Kandydat POU w wielkim finale MBA Student of the Year Award 2008

Kandydat Polish Open University (POU) [zobacz profil...] - Piotr Janik (Production Manager NGK Ceramics Polska Sp. z o.o., student MBA POU) - został wytypowany do finału MBA Student of the Year Award 2008 - konkursu organizowanego przez jedną z najbardziej renomowanych instytucji nadających akredytację w ramach programów AMBA (www.mbaworld.com) na całym świecie.

Interview, podczas którego wytypowanych zostanie czterech kandydatów do nagrody głównej MBA Student of the Year Award 2008, odbędzie się 20 maja w siedzibie AMBA w Londynie. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 6 listopada 2008.

Patronem konkursu MBA Student of the Year Award 2008 jest The Independent.

MBA Student of the Year Award organizowany przez AMBA, to prestiżowy konkurs, w którym wyróżnienie otrzymują kandydaci typowani przez uczelnie o największych osiągnięciach na Rynku MBA na całym świecie, akredytowane przez AMBA. Każda z akredytowanych uczelni może wytypować tylko jednego kandydata.

Dziesięciu spośród wszystkich kandydatów biorących udział w konkursie jest zapraszanych przez AMBA na Interview w Londynie. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę w wysokości 1000 funtów (po 500 funtów dla każdego z finalistów) oraz możliwość uczestnictwa w Association's International Management Board. Na temat zwycięzcy ukaże się również między innymi materiał w The Independent. Wszyscy finaliści otrzymują ponadto możliwość darmowego członkostwa w Stowarzyszeniu AMBA zrzeszającym ponad 9 500 studentów i absolwentów z całego świata.

AMBA jest instytucją zrzeszającą 145 najlepszych uczelni biznesowych na świecie, kształcących w zakresie studiów MBA. Akredytacja AMBA jest potwierdzeniem najwyższej jakości i profesjonalizmu, uznawanym powszechnie przez instytucje prowadzące programy MBA.

Wywiad z Piotrem Janikiem, przeprowadzony w październikowym biuletynie "Zarządzanie Zmianami" (zobacz wywiad...)


Komentarze

Brak komentarzy...


Wyślij komentarz

Media Społecznościowe

Historia Bloga

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl