Nowy zagraniczny partner programu Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Nowy zagraniczny partner programu Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bankowa podpisała wiosną umowę ze Swiss Business School. Tym samym program Executive MBA zyskał nowego partnera, a dzięki tej współpracy do grona wykładowców dołączyli eksperci ze Szwajcarii. Uczestnicy spotkają na zajęciach między innymi Dana Ravicka Fialę, wykładowcę na takich uczelniach jak SBS, University of New York oraz Chapman University (California, USA) prowadzonym we współpracy z Anglo-American University w Pradze.

„Zależało nam na współpracy z partnerem, który tak jak Wyższa Szkoła Bankowa ceni praktykę i międzynarodową perspektywę. Swiss Business School to uczelnia, która dba również o jakość studiów, czego wyrazem są przyznane jej akredytacje – ACBSP czy IACBE” – mówi dyrektor programu Executive MBA, Aleksandra Charyna.

SBS kładzie szczególny nacisk na przygotowanie studentów do kariery w biznesie międzynarodowym. Wpisuje się to w wizję studiów prowadzonych w WSB w Poznaniu już od ponad 20 lat. Program Executive MBA w WSB to pełnowymiarowe, dwuletnie studia dla menedżerów realizowane w języku angielskim. Zajęcia z wykładowcami pochodzącymi ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii czy Kanady, a także z wybitnymi praktykami biznesu z rynku polskiego, dają uczestnikom studiów szerokie spojrzenie na biznes w wymiarze globalnym.

„Studia Executive MBA przygotowane dzięki współpracy WSB i SBS to innowacyjny program koncentrujący się wokół przywództwa, zrównoważonego rozwoju i strategii. Uczestnicy programu rozwiną umiejętności niezbędne w międzynarodowym środowisku biznesowym”, podkreśla dr Bert Wolfs, dziekan Swiss Business School.

Więcej informacji o programie można znaleźć na www.studiamba.wsb.pl.

Źródło: informacja prasowa


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl