Re-akredytacja AMBA dla programu Executive MBA@UW

Re-akredytacja AMBA dla programu Executive MBA@UW

W dniach 13-15 maja 2019 w Stambule odbyła się konferencja szkół MBA akredytowanych przez AMBA (Association of MBAs), w czasie której Program Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim ponownie otrzymał oficjalne dokumenty akredytacyjne. Została w ten sposób po raz kolejny potwierdzona wysoka jakość i skuteczność Programu realizowanego od 1991 roku przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW.

Akredytacja AMBA to bardzo ważny i wyróżniający dokument dla każdej szkoły biznesu, która prowadzi studia MBA.

WARTOŚĆ AKREDYTACJI AMBA

Akredytacja AMBA przyznawana jest najlepszym programom międzynarodowym i oznacza najwyższy standard osiągnięć w edukacji podyplomowej. Dla studentów, szkół biznesu, absolwentów i pracodawców od ponad 50 lat pozostaje on ZŁOTYM STANDARDEM.

DLA STUDENTÓW: AKREDYTACJA AMBA JEST GWARANCJĄ JAKOŚCI

Decyzja o rozpoczęciu studiów MBA stanowi poważne zobowiązanie pod względem czasu, wysiłku i pieniędzy. Na niezwykle nasyconym rynku edukacyjnym nasza akredytacja dostarcza wiarygodną listę starannie przetestowanych programów i zapewnia, że ??inwestycje studentów są nagradzane najlepszą dostępną edukacją biznesową i że z pewnością podjęte studia będą miały widoczny wpływ na ścieżkę kariery każdej osoby kończącej studia akredytowane przez AMBA.

PRACODAWCY: POZYSKUJĄ BIZNESOWYCH LIDERÓW

Pracodawcy, którzy chcą przyciągnąć najlepszych menedżerów i przyszłych liderów biznesu, wiedzą, że absolwenci programów akredytowanych przez AMBA otrzymują wykształcenie menedżerskie najwyższej jakości. Widniejący w CV tytuł Master of Business Administration przyznany przez uczelnię, która ma akredytację AMBA, ma dla pracodawców o wiele większe znaczenie, niż dyplom bez akredytacji.

SZKOŁY BIZNESOWE: WIARYGODNOŚĆ I STATUS MIĘDZYNARODOWY

Akredytacja daje szkołom biznesu uznanie na całym świecie. Na świecie są tysiące szkół serwujących programy MBA, ale tylko niewielki procent może uzyskać akredytację, jeśli zostanie poddany ocenie AMBA.

DLA ABSOLWENTÓW: SIEĆ POWIĄZAŃ Z OSOBAMI Z NAJLEPSZYCH GLOBALNYCH PROGRAMÓW MBA I EMBA

Nasi Absolwenci zajmują wysokie stanowiska we wszystkich sektorach gospodarki. Każdy Absolwent akredytowanych studiów EMBA może zostać członkiem AMBA. Członkostwo to oznacza, że ??absolwenci MBA mogą ze sobą współpracować na arenie międzynarodowej, wiedząc, że łączą się z osobami z równie wysoko ocenianych programów. Członkowie AMBA mogą liczyć ze strony organizacji na doradztwo i wsparcie zawodowe, dostęp do portalu pracy, eventów na żywo oraz na dostęp do najnowszych badań i raportów.

W imieniu Zespołu MBA Portal serdecznie gratulujemy. 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl