}
 • Dodatek o studiach MBA w Pulsie Biznesu

  Zapraszamy do lektury piątkowego - 19 czerwca 2009 - Pulsu Biznesu (www.pb.pl) w którym ukaże się dodatek Kariera i Praca a w nim specjalne wydanie raportu MBA oraz Studia Podyplomowe.

  Wśród tematów m.in.:

  1. Oferta programów MBA na nowy rok akademicki.
  2. Nowe propozycje studiów podyplomowych (nowe kierunki, zmiany w programach).
  3. Nostryfikacja zagranicznych dyplomów MBA w Polsce.

  Serdecznie zapraszamy do lektury...

  czytaj więcej...

 • Nadchodzący złoty wiek nowej Europy - ostatnie przed wakacjami spotkanie absolwentów MBA Koźmiń

  Ostatnie przed wakacjami spotkanie absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego, o bardzo optymistycznym tytule "Nadchodzący złoty wiek nowej Europy", poprowadzi dr Marcin Piątkowski - były Główny Ekonomista PKO BP. Ekonomista w Departamencie Europejskim i Doradca Dyrektora Wykonawczego w Międzynarodowym Funduszu Walutowym w Waszyngtonie (2004-08). Doradca wicepremiera i ministra finansów RP (2002-03).

  Spotkanie odbędzie się dnia 9 czerwca (wtorek) o godz. 18:00 w sali D/200 ul. Jagiellońska 59

  Serdecznie zapraszamy

  czytaj więcej...

 • Dodatek o studiach MBA w Harvard Business Review Polska

  W najbliższym numerze Harvard Business Review Polska (czerwiec 2009) w dodatku EDUKACJA MENEDŻERSKA ukaże się dodatek o studiach MBA.

  Serdecznie zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej...

 • Majowe spotkanie Klubu Abosolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego

  Rozwój zawodowy menedżera - majowe spotkanie Klubu Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego zorganizowane we współpracy z firmą doradztwa personalnego BIGRAM. Spotkanie poprowadzi Pani Joanna Dulniak - Executive Search Director z IIC Partners Polska (grupa BIGRAM). W trakcie spotkania usłyszymy m.in.:

  • Jak wygląda w chwili obecnej rynek ofert pracy dla managerów?
  • Jak kryzys gospodarczy odbija się na rynku pracy?
  • Metody poszukiwania pracy i ich efektywność?
  • Potrzeba elastyczności?

  Serdecznie zapraszamy dnia 20 maja 2009 roku o godz. 18:00.
   

  czytaj więcej...

 • MBA – inwestycja w rozwój, czy studia dla snobów?

  MBA – inwestycja w rozwój, czy studia dla snobów? - debata ekspercka na temat kondycji i potrzeby edukacji menedżerskiej w Polsce.

  Debata odbędzie się 26 maja br. o godz. 11:00 w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie. MBA Portal jest patronem mediowym debaty.

  czytaj więcej...

 • Dodatek o studiach MBA we WPROST

  Serdecznie zapraszamy do lektury tygodnika WPROST, który ukaże się dnia 18 maja 2009 roku. W wydaniu tym między innymi dodatek o studiach MBA a w nim między innymi liczne intersujące case'y o studiach MBA.

  czytaj więcej...

 • 03.04.2009 - Szkoła Biznesu PW zaprasza na wykład

  Zapraszamy serdecznie 3 kwietnia o godz. 17.00 na wykład otwarty "Problemy pracodawcy w obliczu kryzysu gospodarczego" w ramach cyklu Friday & Five Wykład poprowadzi dr Andrzej Malinowski-Prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich

  czytaj więcej...

 • O studiach MBA we WPROST

  Zapraszamy do lektury artykuły pt. "MBA na kłopoty", który ukazał się w WPROST w rubryce Biznes w wydaniu z dnia 16.3.2009. W artykule między innymi o rynku studiów MBA w czasach kryzysu, rozmowa z profesorem Koźmińskim oraz porównanie programów polski i zagranicznych.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - Inwestycje alternatywne w aktywa niefinansowe w czasach kryzysu

  W marcu Klub Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza na spotkanie pt. "Inwestycje alternatywne w aktywa niefinansowe w czasach kryzysu". Gościem będzie Krzysztof Maruszewski, Prezes zarządu firmy Stilnovisti, który opowie o niefinansowych inwestycjach w kryzysie (wina, stare samochody, znaczki pocztowe, autografy, alkohole inwestycyjne(whisky, cognac, porto).

  Spotkanie odbędzie się we środę, 11 marca , godz. 18.00, D/218 w siedzibie Akademii przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie

  czytaj więcej...

 • Wykład ministra Radosława Sikorskiego - Sytuacja Polski w regionie i świecie w 2009 roku

  Gościem pierwsze w tym roku spotkania Stowarzyszenia Absolwentów Programu Warsaw - Illinois Executive MBA "Nowy Świat" będzie Minister Radosław Tomasz Sikorski - polski polityk, politolog, dziennikarz, minister obrony narodowej w latach 2005-2007, senator VI kadencji (od 2005 do 2007), poseł VI kadencji (od 2007). Od 16 listopada 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 221 do: 230

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl