graduacja absolwentów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z uroczystej graduacji absolwentów studiów Executive MBA realizowanych przez Uczelnię Nauk Społecznych. 

KLIKNIJ PONIŻSZY BANNER ABY OTWORZYĆ FILM

W dniu 25.06.2022r., w samo południe – w klimatycznej, industrialnej atmosferze, którą zapewnił Artkombinat Scena Monopolis, miało miejsce uroczyste rozdanie świadectw ukończenia pierwszej międzynarodowej edycji studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration.

Podczas uroczystości obecne były Władze Uczelni Nauk Społecznych:

  • Rektor – dr Piotr Domżał
  • Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju, zastępca Rektora – dr Agnieszka Szpak
  • Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia – dr Paweł Ciołkiewicz
  • Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej – dr Hubert Paluch
  • Prorektor ds. Studiów MBA – mgr Katarzyna Karkoszka-Jurczyk
  • Prorektor ds. Filii w Nowym Targu – mgr Anetta Supel

Uroczystość otworzył hymn akademicki Gaudeamus Igitur.

W pierwszej części uroczystości przemawiali:  Rektor UNS – doktor Piotr Domżał oraz szwajcarski Partner Zarządzający Z Way to Excellence AG - doktor Ralph Zurcher.

Po wystąpieniach nastąpił kulminacyjny moment wydarzenia – uroczyste wręczenie świadectw absolwentom studiów Executive Master of Business Administration. Świadectwa wręczał osobiście Rektor UNS.

Po wręczeniu świadectw słowa podziękowania wygłosili przedstawiciele absolwentów:

  • Pani Bożena Andrys
  • Pan Cezary Górecki

Wystąpienie absolwentów zamknęło część oficjalną uroczystości i na scenie pojawili się Bartek Mielniczek oraz Marcel Szytenchelm, którzy opowiedzieli o Łodzi oraz jej związkach z przedsiębiorczością. Bez wątpienia udało im się przekonać wszystkich, że warto odwiedzać Łódź i odkrywać jej tajemnice.

Uroczystość zamknęło wystąpienie Rektora UNS - doktora Piotra Domżała skierowane do obecnych i przyszłych liderów świata biznesu, kultury, sportu, nauki i organizacji non-profit.

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego podrzucenia biretów Rozmowy przy kawie, zdjęcia i spotkania zakończyły tę niepowtarzalną i pełną emocji uroczystość.

Dziękujemy wszystkim absolwentom, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tego wydarzenia.

Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9598 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 3 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

maj 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Marek Sapara 18 stycznia 2024

Uczelnię polecił mi znajomy. Prowadzę firmę produkcyjną (23 lata) i zatrudniam od 20 do 40 osób zależnie od ilości zleceń. Po pierwszym semestrze na tych studiach inaczej patrzę na realizację procesu produkcji, relacje z pracownikami oraz ogólne zarządzanie firmą. Zaczęliśmy również intensyfikacje działań marketingowych - co odbija się powoli na sprzedaży (Dziękuję Panu Michałowi Smagale - świetny wykładowca). Ogólnie przestaję powoli być szefem a zaczynam być liderem. <br />Organizacja samych studiów i realizacja zajęć stoją na najwyższym poziomie! Chciałbym, żeby kiedyś moja firma była tak poukładana jak ta uczelnia. <br />Pozdrawiam!

Agata T. 20 listopada 2023

Po ostatnim zjeździe wiem, ze MBA w UNS to był strzał w dziesiątkę! <br />Wzorowa organizacja, świetnie przygotowane same wykładowe no i osoby prowadzące to eksperci, od których można się uczyć prawdziwej praktyki.<br />Pozdrawiam Panią dr Irenę Kamińską-Radomską! Zajęcia przeprowadzone w Poznaniu to była światowa liga!<br />Polecam wszystkim którzy się wahają:) Ja miałam wątpliwości, a dziś wiem, że zainwestowałam w siebie i we własny rozwój u liderów!

Judyta Balcerek 04 czerwca 2023

Bardzo sie ciesze, że zdecydowałam się na studia własnie tutaj :) Wykładowcy z prawdziwego zdarzenia, duzo nauki, ale zdecydowanie warto, o to wlasnie chodzi :)


Napisz komentarz