Spotkanie dziekanów EMFD 2020

Spotkanie dziekanów EMFD 2020

W dniach 13-14 lutego 2020 roku w Mediolanie odbyło się spotkanie dziekanów i dyrektorów szkół biznesu, członków EFMD. W konferencji udział wzięło ponad 350 przedstawicieli szkół biznesu z całego świata. Tematem przewodnim było zarządzanie wpływem (Managing Impact).

Zarządzanie wpływem stało się kluczową kwestią dla szkół biznesu na całym świecie, nie tylko ze względu na ich rolę w kształtowaniu liderów przyszłości, ale także ze względu na konieczność transformacji, która radykalnie zmieniła oczekiwania interesariuszy. Konferencja EFMD 2020 dla dziekanów i dyrektorów generalnych miała na celu zbadanie, w jaki sposób wpływ ten kształtują dziś liderzy szkół biznesu, aby rozwikłać różnorodne aspekty wpływu. Konferencja zachęciła do otwartych i kreatywnych rozmów między głównymi mówcami i uczestnikami w kilku wątkach środowiskowych. W czasie konferencji wszystkie inne ważne aspekty zostały omówione podczas serii równoległych warsztatów. Konferencja zakończyła się przemową Vittorio Colao, który przedstawił swoje doświadczenie w kluczowych rolach przywódczych, aby wyjaśnić ścieżki ewolucyjne, którymi szkoły biznesu powinny iść, aby zabezpieczyć swój wpływ na przyszłe pokolenia.

Konferencja była sponsorowana przez strategicznego partnera EFMD - Graduate Management Admission Council (GMAC).

Następna konferencja dziekanów i dyrektorów szkół biznesu odbędzie się w Madrycie w IE Business School, 4-5 lutego 2021 r.


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl