Przestrzeń konferencyjno-coworkingowa dla studentów MBA i absolwentów SGH

Przestrzeń konferencyjno-coworkingowa dla studentów MBA i absolwentów SGH

W budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, dzięki zagospodarowaniu dawnej pracowni komputerowej, powstała specjalna przestrzeń pracy wspólnej i spotkań przeznaczona dla studentów programów MBA oraz absolwentów SGH. 

Nowo powstałe miejsce jest podzielone na dwie części: szkoleniowo-konferencyjną, w której znajduje się duży stół konferencyjny wraz z oprzyrządowaniem do prezentacji multimedialnych, oraz wypoczynkową – wyposażoną w kanapy i stoliki, z dostępem do pomieszczenia socjalnego, w którym można przygotować kawę lub herbatę.

Udostępniona przestrzeń spełnia dwie ważne role. Po pierwsze jest strefą dla studentów MBA, którzy potrzebują komfortowego miejsca do coworkingu oraz spędzania czasu w przerwach między wymagającymi skupienia, intensywnymi zajęciami, które – w przypadku wszystkich programów MBA SGH – odbywają się w budynku C przy al. Niepodległości 128.

Drugim zastosowaniem strefy będzie lokalowe wsparcie warsztatów, spotkań i konferencji organizowanych cyklicznie przez Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami, a także możliwość jej udostępnienia dla inicjatyw podejmowanych przez samych absolwentów – wyjaśnia kanclerz SGH dr Marcin Dąbrowski. Ważną inwestycją było zapewnienie przestrzeni odpowiedniej wentylacji, której wcześniej brakowało. Obecnie warunki korzystania z tego miejsca są jak najbardziej komfortowe – dodaje. 

Dostęp do strefy jest otwarty dla wszystkich studentów programów MBA oraz absolwentów SGH, planujących działania warsztatowe lub konferencyjno-szkoleniowe.

Czytaj więcej...

Źródło i zdjęcia: Gazeta SGH 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl