opis programu

Studia Executive Master of Business Administration to elitarne studia podyplomowe, skierowane  do urzędników, przedsiębiorców, managerów, kadry kierowniczej różnego szczebla, a także pracowników skoncentrowanych na rozwoju osobistym i awansie zawodowym. Studia Executive MBA charakteryzują się innowacyjnym podejściem do zagadnień zarządzania i biznesu. To odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na poszerzanie kwalifikacji kadr, a tym samym doskonalenie procesów zarządzania i funkcjonowania organizacji. Postęp technologiczny, duża konkurencja wymagają ciągłego rozwoju i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku. 

Studia Executive MBA na UNS otrzymały najwyższą ocenę Institute for Executive Development - orgnanizacji opiniującej kursy i studia z zakresu Executive Educaction

Jesteśmy pierwszą uczelnią w Polsce, która spełniła zaawansowane wymagania jakościowe i dostała się do elitarnego grona członków EFQM 

RELACJA Z GRADUACJI - kliknij grafikę:Studia Executive MBA ukierunkowane są na doskonalenie kompetencji menadżerskich i implementację nowoczesnego podejścia w kreowaniu modeli biznesowych.

Słuchacz studiów Executive MBA ma dodatkową możliwość wyboru jednego z profili studiów:

   

Szwajcarka akredytacja programu


Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9596 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 5 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

marzec 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Marek Sapara 18 stycznia 2024

Uczelnię polecił mi znajomy. Prowadzę firmę produkcyjną (23 lata) i zatrudniam od 20 do 40 osób zależnie od ilości zleceń. Po pierwszym semestrze na tych studiach inaczej patrzę na realizację procesu produkcji, relacje z pracownikami oraz ogólne zarządzanie firmą. Zaczęliśmy również intensyfikacje działań marketingowych - co odbija się powoli na sprzedaży (Dziękuję Panu Michałowi Smagale - świetny wykładowca). Ogólnie przestaję powoli być szefem a zaczynam być liderem. <br />Organizacja samych studiów i realizacja zajęć stoją na najwyższym poziomie! Chciałbym, żeby kiedyś moja firma była tak poukładana jak ta uczelnia. <br />Pozdrawiam!

Agata T. 20 listopada 2023

Po ostatnim zjeździe wiem, ze MBA w UNS to był strzał w dziesiątkę! <br />Wzorowa organizacja, świetnie przygotowane same wykładowe no i osoby prowadzące to eksperci, od których można się uczyć prawdziwej praktyki.<br />Pozdrawiam Panią dr Irenę Kamińską-Radomską! Zajęcia przeprowadzone w Poznaniu to była światowa liga!<br />Polecam wszystkim którzy się wahają:) Ja miałam wątpliwości, a dziś wiem, że zainwestowałam w siebie i we własny rozwój u liderów!

Judyta Balcerek 04 czerwca 2023

Bardzo sie ciesze, że zdecydowałam się na studia własnie tutaj :) Wykładowcy z prawdziwego zdarzenia, duzo nauki, ale zdecydowanie warto, o to wlasnie chodzi :)


Napisz komentarz