opis programu

Studia Executive Master of Business Administration to elitarne studia podyplomowe, skierowane  do urzędników, przedsiębiorców, managerów, kadry kierowniczej różnego szczebla, a także pracowników skoncentrowanych na rozwoju osobistym i awansie zawodowym. Studia Executive MBA charakteryzują się innowacyjnym podejściem do zagadnień zarządzania i biznesu. To odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na poszerzanie kwalifikacji kadr, a tym samym doskonalenie procesów zarządzania i funkcjonowania organizacji. Postęp technologiczny, duża konkurencja wymagają ciągłego rozwoju i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku. 

Studia Executive MBA na UNS otrzymały najwyższą ocenę Institute for Executive Development - orgnanizacji opiniującej kursy i studia z zakresu Executive Educaction

Jesteśmy pierwszą uczelnią w Polsce, która spełniła zaawansowane wymagania jakościowe i dostała się do elitarnego grona członków EFQM 

Dodatkowo studia Executive MBA: Coaching i mentoring jako jedyne w Polsce studia MBA posiadają akredytację programu wydaną przez European Mentoring and Coaching Council (EMCC) 
  European Mentoring and Coaching Council - Wikipedia
Studia Executive MBA ukierunkowane są na doskonalenie kompetencji menadżerskich i implementację nowoczesnego podejścia w kreowaniu modeli biznesowych.

Słuchacz studiów Executive MBA ma dodatkową możliwość wyboru jednego z profili studiów:

   

Szwajcarka akredytacja programu

Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9350 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 3 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

maj 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Ostatnie komentarze

Maciej Jadczak 21 grudnia 2021

Szczerze polecam! Studiuje on-line i nie spodziewałem się, że zajęcia zdalne mogą być tak dobrze poprowadzone!<br />Po trzech (dwudniowych) odbytych zjazdach z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że uczelnia i wykładowcy przekroczyli zdecydowanie moje oczekiwania! Zobaczymy jak pójdzie dalej, egzamin z pierwszego wrażenia znany na 6+ :)


Napisz komentarz