Komentarze

Zbigniew Bartosz 07 października 2022 / Odpisz

W tym tygodniu zaczynam drugi semestr, rewelacyjna uczelnia i studia MBA, stosunek cena/jakość nie do pobicia! Jestem bardzo zadowolony, zaczynam już przygotowywać pracę zaliczeniową na koniec studiów, mogłem dostosować temat pracy do mojego obszaru zawodowego. Polecam wszystkim niezdecydowanym!


Magdalena Juszczak 19 sierpnia 2022 / Odpisz

Jestem szczęśliwą uczestniczką programu, za mną I semestr.
Polecam studia te studia MBA, uczelnia kładzie duży nacisk na kształcenie praktyczne, ilość suchej teorii wykładanej na zajęciach oceniam na maksymalnie 20%. Wykładowcy doskonale poruszają się w zakresie prowadzonych zajęć. Pracownicy uczelni zawsze chętnie pomagają jeśli jest taka potrzeba.
Od 7 lat pracuje na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w spółce z zachodnim kapitałem, myślałam, że o zarządzaniu już niczego więcej się nie nauczę. Po tym pierwszym semestrze spokorniałam:) wiele nauki jeszcze przede mną.
Pozdrawiam i polecam!


Elżbieta Stocker 09 sierpnia 2022 / Odpisz

Ukończyłam podyplomowe studia EMBA w Uczelni Nauk Społecznych.
To świetny program i polecam każdemu, kto chce odnieść sukces zakładając własny biznes.
Dzięki solidnej kadrze profesorskiej, interaktywnym sesjom i różnorodności doświadczeń zawodowych słuchaczy z mojej grupy odkryłam nowe perspektywy, niekonwencjonalne biznesowe rozwiązania i zbudowałam międzynarodową sieć kontaktów.


Tomasz Bracki 08 sierpnia 2022 / Odpisz

Polecam UNS i program EMBA, dzięki któremu zdobyłem dużo praktycznej wiedzy i umiejętności. Poznałem wspaniałych ludzi
i mogłem liczyć na wsparcie oraz pomoc. Dziękuje wykładowcom
i kadrze administracyjnej za zaangażowanie i profesjonalne podejście na każdym etapie studiów. Serdecznie polecam


Prorektor 27 lipca 2022 / Odpisz

Dziękujemy za miłe słowa!
Przypominamy, że rekrutacja na semestr zimowy 2022/2023 jeszcze trwa!


Barbara Szyda 21 lipca 2022 / Odpisz

Studiowałam podyplomowo Master of Business Administration. To jak ta uczelnia podchodzi do studenta przekracza najśmielsze oczekiwania. Wszystko wiedziałam z odpowiednim wyprzedzeniem, platforma na której otrzymywałam materiały po zajęciach jest czytelna i na bieżąco uzupełniania. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu ludzi, którzy tam pracują. Dziękuję i zapewniam, że to nie koniec mojej edukacji z Wami! Polecam serdecznie wszystkim, którzy się wahają!


Aleksander Arabadźić 07 lipca 2022 / Odpisz

Z przyjemnością polecę studia. Ciekawy program, dobra kadra i grupa praktyków. Ukończyłem osobiście więc wiem, że warto!


Piotr 01 lipca 2022 / Odpisz

Skończyłem MBA w UNS dyplom odebrałem w ubiegłą sobotę, jestem zachwycony i polecam. Wyznaję zasadę lifelong learning i to nie moje pierwsze studia podyplomowe. Mam za sobą dwie uczelnie państwowe i obecnie :) 3 prywatne. Przyznam, że nigdy nie spotkałem się żeby tak kompetentnie (i szybko) podchodziło się do potrzeb i problemów studenta. Po 15 minutach od rozpoczęcia zajęć widać, że każdy z prowadzących to praktyk twardo związany z biznesem. Szczerze polecam. Oczywiście jest to moja subiektywna ocena ale oparta na dużym doświadczeniu:)


Wiola - CEO 28 marca 2022 / Odpisz

Ja polecam, świetna kadra, praktycy których na codzień obserwuje na LinkedIn. Masa praktycznej wiedzy, jestem zadowolona. Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny, każda wydana złotówka zwraca się razy 10


Uczelnia Nauk Społecznych 24 marca 2022 / Odpisz

Dziękujemy za opinię:)
Przypominamy, że trwa rekrutacja na semestr letni!
Ostatnie wolne miejsca


Maciej Jadczak 21 grudnia 2021 / Odpisz

Szczerze polecam! Studiuje on-line i nie spodziewałem się, że zajęcia zdalne mogą być tak dobrze poprowadzone!
Po trzech (dwudniowych) odbytych zjazdach z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że uczelnia i wykładowcy przekroczyli zdecydowanie moje oczekiwania! Zobaczymy jak pójdzie dalej, egzamin z pierwszego wrażenia znany na 6+ :)Wyślij komentarz

Dodaj swój komentarz


Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9565 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 4 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

marzec 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
;