}
 • Spotkanie Klubu Absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego - Potret menedżera – jak sami się widzą i jak postrzegają ich inni

  Zapraszamy na kolejne spotkanie Absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Spotkanie pt.: "Potret menedżera – jak sami się widzą i jak postrzegają ich inni" poprowadzi Pani Ewa Barlik - przez wiele lat związana z Rzeczpospolitą, Dyrektor Stowarzyszenia Gazet Lokalnych oraz autorka książki „Portrety Listy 500".

  Spotkanie odbędzie się: 16.03.2010 o godz. 18:00 w Akademiii Leona Koźmińskiego w Warszawie ul. Jagiellońska 59

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - Umawiamy się na karierę a nie na pracę - spotkanie z firmą Eli Lilly Polska...

  16 lutego 2010 odbędzie się kolejne spotkanie Absolwentów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Gościem spotkania pt. "Umawiamy się na karierę a nie na pracę - spotkanie z firmą Eli Lilly Polska..." będą Beata Wojciechowska - HR Director i Barbara Maros - HR Associate z firmy Eli Lilly Polska tegorocznym laureatem konkursu Great Place to Work.

  czytaj więcej...

 • Sukces Pisany Szminką

  Urodzinowa konferencja dla kobiet z cyklu Sukces Pisany Szminką - 27 stycznia 2010 roku
   

  Tematem przewodnim będzie: Strategia Tygrysa czyli jak pozyskać fundusze na rozwój firmy:fundusze zalążkowe, fundusze unijne i kredyty". Gościem specjalnym będzie Agata Passent. Dodatkowe atrakcje: pokaz bielizny i biżuterii, loteria nagród a także urodzinowy tort Sukcesu Pisanego Szminką. Organizatorzy: Sukces Pisany Szminką, Radio PiN. Partner strategiczny: Warsaw-Illinois Executive MBA.

   

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND II w Koźmińskim

  Zapraszamy na spotkanie ze studiami MBA w Akadamii Leona Koźmińskiego. Po raz drugi ALK organizuje spotkanie z cyklu MBA WEEKEND - czyli możliwość udziału w wykładach prowadzonych przez wykładowców studiów MBA.
  Spotkanie odbędzie się 24 stycznia 2010 (niedziela) w godz. 11:00 - 14:15. 

  czytaj więcej...

 • Spotkania Klubu Absolwenta MBA ALK - Czyż nie dobija się koni - czyli o zarządzaniu wywieranym wrażeniem

  Serdecznie zapraszamy na spotkania Klubu Absolwenta MBA Akademi Leona Koźmińskiego, które odbędą się 12 i 18 stycznia 2010 roku. Gościem piewszego z nich pt. "Czyż nie dobija się koni - czyli o zarządzaniu wywieranym wrażeniem" będzię Jacek Rozenek, drugiego pt. "Transformacja, kryzys - i co dalej?" będzie prof. Grzegorz Kołodko.

  czytaj więcej...

 • Firday @ Five 2010

  W pierwszy piątek 2010 roku zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday @ Five w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Pan Igor Chalupec finansista, biznesmen, preses PKN Orlen w latach 2004-2007. Tematem spotkania będzie "How to Manage a Giant Oil Company".

  Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej...

 • 2 miejsce Szkoły Biznesu PW w rankingu RISNIG STARS

  Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zajęła drugie miejsce w globalnym rankingu FYMBA Rising Stars ogłoszonym przez portal FindyourMBA.com. Ranking prezentuje 10 międzynarodowych szkół biznesu, które dokonały najbardziej znaczącego postępu w ciągu ostatnich dwóch lat. Celem rankingu jest pomoc przyszłym studentom w wyborze szkoły o największym potencjale. W przypadku naszej Szkoły doceniony został przede wszystkim bardzo dynamicznie przebiegający proces internacjonalizacji oraz inwestycje w rozwój programu dydaktycznego oraz w infrastrukturę.

  czytaj więcej...

 • Business Magazine Manager o studiach MBA

  6 listopada 2009 zadebiutuje na rynku wydawniczym nowy ekonomiczno-biznesowy miesięcznik Business Magazine Manager. Tak się składa, że tematyka studiów MBA jest jednym z tematów pierwszego wydania.

  strona miesięcznika: managermagazine.pl

  Serdecznie zapraszamy do lektury. 

  czytaj więcej...

 • MBA dofinansowane z EFS

  Trwa rekrutacja na studia w Akademii Leona Koźmińskiego dofinansowane przez Unię Europejską.

  Prawie 500 osób będzie mogło ukończyć studia podyplomowe w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, korzystając z 80-proc. dopłaty z Europejskiego Funduszu Społecznego. Od 2 listopada przyjmowane są zapisy na wszystkie edycje studiów, nie tylko startujących w tym miesiącu,  lecz także rozpoczynających się za rok. W ciągu pierwszych dwóch dni rekrutacji zarejestrowało się 250 chętnych.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie Klubu Absolwenta MBA - Akademia Leona Koźmińskiego - O udanej komunikacji korporacyjnej w dobie mediów społecznościowych

  "O udanej komunikacji korporacyjnej w dobie mediów społecznościowych" opowie podczas październikowego spotkania Klubu Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego Katarzyna Przewuska, Dyrektor Zarządzająca Euro RSCG Sensors.

  Spotkanie odbędzie się 20 paździenika 2009 roku o godz. 18:00 w Warszawie ul. Jagiellońska 59

  Relację na żywo ze spotkania będzie można zobaczyć na mbaportal.blip.pl

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 211 do: 220

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl