opis programu

Studia Executive Master of Business Administration to elitarne studia podyplomowe, skierowane  do urzędników, przedsiębiorców, managerów, kadry kierowniczej różnego szczebla, a także pracowników skoncentrowanych na rozwoju osobistym i awansie zawodowym. Studia Executive MBA charakteryzują się innowacyjnym podejściem do zagadnień zarządzania i biznesu. To odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na poszerzanie kwalifikacji kadr, a tym samym doskonalenie procesów zarządzania i funkcjonowania organizacji. Postęp technologiczny, duża konkurencja wymagają ciągłego rozwoju i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku. 

Studia Executive MBA na UNS otrzymały najwyższą ocenę Institute for Executive Development - orgnanizacji opiniującej kursy i studia z zakresu Executive Educaction

Jesteśmy pierwszą uczelnią w Polsce, która spełniła zaawansowane wymagania jakościowe i dostała się do elitarnego grona członków EFQM 

RELACJA Z GRADUACJI - kliknij grafikę:

Dodatkowo studia Executive MBA: Coaching i mentoring jako jedyne w Polsce studia MBA posiadają akredytację programu wydaną przez European Mentoring and Coaching Council (EMCC) 
  European Mentoring and Coaching Council - Wikipedia

Studia Executive MBA ukierunkowane są na doskonalenie kompetencji menadżerskich i implementację nowoczesnego podejścia w kreowaniu modeli biznesowych.

Słuchacz studiów Executive MBA ma dodatkową możliwość wyboru jednego z profili studiów:

   

Szwajcarka akredytacja programu


Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych4518 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 3 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

październik 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Ostatnie komentarze

Magdalena Juszczak 19 sierpnia 2022

Jestem szczęśliwą uczestniczką programu, za mną I semestr.<br />Polecam studia te studia MBA, uczelnia kładzie duży nacisk na kształcenie praktyczne, ilość suchej teorii wykładanej na zajęciach oceniam na maksymalnie 20%. Wykładowcy doskonale poruszają się w zakresie prowadzonych zajęć. Pracownicy uczelni zawsze chętnie pomagają jeśli jest taka potrzeba. <br />Od 7 lat pracuje na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w spółce z zachodnim kapitałem, myślałam, że o zarządzaniu już niczego więcej się nie nauczę. Po tym pierwszym semestrze spokorniałam:) wiele nauki jeszcze przede mną. <br />Pozdrawiam i polecam!

Elżbieta Stocker 09 sierpnia 2022

Ukończyłam podyplomowe studia EMBA w Uczelni Nauk Społecznych.<br />To świetny program i polecam każdemu, kto chce odnieść sukces zakładając własny biznes.<br />Dzięki solidnej kadrze profesorskiej, interaktywnym sesjom i różnorodności doświadczeń zawodowych słuchaczy z mojej grupy odkryłam nowe perspektywy, niekonwencjonalne biznesowe rozwiązania i zbudowałam międzynarodową sieć kontaktów.

Tomasz Bracki 08 sierpnia 2022

Polecam UNS i program EMBA, dzięki któremu zdobyłem dużo praktycznej wiedzy i umiejętności. Poznałem wspaniałych ludzi <br />i mogłem liczyć na wsparcie oraz pomoc. Dziękuje wykładowcom <br />i kadrze administracyjnej za zaangażowanie i profesjonalne podejście na każdym etapie studiów. Serdecznie polecam


Napisz komentarz