opis programu

Studia Executive Master of Business Administration to elitarne studia podyplomowe, skierowane  do urzędników, przedsiębiorców, managerów, kadry kierowniczej różnego szczebla, a także pracowników skoncentrowanych na rozwoju osobistym i awansie zawodowym. Studia Executive MBA charakteryzują się innowacyjnym podejściem do zagadnień zarządzania i biznesu. To odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na poszerzanie kwalifikacji kadr, a tym samym doskonalenie procesów zarządzania i funkcjonowania organizacji. Postęp technologiczny, duża konkurencja wymagają ciągłego rozwoju i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku. 

Studia Executive MBA na UNS otrzymały najwyższą ocenę Institute for Executive Development - orgnanizacji opiniującej kursy i studia z zakresu Executive Educaction

Jesteśmy pierwszą uczelnią w Polsce, która spełniła zaawansowane wymagania jakościowe i dostała się do elitarnego grona członków EFQM 

RELACJA Z GRADUACJI - kliknij grafikę:

Dodatkowo studia Executive MBA: Coaching i mentoring jako jedyne w Polsce studia MBA posiadają akredytację programu wydaną przez European Mentoring and Coaching Council (EMCC) 
  European Mentoring and Coaching Council - Wikipedia

Studia Executive MBA ukierunkowane są na doskonalenie kompetencji menadżerskich i implementację nowoczesnego podejścia w kreowaniu modeli biznesowych.

Słuchacz studiów Executive MBA ma dodatkową możliwość wyboru jednego z profili studiów:

   

Szwajcarka akredytacja programu


Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9585 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 4 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

wrzesień 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Ostatnie komentarze

Judyta Balcerek 04 czerwca 2023

Bardzo sie ciesze, że zdecydowałam się na studia własnie tutaj :) Wykładowcy z prawdziwego zdarzenia, duzo nauki, ale zdecydowanie warto, o to wlasnie chodzi :)

Redaktor Naczelny 08 marca 2023

Rewelacyjne studia, byłem już na studiach EDBA na innej uczelni gdzie kosztowały one cztery razy tyle co moje obecne MBA na UNS. Powiem tyle, tam przepłaciłem! Poziom studiów MBA na tej uczelni jest szalony, prowadzą je wspaniali specjaliści, obsługa studenta na najwyższym poziomie! Zastanawiasz się? To już się nie zastanawiaj:) <br />Jestem niesamowicie zadowolony, pracuję w branży wydawniczej (gazeta informacyjna - tygodnik), po pierwszym semestrze oceniam, że na wszystkich zajęciach otrzymałem dawkę wiedzy, którą wykorzystam w swojej pracy. POLECAM!

Piotr 11 stycznia 2023

Potwierdzam, uczelnia nie jest nastawiona na wyciskanie pieniędzy! Wykładowcami są osoby z pierwszych stron gazet i TV, co najważniejsze reprezentują sobą mega poziom, fachowcy w swoich dziedzinach, Generał Pacek pozamiatał:) na tych studiach otrzymałem niesamowitą dawkę praktycznej wiedzy, jestem w połowie:) jedziemy dalej, UNS tak trzymać. <br />P.S.<br />Podziękowania dla Pani Prorektor Katarzyny, tak zorganizowanej osoby w swoim życiu nie poznałem! Pani Kasia reprezentuje najwyższą jakość organizacyjną! <br />P.S.2 <br />Kiedy nauczy nas Pani jak to się robi:)?


Napisz komentarz