}
 • MBA25 event - Warszawa 28.10.2014

  Czym jest wykształcenie MBA, jak ono zmieni moją karierę i dochód?
  Gdzie mogę się dowiedzieć więcej o programach i zrozumieć, która pasuje właśnie dla mnie?
  Jakie zalety daje nauka w TOP biznes szkole?

  Wszystkie te pytania powstają u Ciebie, gdy myślisz o studiach MBA? Otrzymaj proste i zrozumiałe odpowiedzi na największym wydarzeniu MBA w Warszawie w jesieni tego roku - MBA25!

  czytaj więcej...

 • Najlepsze międzynarodowe targi studiów magisterskich i doktoranckich na świecie w Warszawie

  QS World Grad School Tour to najpopularniejszy cykl targów studiów magisterskich i doktoranckich na świecie, a tej jesieni zawita również do stolicy Polski. Targi będą miały miejsce we wtorek 30 września w Hotelu Mamaison Le Regina w Warszawie, a podczas targów zaprezentują się jedne z najlepszych uczelni na świecie. Wszystkie osoby, które przybędą na targi, będą miały możliwość ubiegania się o stypendia o wartości 1,7 miliona dolarów na pokrycie kosztów studiów podyplomowych. Wstęp na targi jest darmowy i wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę topuniversities.com/events.

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day w Kozmińskim 2014

  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie zaprasza na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA. Spotkanie odbędzie się w dniu 6.09.2014 o godz. 10:00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

  czytaj więcej...

 • Dlaczego warto wybrać Polsko-Francuskie Studia Zarządzania typu MBA?

  MBA to studia uzupełniające wcześniejsze wykształcenie w innej dziedzinie. Nasi słuchacze zdobywają wiedzę menedżerską, niezbędną dzisiaj absolwentowi każdego kierunku studiów wyższych, który myśli o karierze w biznesie.

  czytaj więcej...

 • DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu

  Politechnika Wrocławska i Wrocław Ponts MBA mają zaszczyt zaprosić na spotkanie i debatę pt. „DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu, które odbędzie się w dniu 5 czerwca 2014 roku.

  czytaj więcej...

 • [email protected] z Maciej Witucki 30.5.2014

  Kolejne spotkanie z cyklu [email protected] odbędzie się już w przyszły piątek 30 maja, jak zwykle o godz. 17:00! Tym razem o swoich doświadczeniach zawodowych opowie nam pan Maciej Witucki - przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska oraz prezes Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP).

  czytaj więcej...

 • MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

  Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów Master of Business Administration lub Executive Master of Business Administration serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w MBA Day 22 maja 2014 r. godz. 18:00.

  czytaj więcej...

 • Leadership derails: how to stay on track?

  Open Lecture Thursday, 22nd May at 6:00 pm Room 300, WUT Business School The lecture will be given by Professor Olaf Żylicz - recognized business psychologist, coach with international experience, accredited trainer, mentor and examiner of Noble Manhattan Coaching. Deputy Director for Academic Affairs at WUT Business School, also associated with Warsaw School of Social Sciences and Humanities.

  czytaj więcej...

 • [email protected] z Jerzym Owsiakiem 4.4.2014

  Już 4 kwietnia 2014 r. o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu [email protected], podczas którego o swoich bogatych doświadczeniach opowie nam pan Jerzy Owsiak - polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, działacz charytatywny, założyciel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz twórca cyklu imprez muzycznych Przystanek Woodstock.

  czytaj więcej...

 • 10. Kongres MBA - 16-18 maja 2014

  Kongres to jedyna i największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. W tym roku Kongres MBA odbędzie się w dniach 16-18 maja w Krakowie. Tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu MBA odbywać się będzie pod hasłem „Gotowi na ekstraklasę?”. Jego tematyka obejmuje obszary, które mogą mieć kluczowe znaczenie oraz wpływ w najbliższych 10-15 latach na pozycję Polski na rynkach międzynarodowych.

  czytaj więcej...

 • Indywidualne spotkania ACCESS MBA w Warszawie 28.04.2014

  Indywidualne spotkania z osobami z najlepszych międzynarodowych uczelni biznesowych odpowiedzialnymi za nabór kandydatów

  czytaj więcej...

 • MBA25 - spotkanie ze szkołami biznesu

  MBA25 - zaprasza szczególne wydarzenie MBA, który umożliwi osobiste spotkanie z przedstawicielami najlepszych szkół biznesu w Europie m.in.: INSEAD, ESADE, tj. IESE i SDA Bocconi

  czytaj więcej...

 • Pomiar psychologiczny w biznesie - trendy i perspektywy

  Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, Hogan Assessment oraz Assessment Systems oraz zapraszają na bezpłatną konferencję adresowaną przede wszystkim do osób pracujących w działach HR oraz zajmujących się pomiarem psychologicznym w organizacjach biznesowych. Zachęcamy do przekazania informacji o konferencji znajomym oraz współpracownikom, którzy interesują się tematyką psychologii w biznesie.

  czytaj więcej...

 • free webinar - “Rational Managers vs Irrational Investors? Corporate Finance from the Behavioural

  We are pleased to invite you to a FREE WEBINAR, presented by Dr. Adam Golinski ,University of York. The webinar titled: “Rational Managers vs Irrational Investors? Corporate Finance from the Behavioural Finance Perspective.” The lecture is scheduled for February 7, at 5 p.m Book your place now for a Free Webinar !! Registration https://mbaoffice.clickwebinar.com/315175783/register

  czytaj więcej...

 • Zimowy MBA Weekend w Koźmińskim

  W pierwszy weekend lutego 2014 roku odbędzie się organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego spotkanie dla kandydatów na studia MBA. MBA Weekend jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, jak prowadzone są zajęcia w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

  czytaj więcej...

 • Brazil - rising global economic powerhouse?

  [email protected] with prof. Paulo Roberto Ferreira Along with the beginning of the new academic year we have launched the next series of [email protected] meetings! This time, especially for WUT BS Students and Alumni, the lecture titled "Brazil - rising global economic powerhouse?" will be given by prof. Paulo Roberto Ferreira - from ISE Business School Brasil, previously vice-president of a large chemical and petrochemical multinational company, responsible for the Latin America market. The meeting will take place at WUT Business School on Friday, 18th October at 5.00 pm. You are welcome!

  czytaj więcej...

 • [email protected] 18.10.2013

  Wraz z nowym rokiem akademickim Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej rusza z kolejnymi spotkaniami w ramach cyklu [email protected]! Tym razem, specjalnie dla Studentów oraz Absolwentów Szkoły Biznesu PW, wykład poprowadzi prof. Paulo Roberto Ferreira z ISE Business School Brasil. Spotkanie odbędzie się w piątek, 18 października o godz. 17:00, a jego tematem przewodnim będzie "Brazylia - rozwijająca się potęga gospodarcza".
   

  czytaj więcej...

 • Konferencja „Przewaga konkurencyjna dzisiaj i jutro” - 20.9.2013 - WSZ-POU

  20 września 2013 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania / Polish Open University przy ul. Domaniewskiej 37A w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Przewaga konkurencyjna dzisiaj i jutro. To już druga konferencja w ramach projektu „PODYPLOMOWA AKADEMIA MBA", podczas której autorzy najwyżej ocenionych prac MBA zaprezentują swoje osiągnięcia.

  czytaj więcej...

 • Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  Zapraszamy na kolejne edycje Targów Kariera w Finansach i Bankowości. Targów, które za każdym razem gromadzą pod jednym dachem największe firmy z regionu oraz ambitnych uczestników.

  Najbliższe edycje:
  14.09.2013 r. - Sheraton Krakow Hotel*****, ul. Powiśle 7
  12.10.2013 r. - The Westin Warsaw****, Al. Jana Pawła II 21

  WSTĘP BEZPŁATNY

   

  czytaj więcej...

 • MBA Day - WSB Chorzów 07.09.2013

  7 września 2013 r. (sobota) Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na MBA Day - dzień otwarty Programu MBA!

  czytaj więcej...

 • MBA Weekend 2013

  Akademia Leona Koźmińskiego organizuje w Warszawie kolejną edycję spotkania ze studiami MBA z cyklu MBA WEEKEND. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 roku.

  czytaj więcej...

 • Poznaj atmosferę zjazdów MBA

  Od 2013 r. w ofercie Grupy WSB znajduje się aż 8 programów Master of Business Administration. Zainteresowani studiami MBA mogą bezpłatnie wziąć udział w zajęciach otwartych w ramach MBA Day. To najlepsza okazja, aby poznać atmosferę zajęć, spotkać się z wykładowcami i porozmawiać z opiekunami Programu MBA.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie [email protected] 21.06.2013

  Z przyjemnością informujemy, że kolejnym gościem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w ramach cyklu [email protected] będzie Pan Krzysztof Kilian - Prezes Polskiej Grupy Energetycznej, polski polityk, znany i ceniony menedżer, były Minister Łączności. Podczas spotkania, które odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2013 o godz. 17 wygłosi wykład na temat: "Wyzwania w sektorze energetycznym".

  czytaj więcej...

 • Association of MBAs reakredytowało program Executive MBA POU

  Warszawa, 3 czerwca 2013 r. Association of MBAs - elitarne, międzynarodowe stowarzyszenie akredytujące programy MBA, instytucja zrzeszająca ponad 200 najlepszych uczelni biznesowych kształcących w zakresie studiów MBA, ponownie akredytowało program Executive MBA Polish Open University (POU). Jednocześnie POU jako pierwsza polska uczelnia uzyskała też akredytację nowego trybu Executive MBA wykorzystującego autorski
  e-learningowy system kształcenia POU.

  czytaj więcej...

 • WUT BS Open Lecture - The Global Economic Crisis and Leadership.

  Looking for MBA studies? The lecture is free, open to all, especially to our IMBA and EMBA candidates, who would like to have a sneak peek at the programme offered by WUT BS. WUT BS Open Lecture covers two major, up-to-date topics: The Global Economic Crisis and Leadership.

  czytaj więcej...

 • Słuchaczy MBA portret własny

  Skuteczny i profesjonalny lider zespołu, świetnie zorientowany w sytuacji na rynku. Dodajmy do tego - posiadający aktualną wiedzę i obeznany z nowoczesnymi metodami zarządzania, ciągle rozwijający swoje umiejętności. Oto charakterystyka menedżera na miarę dzisiejszych czasów.

  czytaj więcej...

 • OPEN HOUSE PROGRAMU EXECUTIVE MBA - 16.05.2013

  16 maja (czwartek) 2013 Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego po raz pierwszy w tym roku otworzy swoje drzwi przed zainteresowanymi udziałem w XVII edycji programu Executive MBA.

  czytaj więcej...

 • [email protected] 19 kwietnia 2013

  Zapraszamy na spotkanie z cyklu [email protected] organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Grzegorz Miecugow. Spotkanie obędzie się 19 kwietnia 2013 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.

  czytaj więcej...

 • IX Kongres MBA 17-19 maja 2013 w Krakowie

  Największe spotkanie środowiska MBA już w maju w Krakowie. W dniach 17-19 maja 2013 w Krakowie odbędzie się IX Międzynarodowy Kongres MBA, skupiający środowisko ponad 200 managerów z Polski i świata, organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
   

  czytaj więcej...

 • Indywidualne spotkania ACCESS MBA w Warszawie

  Indywidualne spotkania z osobami z najlepszych polskich i międzynarodowych uczelni biznesowych odpowiedzialnymi za nabór kandydatów.

  Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia 2013 roku, od 16:30 do 21:30 w hotelu Mamaison Hotel Le Regina

  czytaj więcej...

 • Studenci MBA z receptą na kryzys dla firm

  28 lutego 2013 roku w Polish Open University odbędzie się konferencja „Kryzys, a współczesne trendy w zarządzaniu". Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najlepsze prace dyplomowe studentów MBA z propozycjami strategicznych rozwiązań dla firm na czas kryzysu.
   

  czytaj więcej...

 • 9.3.2013 - Kraków - Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  Szukasz pracy w renomowanych firmach? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

  Targi Kariera w Finansach i Bankowości to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski.

  czytaj więcej...

 • [email protected] 11 stycznia 2013

  Zapraszamy na pierwsze w 2013 roku spotkanie z cyklu [email protected] organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Jan Krzysztof Bielecki - przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP. Spotkanie obędzie się 11 stycznia 2013 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej sala 300.
   

  czytaj więcej...

 • 19.01.2013 - Targi Kariera w Finansach i Bankowości

  19 stycznia 2013 roku odbędą się w Warszawie Targi Kariery w Finansach i Bankowości Careercon. Będzie to spotkanie specjalistów z branży finansowej z firmami, będącymi liderami tego sektora w Polsce. Finansista szukający nowego pracodawcy ma możliwość zapoznania się z ofertą i strategią rozwoju zaproszonych wystawców.

  czytaj więcej...

 • Startuje Forum Praktyki Gospodarczej

  Grupa Wyższych Szkół Bankowych dokłada wszelkich starań, aby ściśle współpracować z praktykami życia gospodarczego, a dzięki temu umożliwić nie tylko studentom, ale i sympatykom szkoły nawiązanie kontaktów z przedstawicielami świata biznesu.

  Tradycją stało się goszczenie w murach uczelni znanych polityków, ekonomistów i przedstawicieli życia publicznego. Uczelnia były wielokrotnie forum ważnych debat, dotyczących kluczowych dla Polski zagadnień, w których głos zabierało bardzo wielu przedstawicieli życia publicznego kraju i zagranicy.

  W ramach Forum Praktyki Gospodarczej odbywają się bezpłatne wykłady i seminaria prowadzone przez przedstawicieli znanych firm jak i świata nauki.

   

  czytaj więcej...

 • XII edycja Forum Praktyki Gospodarczej

  11 października 2012 r. Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza na cykl nieodpłatnych wykładów i zajęć pokazowych w ramach XII edycji Forum Praktyki Gospodarczej. Tegoroczna tematyka pt.: "Zbuduj swoją markę osobistą" kierowana jest do śląskich przedsiębiorców, osób zainteresowanych życiem  gospodarczym,  studentów i absolwentów,  osób  czynnych zawodowo, chcących poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne Univesity of Chicago Booth School of Business

  18 października 2012 roku odbędzie się spotkanie informacyjne programu Executive MBA University of Chicago Booth School of Business. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania uczelni, studiów oraz bezpośredniej rozmowy z absolwentami. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30, odbędzie się w hotelu Intercontinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49.

  Rejestracja on-line na spotkanie...

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania

  28 września 2012 (piątek) - Dzień Otwarty we Francuskim Instytucie Zarządzania w sercu Nowego Miasta przy ulicy Freta 20/24A w Warszawie.

  godz. 9.00-16.00
  • Spotkania informacyjne dla kandydatów do programu Executive MBA
  • Możliwość wizytacji zajęć

  godz. 17.00
  • Uroczyste wręczenie Dyplomów Master of Business Administration Francuskiego Instytutu Zarządzania
  • Warsztaty "Kariera albo życie? Czy rzeczywiście musimy wybierać?"

   

  czytaj więcej...

 • Dialog międzypokoleniowy, czyli o zarządzaniu firmą rodzinną

  W jaki sposób prowadzić firmę rodzinną, by pogodzić interesy członków rodziny? Jak neutralizować konflikty? Jak uregulować formę prawną firmy, aby sprawnie przejść przez proces sukcesji? To tylko niektóre z wątpliwości, z jakimi musi zmierzyć się firma rodzinna.

  czytaj więcej...

 • MBA Open House 2012 w Łodzi

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Uniwersytecie Łódzkim ma przyjemność zaprosić na spotkanie OPEN HOUSE Programu Studiów Executive MBA.

  Spotkanie Open House odbędzie się w dniu: 10 września br. (poniedziałek), w siedzibie PAM Center, ul. J. Matejki 22/26 ?(gmach Wydziału Zarządzania UŁ), sala 111 (I p.). Rozpoczęcie spotkania: godz. 17:00
   

  czytaj więcej...

 • MBA Open Day - WSH Wrocław 08.09.2012

  We invite you to take part in the Open Day of Master of Business Administration Program at the University of Business in Wroclaw.

  You can take part in multimedia presentation of our MBA program and consult all your inquiries with our helpful staff.

  czytaj więcej...

 • MBA Day - WSB Chorzów 08.09.2012

  Sprawdź, czy najwyższy stopień biznesowego wtajemniczenia jest dla Ciebie!

  8 września 2012 r. (sobota) Wyższa Szkola Bankowa w Chorzowie zaprasza na MBA Day - dzień otwarty Programu MBA!

  Jest to najlepsza okazja aby:

  • poznać atmosferę zajęć MBA,
  • uczestniczyć w przykładowych wykładach i szkoleniach.

  czytaj więcej...

 • MBA WEEKEND w ALK 2012

  Chcesz zobaczyć jak prowadzone są zajęcia na studiach MBA?

  Akademia Leona Koźmińskiego organizuje w Warszawie kolejną edycję spotkania ze studiami MBA z cyklu MBA WEEKEND. Spotkanie odbędzie się w dniach 8-9 września 2012 roku. 

  Jest nam miło poinformować że MBA Portal objął Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.

  Serdecznie zapraszamy
   

  czytaj więcej...

 • Executive MBA - zbiór międzynarodowych doświadczeń

  Od lat przedsiębiorstwa stają się organizacjami o coraz bardziej międzynarodowym charakterze, a prowadzenie interesów wymaga świadomości występowania globalnych możliwości i zagrożeń. Większość z nas zdaje sobie sprawę z istnienia różnic kulturowych, jednak nie każdy tą wiedzę wykorzystuje. Jednym z atutów dla słuchaczy rozpoczynających w październiku zajęcia 13. edycji Programu Executive MBA na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu jest jego międzynarodowość. Dzięki wieloletniej współpracy z partnerem Programu - Aalto University - oraz zagranicznym wykładowcom uczestnicy Programu mają okazję poznać najlepsze praktyki skutecznie wykorzystywane we współpracy międzynarodowej.

  czytaj więcej...

 • Dlaczego studia MBA?

  Studia Master of Business Administration są dla menedżerów okazją do uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy wyniesionej ze studiów i zdobytej w trakcie praktyki zawodowej. To również okazja do wymiany opinii oraz znakomity trening analitycznego myślenia

  czytaj więcej...

 • Tylko dla menedżerów, czyli o studiach MBA

  Studia Master of Business Administration wymagają od słuchacza dużych nakładów pracy i zaangażowania. Jednak przy tym dają szansę na awans, pomagają znaleźć inspirację, a także są okazją do wymiany doświadczeń.

  czytaj więcej...

 • Praktyka na pierwszym miejscu

  O przewadze studiów Master of Business Administration (MBA) nad innymi formami podnoszenia kwalifikacji świadczy przede wszystkim ich praktyczny charakter. Studia te wyposażają menedżera w niezbędne umiejętności do sprawnego i skutecznego zarządzania biznesem.

  czytaj więcej...

 • [email protected] 1.06.2012

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu [email protected] organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania będzie Andrzej Klesyk - Prezes PZU S.A, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP, a także jeden z pierwszych Polaków z dyplomem MBA Harvard Business School. Spotkanie obędzie się 1 czerwca 2012 roku o godz. 17:00 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  czytaj więcej...

 • MBA Day w WSB Wrocław 26.05.2012

  Wszystkich zainteresowanych programem MBA, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza MBA Day, który odbędzie się w sobotę, 26 maja 2012 roku. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w przykładowych zajęciach oraz porozmawiać z wykładowcami i absolwentami
   

  czytaj więcej...

 • Dzień Otwarty MBA - WSH Wrocław - 02.06.2012

  Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartym MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 22 w dniu 2 czerwca 2012 roku. W czasie spotkania  można będzie wziąć udział w zajęciach MBA, porozmawiać i zjeść lunch ze studentami i wykładowcami MBA, a także poczuć prawdziwą atmosferę, jaka towarzyszy tym studiom.

  czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 1 do: 50

  Najnowsze informacje związane ze studiami MBA w Polsce i na Świecie. Zaproszenia na spotkania, konferencje, seminaria oraz informacje o nadchodzących publikacjach prasowy.

  Media Społecznościowe

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl