Nowa forma finansowania studiów MBA

Nowa forma finansowania studiów MBA

W ostatnich dniach pojawiła się na rynku nowa forma dofinansowania studiów MBA. Alior Bank wraz z PZU poszerzył swoją ofertę o nowy kredyt na studia MBA o nazwie TOP MBA. Jest on oferowany dla tych, którzy dostali się na najlepsze studia MBA.

Kredyt TOP MBA jest przeznaczony dla osób które ukończyły 21 lat, są obywatelami Polski oraz dostały się na najlepsze studia MBA na świecie i.e. studia z pierwszej 10tki Financial Times czyli programy prowadzone przez takie uczelnie jak: Harvard Business School, Stanford Graduate School of Business, University of Pennsylvania: Wharton, London Business School, Columbia Business School, Insead, Iese Business School, Hong Kong UST Business School, MIT: Sloan, University of Chicago: Booth.

Jak podaje Alior Bank kwota kredytu może wynieść pomiędzy 50 a 650 tys. złotych. Okres spłaty kredytu może być dostosowany do możliwości osoby korzystającej z tej formy dofinansowania i wynosi maksymalnie 240 miesięcy. Do uruchomienia kredytu potrzeba spełnić minimum formalności. Kredyt oferowany jest wspólnie z PZU, które ubezpiecza ryzyko spłaty kredytu.

Jak podkreślają prezesi obydwu instytucji celem kredytu TOP MBA jest zniwelowanie przeszkód finansowych stojących przed najlepszymi Polakami, którzy dostali się na najlepsze studia MBA na Świecie. 


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl