Nowe studia MBA z zakresu ochrony zdrowia

Nowe studia MBA z zakresu ochrony zdrowia

24 stycznia 2017 roku w siedzibie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyła się konferencja prasowa poświęcona prezentacji programu MBA w ochronie zdrowia prowadzonego przez Warszawski Uniwersytet Medyczny i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Studia SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia to pierwsze w Polsce tego typu studia prowadzone wspólnie przez uczelnię medyczną i ekonomiczną. Połączenie wiedzy z zakresu ochrony zdrowia oraz zarządzania, a także wieloletniej praktyki w prowadzeniu studiów MBA będzie stanowić o wysokiej wartości tych studiów. Studia są skierowane do menedżerów ochrony zdrowia, osób pracujących w administracji publicznej w obszarze ochrony zdrowia oraz właścicieli, kardy zarządzającej przedsiębiorstw działających w ochronie zdrowia i sektorze farmaceutycznym.

Charakterystyka studiów MBA

Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców i praktyków reprezentujących obie renomowane uczelnie, prezesów firm farmaceutycznych i innych ekspertów wyznaczających współczesne trendy w zarządzaniu ochroną zdrowia. Dzielenie się doświadczeniem zawodowym, analiza przypadków biznesowych, gotowe rozwiązania problemów strategicznych, umiejętności i kompetencje menedżerskie – to najcenniejsze wartości, które umożliwią słuchaczom studiów z powodzeniem prosperować w sektorze ochrony zdrowia.

Plan studiów przewiduje ponad 20 przedmiotów, które przygotują studentów do sprawnego zarządzania podmiotami leczniczymi.

Po ukończeniu studiów absolwent otrzymuje dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl