Najlepsze na świecie szkoły biznesu odwiedziły Warszawę

Najlepsze na świecie szkoły biznesu odwiedziły Warszawę

W czasie spotkania goście mogli dowiedzieć się wszystkiego o edukacji MBA i przyjrzeć się bliżej szkołom biznesu, na których rozważają podjęcie studiów MBA.

Ponadto wszyscy goście mieli możliwość porozmawiać z Iriną Shuvalov, konsultantką z firmy MBA25 i partnerem MBA Strategy. Pani Shuvalov oprócz indywidualnych konsultacji podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą o planowaniu procesu aplikacji na programy MBA w najlepszych światowych szkołach biznesowych. 
W czasie spotkania można było również porozmawiać z absolwentami studiów MBA takich uczelni jak: Wharton, LBS, Kellogg i Columbia. Absolwenci dzielili się swoimi doświadczeniami z czasów studiów i dali wiele cennych rad, jak najlepiej przygotować się i przejść przez proces rekrutacji. 

Partnerami medialnymi imprezy były następujące portale: HR, finansowe i informacyjne, Banki.pl, Comperia.pl, Forsal.pl, stanowiska Polski, Kariera.com.pl, MBA Portal, Polski, Jobs.pl, Praca Tymchasowa oraz Warsaw Business Journal. Ponadto wydarzenie było wspierane przez British Council w Polsce oraz EuroActiv


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl