Ruszyły Internetowe Targi MBA 2014!

Ruszyły Internetowe Targi MBA 2014!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pensję? Marzysz o zarobkach przekraczających 10 000 zł? Nie przegap Internetowych Targów MBA!

Studia MBA to studia eksperckie, na który decydują się najczęściej osoby posiadające sporą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Ten typ studiów oferuje praktyczne zajęcia prowadzone przez menadżerów. Poprzez naukę rozwiązywania konkretnych biznesowych problemów, studia MBA stają się przepustką do najwyższych stanowisk kierowniczych.

Na studiach MBA kładzie się nacisk na poszerzanie wiedzy kandydatów z zakresu zarządzania, zarówno zespołem jak i projektami. Jak pokazują nadania, dzięki ukończonym studiom MBA ich absolwenci dostają przynajmniej 30% podwyżki.

Dla wszystkich osób, które szukają idealnej uczelni, na której rozpoczną studia MBA, jak i dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad tym, czy taki typ studiów to propozycja dla nich, przygotowaliśmy Internetowe Targi MBA. Dzięki nim w jednym miejscu możesz zapoznać się z ofertami uczelni z całego kraju, poznasz programy nauczania i zasady rekrutacji.

Targi uzupełnione są o bogaty zbiór tekstów i poradników dotyczących studiów MBA. Przyszli studenci dowiedzą się do kogo właściwie adresowane są studia MBA, jak wygląda rekrutacja i w jaki sposób można uzyskać dofinansowanie do tego typu studiów.

Internetowe Targi MBA znajdziesz na stronie: targimba.gazeta.pl

Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl