}
 • Zimowy MBA Weekend w Koźmińskim

  W pierwszy weekend lutego 2014 roku odbędzie się organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego spotkanie dla kandydatów na studia MBA. MBA Weekend jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, jak prowadzone są zajęcia w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie [email protected] 17.01.2014

  Specjalnie dla studentów i absolwentów gościem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w ramach cyklu [email protected] będzie Pan Jacek Rostowski, Minister Finansów w latach 2007-2013 oraz Wiceprezes Rady Ministrów.

  Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2014 o godz. 17:00.

  czytaj więcej...

 • Brazil - rising global economic powerhouse?

  [email protected] with prof. Paulo Roberto Ferreira Along with the beginning of the new academic year we have launched the next series of [email protected] meetings! This time, especially for WUT BS Students and Alumni, the lecture titled "Brazil - rising global economic powerhouse?" will be given by prof. Paulo Roberto Ferreira - from ISE Business School Brasil, previously vice-president of a large chemical and petrochemical multinational company, responsible for the Latin America market. The meeting will take place at WUT Business School on Friday, 18th October at 5.00 pm. You are welcome!

  czytaj więcej...

 • [email protected] 18.10.2013

  Wraz z nowym rokiem akademickim Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej rusza z kolejnymi spotkaniami w ramach cyklu [email protected]! Tym razem, specjalnie dla Studentów oraz Absolwentów Szkoły Biznesu PW, wykład poprowadzi prof. Paulo Roberto Ferreira z ISE Business School Brasil. Spotkanie odbędzie się w piątek, 18 października o godz. 17:00, a jego tematem przewodnim będzie "Brazylia - rozwijająca się potęga gospodarcza".
   

  czytaj więcej...

 • Konferencja „Przewaga konkurencyjna dzisiaj i jutro” - 20.9.2013 - WSZ-POU

  20 września 2013 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania / Polish Open University przy ul. Domaniewskiej 37A w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Przewaga konkurencyjna dzisiaj i jutro. To już druga konferencja w ramach projektu „PODYPLOMOWA AKADEMIA MBA", podczas której autorzy najwyżej ocenionych prac MBA zaprezentują swoje osiągnięcia.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  Zapraszamy na kolejne edycje Targów Kariera w Finansach i Bankowości. Targów, które za każdym razem gromadzą pod jednym dachem największe firmy z regionu oraz ambitnych uczestników.

  Najbliższe edycje:
  14.09.2013 r. - Sheraton Krakow Hotel*****, ul. Powiśle 7
  12.10.2013 r. - The Westin Warsaw****, Al. Jana Pawła II 21

  WSTĘP BEZPŁATNY

   

  czytaj więcej...

 • MBA Day - WSB Chorzów 07.09.2013

  7 września 2013 r. (sobota) Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na MBA Day - dzień otwarty Programu MBA!

  czytaj więcej...

 • MBA Weekend 2013

  Akademia Leona Koźmińskiego organizuje w Warszawie kolejną edycję spotkania ze studiami MBA z cyklu MBA WEEKEND. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 roku.

  czytaj więcej...

 • Poznaj atmosferę zjazdów MBA

  Od 2013 r. w ofercie Grupy WSB znajduje się aż 8 programów Master of Business Administration. Zainteresowani studiami MBA mogą bezpłatnie wziąć udział w zajęciach otwartych w ramach MBA Day. To najlepsza okazja, aby poznać atmosferę zajęć, spotkać się z wykładowcami i porozmawiać z opiekunami Programu MBA.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie [email protected] 21.06.2013

  Z przyjemnością informujemy, że kolejnym gościem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w ramach cyklu [email protected] będzie Pan Krzysztof Kilian - Prezes Polskiej Grupy Energetycznej, polski polityk, znany i ceniony menedżer, były Minister Łączności. Podczas spotkania, które odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2013 o godz. 17 wygłosi wykład na temat: "Wyzwania w sektorze energetycznym".

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 91 do: 100

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl