmach Wydziału Zarządzania UŁ), sala 111 (I p.). Rozpoczęcie spotkania: godz. 17:00
   

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day - WSH Wrocław 08.09.2012

  We invite you to take part in the Open Day of Master of Business Administration Program at the University of Business in Wroclaw.

  You can take part in multimedia presentation of our MBA program and consult all your inquiries with our helpful staff.

  czytaj więcej...

 • MBA Day - WSB Chorzów 08.09.2012

  Sprawdź, czy najwyższy stopień biznesowego wtajemniczenia jest dla Ciebie!

  8 września 2012 r. (sobota) Wyższa Szkola Bankowa w Chorzowie zaprasza na MBA Day - dzień otwarty Programu MBA!

  Jest to najlepsza okazja aby:

  • poznać atmosferę zajęć MBA,
  • uczestniczyć w przykładowych wykładach i szkoleniach.

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND w ALK 2012

  Chcesz zobaczyć jak prowadzone są zajęcia na studiach MBA?

  Akademia Leona Koźmińskiego organizuje w Warszawie kolejną edycję spotkania ze studiami MBA z cyklu MBA WEEKEND. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-9 września 2012 roku. 

  Jest nam miło poinformować że MBA Portal objął Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.

  Serdecznie zapraszamy
   

  czytaj więcej...

 • Executive MBA - zbiór międzynarodowych doświadczeń

  Od lat przedsiębiorstwa stają się organizacjami o coraz bardziej międzynarodowym charakterze, a prowadzenie interesów wymaga świadomości występowania globalnych możliwości i zagrożeń. Większość z nas zdaje sobie sprawę z istnienia różnic kulturowych, jednak nie każdy tą wiedzę wykorzystuje. Jednym z atutów dla słuchaczy rozpoczynających w październiku zajęcia 13. edycji Programu Executive MBA na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu jest jego międzynarodowość. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerem Programu - Aalto University - oraz zagranicznym wykładowcom uczestnicy Programu mają okazję poznać najlepsze praktyki skutecznie wykorzystywane we współpracy międzynarodowej.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 141 do: 150

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl