}
 • MBA OPEN HOUSE 14 maja 2011

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA, które odbędzie się 14 maja 2011 roku w godzinach 11:00-13:00.
   

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 18 marca 2011

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Goście spotkania będzie Pan Bogusław Kułakowski, Prezes Qualcomm. Tematem spotkania będzie: "How Information and Communication Technology is moving the business from the past into the future".

  Spotkanie odbędzie się 18 marca 2011 roku (piątek) o godz. 17:00 w Warszawie.

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • 7. Kongres MBA 20-22 maja 2011 Kraków

  Międzynarodowy Kongres MBA to zjazd społeczności MBA z Polski i ze świata, organizowany cyklicznie przez Krakowską Szkołę Biznesu. W dniach 20-22 maja 2011 roku, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się już 7. edycja, która doczekała się miana prestiżowego wydarzenia. W tym roku hasło przewodnie Kongresu to "Trendy nowej dekady w biznesie". Dotyczyć on będzie: energetyki, zarządzania, innowacji w biznesie, ładu korporacyjnego i brand management.

  czytaj więcej...

 • Access MBA 2011

  Najlepsze międzynarodowe uczelnie biznesowe szukają kandydatów na studia MBA w Warszawie. Najbliższe spotkanie 3 marca 2011.

  Spersonalizowane spotkania będą odbywać się w hotelu Mamaison Hotel Le Regina Hotel w czwartek 3 marca od godz. 16:30 do 21:30. Kandydaci muszą zarejestrować się na stronie www.accessmba.com, aby wziąć udział w indywidualnych spotkaniach.

  czytaj więcej...

 • MBA OpenDay - Test an MBA Program in real life!

  The MBA Program of European University Viadrina is opening its doors to the public. Everyone is invited to experience an MBA class in real life. Hon.-Prof. Dr. John J. Wargin a professor of the European University Viadrina and European Automotive Industry Director in Hewlett Packard, Germany will give a course about the management of change aspects and its impact on transformation in multicultural organizations.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej 10.12.2010

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zapraszam na spotkanie z cyklu Friday@Five. Gościem spotkania pt. Achieving your goals through freedom będzie Józef Wancer, wieloletni pracownik City Banku oraz Prezes banku BPH.

  MBA Portal objął patronat medialny nad spotkaniem.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej 22.10.2010

  W imiemiu organizatorów zapraszamy na spotkanie z cyklu "Friday@Five", które odbędzie się 22 października 2010 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 79 sala 300. Gościem spotkanie będzie prof. Stefan Szymański - temat: "The Economic Impact of Euro 2012"

  czytaj więcej...

 • III MBA WEEKEND w Akademii Leona Koźmińskiego

  Zapraszamy ma III MBA WEEKEND w Akademii Leona Koźmińskiego, który jest szansą na uczestnictwo z zajęciach, prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA. Spotkanie to może pomóc Państwu podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego dla Państwa programu. Będzie to doskonała możliwość zapoznania się ze sposobem, stylem przekazywania wiedzy prezentowanym na studiach MBA jak i z atmosferą jaka towarzyszy zajęciom.

  Termin: 11-12 września 2010 r.

  Aby zgłosić swoje uczestnictwo wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  czytaj więcej...

 • Friday @ Five 2 lipca 2010

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five, którego gościem będzie prof. James S. Markusen z University of Colorado at Boulder. Tematem spotkania będzie: Will Multinational Companies Survive the Global Crisis?

  czytaj więcej...

 • Friday @ Five 11 czerwca 2010

  W piątek, 11 czerwca 2010 roku w ramach cyklu spotkań Friday@Five gościem Szkoły Biznesu PW będzie Pan Jacek Santorski uznany autorytet w dziedzinie psychologii społecznej i psychologii biznesowej Tematem spotkania będzie: "Organizacja zdrowa czy neurotyczna - jaka jest twoja firma?"

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 191 do: 200

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl