graduacja absolwentów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z uroczystej graduacji absolwentów studiów Executive MBA realizowanych przez Uczelnię Nauk Społecznych. 

KLIKNIJ PONIŻSZY BANNER ABY OTWORZYĆ FILM

W dniu 25.06.2022r., w samo południe – w klimatycznej, industrialnej atmosferze, którą zapewnił Artkombinat Scena Monopolis, miało miejsce uroczyste rozdanie świadectw ukończenia pierwszej międzynarodowej edycji studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration.

Podczas uroczystości obecne były Władze Uczelni Nauk Społecznych:

  • Rektor – dr Piotr Domżał
  • Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju, zastępca Rektora – dr Agnieszka Szpak
  • Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia – dr Paweł Ciołkiewicz
  • Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej – dr Hubert Paluch
  • Prorektor ds. Studiów MBA – mgr Katarzyna Karkoszka-Jurczyk
  • Prorektor ds. Filii w Nowym Targu – mgr Anetta Supel

Uroczystość otworzył hymn akademicki Gaudeamus Igitur.

W pierwszej części uroczystości przemawiali:  Rektor UNS – doktor Piotr Domżał oraz szwajcarski Partner Zarządzający Z Way to Excellence - doktor Ralph Zurcher.

Po wystąpieniach nastąpił kulminacyjny moment wydarzenia – uroczyste wręczenie świadectw absolwentom studiów Executive Master of Business Administration. Świadectwa wręczał osobiście Rektor UNS.

Po wręczeniu świadectw słowa podziękowania wygłosili przedstawiciele absolwentów:

  • Pani Bożena Andrys
  • Pan Cezary Górecki

Wystąpienie absolwentów zamknęło część oficjalną uroczystości i na scenie pojawili się Bartek Mielniczek oraz Marcel Szytenchelm, którzy opowiedzieli o Łodzi oraz jej związkach z przedsiębiorczością. Bez wątpienia udało im się przekonać wszystkich, że warto odwiedzać Łódź i odkrywać jej tajemnice.

Uroczystość zamknęło wystąpienie Rektora UNS - doktora Piotra Domżała skierowane do obecnych i przyszłych liderów świata biznesu, kultury, sportu, nauki i organizacji non-profit.

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego podrzucenia biretów Rozmowy przy kawie, zdjęcia i spotkania zakończyły tę niepowtarzalną i pełną emocji uroczystość.

Dziękujemy wszystkim absolwentom, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tego wydarzenia.

Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9548 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 4 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

styczeń 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Ostatnie komentarze

Zbigniew Bartosz 07 października 2022

W tym tygodniu zaczynam drugi semestr, rewelacyjna uczelnia i studia MBA, stosunek cena/jakość nie do pobicia! Jestem bardzo zadowolony, zaczynam już przygotowywać pracę zaliczeniową na koniec studiów, mogłem dostosować temat pracy do mojego obszaru zawodowego. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Magdalena Juszczak 19 sierpnia 2022

Jestem szczęśliwą uczestniczką programu, za mną I semestr.<br />Polecam studia te studia MBA, uczelnia kładzie duży nacisk na kształcenie praktyczne, ilość suchej teorii wykładanej na zajęciach oceniam na maksymalnie 20%. Wykładowcy doskonale poruszają się w zakresie prowadzonych zajęć. Pracownicy uczelni zawsze chętnie pomagają jeśli jest taka potrzeba. <br />Od 7 lat pracuje na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w spółce z zachodnim kapitałem, myślałam, że o zarządzaniu już niczego więcej się nie nauczę. Po tym pierwszym semestrze spokorniałam:) wiele nauki jeszcze przede mną. <br />Pozdrawiam i polecam!

Elżbieta Stocker 09 sierpnia 2022

Ukończyłam podyplomowe studia EMBA w Uczelni Nauk Społecznych.<br />To świetny program i polecam każdemu, kto chce odnieść sukces zakładając własny biznes.<br />Dzięki solidnej kadrze profesorskiej, interaktywnym sesjom i różnorodności doświadczeń zawodowych słuchaczy z mojej grupy odkryłam nowe perspektywy, niekonwencjonalne biznesowe rozwiązania i zbudowałam międzynarodową sieć kontaktów.


Napisz komentarz