Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej po raz czwarty otrzymała re-akredytację EPAS

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej po raz czwarty otrzymała re-akredytację EPAS

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej już po raz czwarty otrzymała prestiżową re-akredytację EPAS (European Programme Accreditation System) dla programu Executive MBA. Akredytacja EPAS, nadawana przez European Foundation for Management Development z siedzibą w Brukseli, jest potwierdzeniem międzynarodowych standardów realizacji programu MBA wymaganych na globalnym rynku kształcenia menedżerskiego. Szkoła posiada akredytację nieprzerwanie od 2006 roku.

Akredytacja EPAS jest wyznacznikiem wysokiej internacjonalizacji programu, satysfakcji absolwentów, silnej współpracy z biznesem oraz rozpoznawalności, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.  Podkreśla również uznanie dla kadry naukowej i jej sposobu przekazywania wiedzy.

Cieszymy się, że Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej została po raz kolejny doceniona przez EFMD. Dzięki otrzymaniu Akredytacji znaleźliśmy się w prestiżowym gronie 82 odznaczonych instytucji na świecie. W Polsce wyróżnieniem poszczycić się mogą jedynie 3 uczelnie- mówi prof. Olaf Żylicz, Dyrektor Szkoły Biznesu PW. 

Serdecznie gratulujemy reakredytacji, która jest potwierdzniem wysokiej jakości oraz standardów uczenia oferowanych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl