graduacja absolwentów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z uroczystej graduacji absolwentów studiów Executive MBA realizowanych przez Uczelnię Nauk Społecznych. 

KLIKNIJ PONIŻSZY BANNER ABY OTWORZYĆ FILM

W dniu 25.06.2022r., w samo południe – w klimatycznej, industrialnej atmosferze, którą zapewnił Artkombinat Scena Monopolis, miało miejsce uroczyste rozdanie świadectw ukończenia pierwszej międzynarodowej edycji studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration.

Podczas uroczystości obecne były Władze Uczelni Nauk Społecznych:

  • Rektor – dr Piotr Domżał
  • Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju, zastępca Rektora – dr Agnieszka Szpak
  • Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia – dr Paweł Ciołkiewicz
  • Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej – dr Hubert Paluch
  • Prorektor ds. Studiów MBA – mgr Katarzyna Karkoszka-Jurczyk
  • Prorektor ds. Filii w Nowym Targu – mgr Anetta Supel

Uroczystość otworzył hymn akademicki Gaudeamus Igitur.

W pierwszej części uroczystości przemawiali:  Rektor UNS – doktor Piotr Domżał oraz szwajcarski Partner Zarządzający Z Way to Excellence - doktor Ralph Zurcher.

Po wystąpieniach nastąpił kulminacyjny moment wydarzenia – uroczyste wręczenie świadectw absolwentom studiów Executive Master of Business Administration. Świadectwa wręczał osobiście Rektor UNS.

Po wręczeniu świadectw słowa podziękowania wygłosili przedstawiciele absolwentów:

  • Pani Bożena Andrys
  • Pan Cezary Górecki

Wystąpienie absolwentów zamknęło część oficjalną uroczystości i na scenie pojawili się Bartek Mielniczek oraz Marcel Szytenchelm, którzy opowiedzieli o Łodzi oraz jej związkach z przedsiębiorczością. Bez wątpienia udało im się przekonać wszystkich, że warto odwiedzać Łódź i odkrywać jej tajemnice.

Uroczystość zamknęło wystąpienie Rektora UNS - doktora Piotra Domżała skierowane do obecnych i przyszłych liderów świata biznesu, kultury, sportu, nauki i organizacji non-profit.

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego podrzucenia biretów Rozmowy przy kawie, zdjęcia i spotkania zakończyły tę niepowtarzalną i pełną emocji uroczystość.

Dziękujemy wszystkim absolwentom, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tego wydarzenia.

Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9591 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 4 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ostatnie komentarze

Agata T. 2 tygodni temu

Po ostatnim zjeździe wiem, ze MBA w UNS to był strzał w dziesiątkę! <br />Wzorowa organizacja, świetnie przygotowane same wykładowe no i osoby prowadzące to eksperci, od których można się uczyć prawdziwej praktyki.<br />Pozdrawiam Panią dr Irenę Kamińską-Radomską! Zajęcia przeprowadzone w Poznaniu to była światowa liga!<br />Polecam wszystkim którzy się wahają:) Ja miałam wątpliwości, a dziś wiem, że zainwestowałam w siebie i we własny rozwój u liderów!

Judyta Balcerek 04 czerwca 2023

Bardzo sie ciesze, że zdecydowałam się na studia własnie tutaj :) Wykładowcy z prawdziwego zdarzenia, duzo nauki, ale zdecydowanie warto, o to wlasnie chodzi :)

Redaktor Naczelny 08 marca 2023

Rewelacyjne studia, byłem już na studiach EDBA na innej uczelni gdzie kosztowały one cztery razy tyle co moje obecne MBA na UNS. Powiem tyle, tam przepłaciłem! Poziom studiów MBA na tej uczelni jest szalony, prowadzą je wspaniali specjaliści, obsługa studenta na najwyższym poziomie! Zastanawiasz się? To już się nie zastanawiaj:) <br />Jestem niesamowicie zadowolony, pracuję w branży wydawniczej (gazeta informacyjna - tygodnik), po pierwszym semestrze oceniam, że na wszystkich zajęciach otrzymałem dawkę wiedzy, którą wykorzystam w swojej pracy. POLECAM!


Napisz komentarz