}
 • Spotkanie Friday@Five 28.11.2014

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu Friday@Five organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Janusz Lewandowski. Spotkanie obędzie się 28 listopada 2014 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne Chicago Booth Executive MBA

  Na University of Chicago Booth School of Business otrzymasz więcej niż tylko światowej klasy edukację od jednej z najlepszych szkół biznesu, która zapoczątkowała edukację menedżerów wyższego szczebla (Executive Education). Staniesz się częścią globalnej sieci, która zmieni twoje życie.

  czytaj więcej...

 • MBA25 event - Warszawa 28.10.2014

  Czym jest wykształcenie MBA, jak ono zmieni moją karierę i dochód?
  Gdzie mogę się dowiedzieć więcej o programach i zrozumieć, która pasuje właśnie dla mnie?
  Jakie zalety daje nauka w TOP biznes szkole?

  Wszystkie te pytania powstają u Ciebie, gdy myślisz o studiach MBA? Otrzymaj proste i zrozumiałe odpowiedzi na największym wydarzeniu MBA w Warszawie w jesieni tego roku - MBA25!

  czytaj więcej...

 • Najlepsze międzynarodowe targi studiów magisterskich i doktoranckich na świecie w Warszawie

  QS World Grad School Tour to najpopularniejszy cykl targów studiów magisterskich i doktoranckich na świecie, a tej jesieni zawita również do stolicy Polski. Targi będą miały miejsce we wtorek 30 września w Hotelu Mamaison Le Regina w Warszawie, a podczas targów zaprezentują się jedne z najlepszych uczelni na świecie. Wszystkie osoby, które przybędą na targi, będą miały możliwość ubiegania się o stypendia o wartości 1,7 miliona dolarów na pokrycie kosztów studiów podyplomowych. Wstęp na targi jest darmowy i wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę topuniversities.com/events.

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day w Kozmińskim 2014

  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie zaprasza na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 6.09.2014 o godz. 10:00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

  czytaj więcej...

 • Dlaczego warto wybrać Polsko-Francuskie Studia Zarządzania typu MBA?

  MBA to studia uzupełniające wcześniejsze wykształcenie w innej dziedzinie. Nasi słuchacze zdobywają wiedzę menedżerską, niezbędną dzisiaj absolwentowi każdego kierunku studiów wyższych, który myśli o karierze w biznesie.

  czytaj więcej...

 • DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu

  Politechnika Wrocławska i Wrocław Ponts MBA mają zaszczyt zaprosić na spotkanie i debatę pt. „DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu, które odbędzie się w dniu 5 czerwca 2014 roku.

  czytaj więcej...

 • Friday@Five z Maciej Witucki 30.5.2014

  Kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five odbędzie się już w przyszły piątek 30 maja, jak zwykle o godz. 17:00! Tym razem o swoich doświadczeniach zawodowych opowie nam pan Maciej Witucki - przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska oraz prezes Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP).

  czytaj więcej...

 • MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

  Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów Master of Business Administration lub Executive Master of Business Administration serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w MBA Day 22 maja 2014 r. godz. 18:00.

  czytaj więcej...

 • Leadership derails: how to stay on track?

  Open Lecture Thursday, 22nd May at 6:00 pm Room 300, WUT Business School The lecture will be given by Professor Olaf Żylicz - recognized business psychologist, coach with international experience, accredited trainer, mentor and examiner of Noble Manhattan Coaching. Deputy Director for Academic Affairs at WUT Business School, also associated with Warsaw School of Social Sciences and Humanities.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 111 do: 120

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl