}
 • Dlaczego studia MBA?

  Studia Master of Business Administration są dla menedżerów okazją do uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy wyniesionej ze studiów i zdobytej w trakcie praktyki zawodowej. To również okazja do wymiany opinii oraz znakomity trening analitycznego myślenia

  czytaj więcej...

 • Tylko dla menedżerów, czyli o studiach MBA

  Studia Master of Business Administration wymagają od słuchacza dużych nakładów pracy i zaangażowania. Jednak przy tym dają szansę na awans, pomagają znaleźć inspirację, a także są okazją do wymiany doświadczeń.

  czytaj więcej...

 • Praktyka na pierwszym miejscu

  O przewadze studiów Master of Business Administration (MBA) nad innymi formami podnoszenia kwalifikacji świadczy przede wszystkim ich praktyczny charakter. Studia te wyposażają menedżera w niezbędne umiejętności do sprawnego i skutecznego zarządzania biznesem.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five 1.06.2012

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Andrzej Klesyk - Prezes PZU S.A, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP, a także jeden z pierwszych Polaków z dyplomem MBA Harvard Business School. Spotkanie obędzie się 1 czerwca 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • MBA Day w WSB Wrocław 26.05.2012

  Wszystkich zainteresowanych programem MBA, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza MBA Day, który odbędzie się w sobotę, 26 maja 2012 roku. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w przykładowych zajęciach oraz porozmawiać z wykładowcami i absolwentami
   

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty MBA - WSH Wrocław - 02.06.2012

  Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartym MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 22 w dniu 2 czerwca 2012 roku. W czasie spotkania  można będzie wziąć udział w zajęciach MBA, porozmawiać i zjeść lunch ze studentami i wykładowcami MBA, a także poczuć prawdziwą atmosferę, jaka towarzyszy tym studiom.

  czytaj więcej...

 • Internetowe Targi MBA 2012

  Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzy ci się awans? Nie przegap Internetowych Targów MBA! Startują 7 maja.

  czytaj więcej...

 • Konferencja Przywództwo w Czasach Kryzysu 9 maja 2012

  Przywodztwo w czasach kryzysuJaki jest idealny przywódca? Przywódcy nie czyni stanowisko, tytuł naukowy, ukończone studia i nabyta wiedza. Przywódcą stajesz się dopiero wtedy, gdy jako takiego postrzegają Cię ludzie, którzy dzięki Tobie angażują się w pracę i są odpowiednio zmotywowani.

  W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konferencji Przywództwo w czasach kryzysu, która odbędzie się w Millennium Plaza w Warszawie w dniu 9 maja 2012.

  więcej informacji na: www.hrnews.pl/Konferencja-PrzywodztwoWCzasachKryzysu/Default.aspx

  czytaj więcej...

 • VIII Kongres MBA 18-20.05.2012

  Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie.

  W dniach 18-20 maja 2012 w Krakowie odbędzie się VIII Międzynarodowy Kongres MBA, skupiające środowisko blisko 200 managerów z Polski i świata, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
  Wydarzenie to, pod hasłem „Odnieść sukces w wymagających czasach", obejmować będzie wykłady ekspertów, Study Visits, 4 panele dyskusyjne oraz ciekawy program towarzyszący.

  czytaj więcej...

 • Amerykańskie Targi Edukacyjne

  16 kwietnia, 2012 obędą się w Warszawie Amerykańskie Targi Edukacyjne. Kilkanaście uczelni amerykańskich weźmie udział w targach i przedstawi swoją ofertę dla studentów międzynarodowych. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach informacyjnych dotyczących procesu aplikacyjnego, wymaganych testów, pomocy finansowej oraz wiz studenckich. W targach wezmą udział również Polscy absolwenci uczelni takich jak Harvard, Georgetown, etc.

  Targi odbędą się na terenie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66, godz. 13:30-17:00.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 151 do: 160

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl