Studenci Franklin MBA najlepsi w międzynarodowej symulacji biznesowej

Zespół złożony ze studentów Franklin University MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu zajął pierwsze miejsce w kolejnej edycji prestiżowych zawodów GLO-BUS.

Studenci z Wrocławia pokonali 491 drużyn z 51 college'ów i uniwersytetów na całym świecie i osiągnęli maksymalny możliwy do uzyskania wynik.

GLO-BUS to dostępna na całym świecie symulacja biznesowa stworzona przez korporację McGraw-Hill w celu rozwijania wśród kadry menedżerskiej praktycznych umiejętności z zakresu strategii i zarządzania w biznesie. Symulacja, w całości rozgrywana online, polega na zespołowym tworzeniu strategii dla firm i ich bezpośrednim starciu z biznesami stworzonymi przez inne zespoły. Każda drużyna podejmuje szereg decyzji strategicznych, które bezpośrednio przekładają się na wynik wirtualnej firmy i następnie są weryfikowane w stworzonych przez symulację, ale odzwierciedlających realne, biznesowych i rynkowych warunkach.

Program Franklin Univiersity MBA (FUMBA) został uruchomiony we Wrocławiu w roku akademickim 2009/2010. Od samego początku realizowany jest w ścisłej współpracy z partnerem amerykańskim - Franklin Univeristy z Columbus w Ohio. Jego słuchaczami mogą zostać osoby posiadające znajomość języka angielskiego, dyplom ukończenia studiów wyższych oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym.

Więcej informacji...


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl